https://www.citadele.lt/lt/private/c-wealth

Pranešimas apie naudojamus slapukus

Mūsų interneto svetainėse naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami užtikrinti patogesnį naudojimąsi interneto svetaine ir interneto paslaugomis bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas, atsižvelgę į jūsų naudojimosi interneto svetaine įpročius. Sutikti su slapukų naudojimu galite paspaudę mygtuką „Sutikti“. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti arba pakoreguoti naudodamiesi šia nuoroda: Slapukų nuostatos. Daugiau informacijos: Slapukų naudojimo sąlygos.

brand-full-dark-mobile
WEALTH

TIEMS, KURIE ĮDARBINA SAVO PINIGUS

brand split block brand split block

Žalioji Taupomoji Sąskaita

Tvarus taupymas – didesnės santaupos

Pinigai ant medžių neauga, bet jie gali augti tavo Žaliojoje Taupomojoje Sąskaitoje. Taupyk ir miegok ramiai, nes kiekvienas tavo centas remia aplinką tausojančias iniciatyvas.

Skaityti daugiau

Ar žinojai?

Daugiau nei trečdaliui apklaustųjų svarbu, kad jų investuojamos lėšos būtų panaudotos „žaliojo kurso“ projektams finansuoti.

Skaityti visą tekstą

Indėliai

Pinigai auga kantriems

Kai pats daug dirbi, leisk ir savo pinigams daryti tą patį. Indėliai yra saugus lėšų kaupimo būdas be papildomų didelių pastangų.

Skaityti daugiau
brand full width