American Express

Oficialus American Express® kortelių išleidėjas Lietuvoje


= ?
Pradžia / Privatiems klientams
Siųsti draugui Spausdinti
Privatiems klientams

Privatiems klientams

Esame vienas stipriausių bankų Baltijos šalyse, sekame naujausias rinkos tendencijas, diegiame naujoves, todėl galime pasiūlyti Jūsų poreikius ir lūkesčius geriausiai atitinkančias finansines paslaugas.

Dabar „Citadele“ banko paslaugos Jums yra pasiekiamos, kur Jūs bebūtumėte – atostogaujate, esate namie ar darbo vietoje. Net jei dar nesate banko klientas, atsidaryti sąskaitą „Citadele“ banke, gauti vartojimo kreditą, užsisakyti mokėjimo kortelę ar sudaryti indėlio sutartį galite Jums patogioje vietoje ir patogiu metu.

Jums tereikia internetu pateikti bankui užpildytą e-paraišką:

Elektroninėje paraiškoje užpildykite reikiamus duomenis, patvirtinkite ją elektroniniu parašu ir Jūsų pasirinktos banko paslaugos Jums bus suteiktos neatvykstant į banko padalinį.

Pateikti e-paraišką mums galite ir nepatvirtindami elektroniniu parašu. Tokiu atveju, gavę užpildytą paraišką, mes susisieksime su Jumis ir aptarsime tolimesnę paslaugos suteikimo eigą.

Elektroninis parašas yra saugi elektroninė tapatybės nustatymo priemonė, leidžianti greitai ir paprastai jungtis prie internetinės bankininkystės, patvirtinti mokėjimo operacijas ir pasirašyti elektroninius dokumentus. Svarbiausia – elektroninis parašas padės Jums sutaupyti Jūsų laiką. Jei dar nesinaudojate elektroniniu parašu, kviečiame pasikonsultuoti, kaip efektyviai naudotis šia priemone.

Iškilus klausimams skambinkite į banko Kontaktų centrą nemokamu telefonu 8 800 72 739 arba pateikite savo klausimą užpildę
e. užklausą.