https://www.citadele.lt/lt/private/c-home

Pranešimas apie naudojamus slapukus

Mūsų interneto svetainėse naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami užtikrinti patogesnį naudojimąsi interneto svetaine ir interneto paslaugomis bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas, atsižvelgę į jūsų naudojimosi interneto svetaine įpročius. Sutikti su slapukų naudojimu galite paspaudę mygtuką „Sutikti“. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti arba pakoreguoti naudodamiesi šia nuoroda: Slapukų nuostatos. Daugiau informacijos: Slapukų naudojimo sąlygos.

brand-full-dark-mobile
HOME

TIEMS, KURIE MĖGSTA KURTI IR PATOGIAI ĮSIKURTI

brand-full

Būsto paskola

Laisvė kiekviename kvadratiniame metre

Jausmas, kai kišenėje atsiduria raktų pakabukas su užrašu „Mano namai“ – nepamirštamas. Džiaukis nuosavu būstu ir mėgaukis laisve tvarkydamas jį pagal savo norus.

Skaityti daugiau

Ar žinai?

Modernus karkasinis namas kainuoja apie 150 000 eurų.

Skaityti visą tekstą

Paskola energetiškai efektyvesniems namams

Šilti namai – geriau, nei šilta antklodė

Savo namus tvarkyk protingai, kad žiemą jaustumeisi užtikrintai – sumažink komunalinius mokesčius ir pagerink bendrą gyvenamojo ploto energetinį efektyvumą.

Skaityti daugiau
brand full width

Ar žinai?

8 mitai ir faktai, kurie pakeis jūsų nuomonę apie saulės elektrines.

Ar visada verta rinktis galingesnius saulės elektrinės modulius? Ar saulės elektrinė naudinga žiemą? Ar ją reikia specialiai valyti?

Sužinokite pagrindinius dalykus apie saulės elektrinės modulius ir jų įsirengimą.

Skaityti visą tekstą

Kredito gavėjo gyvybės draudimas

Žingsniu priekyje prieš netikėtumus

Pasirūpink tuo, kas iš tikrųjų svarbu. Kredito gavėjo gyvybės draudimas gali padėti apsaugoti artimuosius nuo kredito sutarties įsipareigojimų įvykus nelaimei ir netekus gyvybės. Paslaugą teikia AAS „CBL Life“, atstovaujamas AS „Citadele banka“ Lietuvos filialo.

Skaityti daugiau
brand-full
brand split block brand split block

Paskola namų atnaujinimui

Mėgaukis kiekvienu savo gyvenamosios erdvės kampeliu

Prieš dešimt metų norėjai ryškiai žalios virtuvės ir rožinių gėlėtų tapetų, bet dabar negali į tai pažiūrėti? Susikurk aplinką, kurioje po ilgos darbo dienos pasikrautumei energijos ir atrastumei harmoniją.

Skaityti daugiau