brand-full-dark-mobile
FAMILY

TIEMS, KURIE TURI DAUG MEILĖS IR MAŽAI RAMYBĖS

C kortelė – kiekvienam šeimos nariui

Viena mamai, viena tėčiui, viena vyresnei sesei ir dar viena jauniausiam broliui. C kortelė patenkins kiekvieno šeimos nario poreikius. Išsirink sau tinkamiausią C kortelę ir mėgaukis jos teikiamomis naudomis.

Rinktis kortelę
cutout-image cutout-image
cutout-image cutout-image

Naudinga!

6 patarimai, kaip padėti vaikams suprasti, kad „pinigai ant medžių neauga“.

Skaityti visą tekstą
brand split block brand split block

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Kas blogo gali nutikti?

Mėgaukis gyvenimu nevaržomai, o jei užkliūtum ir pargriūtum, mes esame tam, kad padėtume tau vėl atistoti ant kojų. Kad ir kas nutiktų – draudimas nuo nelaimingų atsitikimų gali padėti nenumatytose gyvenimo situacijoje. Paslaugą teikia AAS „CBL Life“, atstovaujamas AS „Citadele banka“ Lietuvos filialo.

Skaityti daugiau

Paskola automobiliui

Ar vėl automobilio bagažinėje tenka žaisti dėlionę?

Dažnai atrodo, kad šeimos atostogoms prireiks tik kelių dalykų, tačiau susikrovęs tris lagaminus „būtiniausių daiktų“ suvoki, kad galbūt pats metas atsinaujinti automobilį ir išvykas planuoti patogiau ir greičiau.

Skaityti daugiau
brand full width

Ar žinojai?

Į ką Baltijos šalių gyventojai atsižvelgia pirkdami automobilį?

Degalų sąnaudos, ekologiškumas, transporto priemonės dydis – ar tai pagrindiniai veiksniai, lemiantys žmonių pasirinkimą perkant automobilį?

Ar skiriasi pagrindiniai kriterijai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje? Pažiūrėkime, ką rodo apklausos Baltijos šalyse duomenys.

Skaityti visą tekstą
brand split block brand split block

Terminuotieji indėliai

Finansinė pagalvė – vieniems minkštesnė, kitiems kietesnė

Gyvenimas pateikia įvairiausių išbandymų – didesnių ir mažesnių. Štai kodėl kiekvienas turėtų užtikrinti savo šeimos finansinį saugumą. Kaip sutaupyti ir kur investuoti? Pasirink tinkamiausią būdą savo šeimai.

Skaityti daugiau