brand-full-dark-mobile
LIFESTYLE

TIEMS, KURIE IMA IŠ GYVENIMO VISKĄ

brand split block brand split block

Elegantiškas mokėjimo būdas - mokejimo žiedas

Net ir toks įprastas kasdienis dalykas kaip atsiskaitymas už pirkinius gali virsti įdomiu pokalbiu su kasininke. Išsirink tavo stilių geriausiai atitinkančią mokėjimo žiedo spalvą ir naudok jį kaip ir bet kurią kitą bekontaktę mokėjimo priemonę.

Užsisakyti mokėjimo žiedą

Vartojimo paskola

Kas kitas įgyvendins tavo idėjas, jei ne tu pats?

Ne visos idėjos yra ambicingos ir neįgyvendinamos. Ir ne visas idėjas reikia atidėti į šalį su mintimi „gal kada nors“. Su vartojimo paskola galite greičiau įgyvendinti savo gerai apgalvotus planus.

brand split block brand split block

Įdomu!

X, Y ir Z kartų finansiniai įpročiai

63 % vyresnio amžiaus žmonių pirmenybę teikia mokėjimams internetu, o 66 % X kartos atstovų renkasi atsiskaitymus mobiliąja programėle. Dar daugiau mobiliąja programėle naudojasi Z kartos atstovai – 97 % jų mokėjimus atlieka mobiliąja programėle.

Skaityti visą tekstą

C REWARDS lojalumo programa

Gauk daugiau nei kitur

Geri dalykai nutinka, kai mažiausiai to tikiesi. Su „C prime“ ir „C supreme“ kortelėmis kiekvienas pirkinys atsiperka, nes už kiekvieną atsiskaitymą šiomis kortelėmis gali kaupti C REWARDS lojalumo taškus, kuriuos vėliau gali iškeisti į įvairius prizus bei partnerių nuolaidas.

Rinktis C REWARDS prizus
cutout-image cutout-image
cutout-image cutout-image

Ar žinai?

Kas trečias C REWARDS programos dalyvis bent kartą per metus iškeičia sukauptus lojalumo taškus į prizus.

Skaityti visą tekstą
brand split block brand split block

Mobilioji programėlė

Negaišk savo laiko banko skyriuje

Gyvenimas mums siūlo daug įdomesnių dalykų, nei apsilankymas banko skyriuje. Didžiąją dalį savo finansinių reikalų gali susitvarkyti nuotoliu. Būk savo gyvenimo šeimininkas, nes bankas yra čia pat – tavo kišenėje. Jei prireiktų pagalbos, susisiek su mumis nuotoliniu būdu.

Skaityti daugiau

Lizingas elektromobiliui

Būk teigiamių pokyčių dalimi

Mėgaukis gyvenimu ir leiskis į nuotykius su draugišku aplinkai automobiliu. Užsidėk akinius nuo saulės, pasigarsink muziką ir važiuok tvaresnės ateities link!

Skaityti daugiau
brand full width