https://www.citadele.lt/lt/private/c-lifestyle

Pranešimas apie naudojamus slapukus

Mūsų interneto svetainėse naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami užtikrinti patogesnį naudojimąsi interneto svetaine ir interneto paslaugomis bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas, atsižvelgę į jūsų naudojimosi interneto svetaine įpročius. Sutikti su slapukų naudojimu galite paspaudę mygtuką „Sutikti“. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti arba pakoreguoti naudodamiesi šia nuoroda: Slapukų nuostatos. Daugiau informacijos: Slapukų naudojimo sąlygos.

brand-full-dark-mobile
LIFESTYLE

TIEMS, KURIE IMA IŠ GYVENIMO VISKĄ

brand split block brand split block

Elegantiškas mokėjimo būdas - mokejimo žiedas

Net ir toks įprastas kasdienis dalykas kaip atsiskaitymas už pirkinius gali virsti įdomiu pokalbiu su kasininke. Išsirink tavo stilių geriausiai atitinkančią mokėjimo žiedo spalvą ir naudok jį kaip ir bet kurią kitą bekontaktę mokėjimo priemonę.

Užsisakyti mokėjimo žiedą

Vartojimo paskola

Kas kitas įgyvendins tavo idėjas, jei ne tu pats?

Ne visos idėjos yra ambicingos ir neįgyvendinamos. Ir ne visas idėjas reikia atidėti į šalį su mintimi „gal kada nors“. Su vartojimo paskola galite greičiau įgyvendinti savo gerai apgalvotus planus.

brand split block brand split block

Naudinga!

6 patarimai, kaip saugiai apsipirkti internetu.

Ar manai, kad apsipirkimas internetu yra vienas patogiausių dalykų XXI amžiuje?

Kad apsipirkti neišėjus iš namų būtų ne tik patogu, bet ir saugu, svarbu laikytis tam tikrų principų.

Skaityti visą tekstą

X REWARDS lojalumo programa

Gauk daugiau nei kitur

Geri dalykai nutinka, kai mažiausiai to tikiesi. Su „X prime“ ir „X supreme“ kortelėmis kiekvienas pirkinys atsiperka, nes už kiekvieną atsiskaitymą šiomis kortelėmis gali kaupti X REWARDS lojalumo taškus, kuriuos vėliau gali iškeisti į įvairius prizus bei partnerių nuolaidas.

Rinktis X REWARDS prizus
cutout-image cutout-image
cutout-image cutout-image

Ar žinai?

Kas trečias X REWARDS programos dalyvis bent kartą per metus iškeičia sukauptus lojalumo taškus į prizus.

Skaityti visą tekstą
brand split block brand split block

Mobilioji programėlė

Negaišk savo laiko banko skyriuje

Gyvenimas mums siūlo daug įdomesnių dalykų, nei apsilankymas banko skyriuje. Didžiąją dalį savo finansinių reikalų gali susitvarkyti nuotoliu. Būk savo gyvenimo šeimininkas, nes bankas yra čia pat – tavo kišenėje. Jei prireiktų pagalbos, susisiek su mumis nuotoliniu būdu.

Skaityti daugiau

Lizingas elektromobiliui

Būk teigiamių pokyčių dalimi

Mėgaukis gyvenimu ir leiskis į nuotykius su draugišku aplinkai automobiliu. Užsidėk akinius nuo saulės, pasigarsink muziką ir važiuok tvaresnė ateities link!

Skaityti daugiau
brand full width