American Express

Oficialus American Express® kortelių išleidėjas Lietuvoje


= ?
Pradžia / Privatiems klientams
Siųsti draugui Spausdinti
Privatiems klientams

Privatiems klientams

Esame vienas stipriausių bankų Baltijos šalyse, sekame naujausias rinkos tendencijas, todėl Jūsų poreikiams ir lūkesčiams patenkinti visada rasime sprendimą.

Greita ir patogu tvarkyti savo finansus

Turėdami banko sąskaitą, galėsite joje saugiai laikyti savo lėšas įvairiomis valiutomis, mokėti mokesčius bei sutartus finansinius įsipareigojimus. Atsidaryti banko sąskaitą būtina, jei norite paimti banko kreditą, investuoti ar atlikti kitas bankines operacijas.

Jei norite pradėti taupyti savo pinigus – padėkite indėlį mūsų banke. O jei ieškote būdų, kaip daugiau užsidirbti pinigų – siūlome investuoti į vertybinius popierius, pasinaudojant finansų maklerio paslaugomis.

Atsiskaitymams už prekes ir paslaugas, darbo užmokesčio pervedimams siūlome įvairių tipų ir paskirties banko mokėjimo korteles. Atlikti mokėjimo pavedimus, sumokėti komunalinius ir kitus mokesčius Jūs galite naudodamiesi „Citadele“ interneto banku. Naudodamiesi „Citadele“ SMS banku, Jūs galėsite gauti tikslią informaciją apie sąskaitų likučius ir atliktus mokėjimus.

Vartojimo kreditas individualioms reikmėms

Pasinaudoję vartojimo kreditu galėsite susiremontuoti būstą, įsigyti automobilį, nusipirkti buitinės technikos ar baldų, sumokėti už odontologines ar kitas Jums reikiamas paslaugas.

Iškilus klausimams skambinkite į banko Kontaktų centrą nemokamu telefonu 8 800 72 739 arba pateikite savo klausimą užpildę
e. užklausą.