brand-full-dark-mobile
GREEN

Tiems, kuriems žalia nėra tik spalva

Žalieji produktai

Žalioji būsto paskola

Ir tau naudinga, ir aplinkai gerai

Tas džiaugsmo ir pasitenkinimo jausmas, kuris aplanko kai pagaliau esi SAVO namuose. Jei tuo pačiu pasirūpinsi ir tave supančia aplinka besirinkdamas ją tausojančius sprendimus – malonumas bus dar didesnis.

Iki 2024 09 30 galioja Žaliosios būsto paskolos pasiūlymas ypač palankiomis sąlygomis, todėl kviečiame pasidomėti išsamiau.

Skaityti daugiau
brand-full
brand split block brand split block

Žalioji Taupomoji Sąskaita

Tvarus taupymas – didesnės santaupos

Pinigai ant medžių neauga, bet jie gali augti tavo Žaliojoje Taupomojoje Sąskaitoje. Taupyk ir miegok ramiai, nes kiekvienas tavo centas remia aplinką tausojančias iniciatyvas.

Skaityti daugiau

Lizingas elektromobiliui

Būk teigiamių pokyčių dalimi

Mėgaukis gyvenimu ir leiskis į nuotykius su draugišku aplinkai automobiliu. Užsidėk akinius nuo saulės, pasigarsink muziką ir važiuok tvaresnės ateities link!

Skaityti daugiau
brand full width

Tvarūs produktai

Paskola energetiškai efektyvesniems namams

Šilti namai – geriau, nei šilta antklodė

Savo namus tvarkyk protingai, kad žiemą jaustumeisi užtikrintai – sumažink komunalinius mokesčius ir pagerink bendrą gyvenamojo ploto energetinį efektyvumą.

brand split block brand split block
brand-full

Investiciniai fondai

Atsakingas ir tvarus investavimas? Taip, tai įmanoma, nes tai, kas yra naudinga aplinkai ir visuomenei, ilgainiui gali būti naudinga ir tavo piniginei.

Fondai: „CBL Global Emerging Markets Bond Fund“ ir „CBL European Leaders Equity Fund“.

Skaityti daugiau

Paslaugą teikia „Citadele“ grupės įmonė IPAS „CBL Asset Management“.

Žalieji produktaiES taksonomija yra Europos Sąjungos (ES) taisyklių rinkinys, padedantis bankams nustatyti, kokie produktai gali būti laikomi „Žaliaisiais“. „Citadele“ bankas savo „Žaliojo“ produkto apibrėžimą grindžia ES taksonomijos svarbaus prisidėjimo kriterijumi, o tai reiškia, kad šie produktai turi išmatuojamą poveikį švelninant klimato kaitą. Taip užtikrinama, kad gaminiai, pažymėti kaip „Žalieji“ pagal ES taksonomiją, tikrai prisideda gerinant aplinkos apsaugą.

Tvarūs produktai – aplinkai nekenksmingi gaminiai, kurie teigiamai prisideda prie aplinkosaugos, mažina priklausomybę nuo iškastinio kuro, taip pat mažina anglies dvideginio išmetimą, padeda sušvelninti klimato kaitą, tačiau jie nebūtinai atitinka visus griežtus ES taksonomijos kriterijus.