American Express

Oficialus American Express® kortelių išleidėjas Lietuvoje


Pradžia / Privatiems klientams
Siųsti draugui Spausdinti
Privatiems klientams

Ieškote draugiško, modernaus ir patikimo banko savo asmeniniams finansams tvarkyti? Jums būtina kreiptis į mus. Esame aktyvus ir besiplečiantis bankas, kuris seka naujausias rinkos tendencijas, todėl jūsų poreikiams ir lūkesčiams patenkinti visada rasime sprendimą.

Kas jums aktualu?

…ieškote būdų, kaip greičiau ir patogiau tvarkyti savo finansus

Turėti banko sąskaitą svarbu kiekvienam savarankiškam žmogui. Joje galėsite saugiai laikyti savo lėšas įvairiomis valiutomis, mokėti mokesčius bei sutartus finansinius įsipareigojimus. Atsidaryti banko sąskaitą būtina, kai norite paimti banko kreditą, investuoti ar atlikti kitas bankines operacijas.

Jei norite pradėti taupyti savo pinigus – padėkite indėlį mūsų banke. O jei ieškote būdų, kaip daugiau užsidirbti pinigų – siūlome investuoti į vertybinius popierius, pasinaudojant finansų maklerio paslaugomis.

Atsiskaitymams už prekes ir paslaugas, darbo užmokesčio pervedimams siūlome įvairių tipų ir paskirties banko mokėjimo korteles. Atlikti mokėjimo pavedimus, sumokėti komunalinius ir kitus mokesčius jūs galite naudodamiesi „Citadele“ interneto banku. Naudodamiesi „Citadele“ SMS banku, jūs galėsite gauti tikslią informaciją apie sąskaitų likučius ir atliktus mokėjimus.

…ketinate pirkti jums svarbų daiktą

Jums nereikės atidėlioti geresnio gyvenimo ateičiai – vartojamoji paskola padės įgyvendinti svajones nedelsiant, o naudodamiesi veiklos kreditu privatiems asmenims galėsite kurti bei plėtoti savo verslą, įsigyti automobilį, nekilnojamąjį turtą ar buitinę techniką.

Iškilus klausimams skambinkite į banko Kontaktų centrą nemokamu telefonu 8 800 72 739 arba pateikite savo klausimą užpildę e. užklausą.