https://www.citadele.lt/lt/private

Pranešimas apie naudojamus slapukus

Mūsų interneto svetainėse naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami užtikrinti patogesnį naudojimąsi interneto svetaine ir interneto paslaugomis bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas, atsižvelgę į jūsų naudojimosi interneto svetaine įpročius. Sutikti su slapukų naudojimu galite paspaudę mygtuką „Sutikti“. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti arba pakoreguoti naudodamiesi šia nuoroda: Slapukų nuostatos. Daugiau informacijos: Slapukų naudojimo sąlygos.

  • X prime
  • Terminuotasis indėlis
  • Būsto paskola

Užsiregistruok vizitui banko skyriuje

photo

Užsiregistruok vizitui į banko skyrių internetu ir pasirink tinkamiausią laiką

Užsiregistruoti

Daugiau galimybių geresniam gyvenimui

Gauk paskolą neatvykęs į banko skyrių

500 EUR
20 000 EUR
12 mėn.
84 mėn.
BVKKMN:2 13,73 %
Sutarties mokestis: 75,00 EUR
Palūkanų norma: 9,90 %
Bendra suma3: 5 351,76 EUR
Mėnesio įmoka
439,73 EUR
Mokėjimo grafikas
2 Bendra vartojimo kredito kaina, išreikšta metiniu procentų dydžiu, siekiant padėti jums palyginti skirtingus to paties laikotarpio pasiūlymus. BVKKMN apskaičiuota įvertinus bendrą vartojimo kredito sumą, palūkanų normą, sutarties administravimo mokestį bei kitus su sutarties sudarymu ar jos vykdymu susijusius mokesčius.
3 Bendra vartojimo paskolos gavėjo mokama suma.
Ši skaičiuoklė yra tik informacinio pobūdžio. Metinės palūkanos nuo 9,9 % iki 22,9 %. Grąžinimo terminas nuo 12 - 84 mėnesių.

Tipinis pavyzdys
Imant 6000 EUR paskolą 5 m. laikotarpiui su taikoma fiksuota 10 % metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis netaikomas, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 10,47 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 7648,80 EUR, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 127,48 EUR.
500 EUR
20 000 EUR
12 mėn.
84 mėn.
BVKKMN:1 13,73 %
Sutarties mokestis: 75,00 EUR
Palūkanų norma: 9,90 %
Bendra mokama suma:2 5 351,76 EUR
Mėnesio įmoka
439,73 EUR
Mokėjimo grafikas
1 Bendra vartojimo kredito kaina, išreikšta metiniu procentų dydžiu, siekiant padėti jums palyginti skirtingus to paties laikotarpio pasiūlymus. BVKKMN apskaičiuota įvertinus bendrą vartojimo kredito sumą, palūkanų normą, sutarties administravimo mokestį bei kitus su sutarties sudarymu ar jos vykdymu susijusius mokesčius.
2 Bendra vartojimo paskolos gavėjo mokama suma.
Ši skaičiuoklė yra tik informacinio pobūdžio. Metinės palūkanos nuo 9,9 % iki 22,9 %. Grąžinimo terminas nuo 12 - 84 mėnesių.

Tipinis pavyzdys
Imant 6000 EUR paskolą 5 m. laikotarpiui su taikoma fiksuota 10 % metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis netaikomas, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 10,47 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 7648,80 EUR, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 127,48 EUR.
icon
icon
icon
icon
icon
icon
1 metai
30 metų
800,00 EUR
Maksimali galima mėnesio įmoka
136 343,56 EUR
Maksimali galima paskolos suma
icon
Notarinių paslaugų mokesčiai, turto vertinimo ir būsto draudimo išlaidos bankui nėra žinomos, todėl į skaičiavimus neįtrauktos. Ši skaičiuoklė yra tik informacinio pobūdžio, galutinės sąlygos priklausys nuo jūsų pateiktų dokumentų ir banko patvirtinto sprendimo.

Tinklaraštis

default-image

Nekilnojamąjį turtą lietuviai yra apdraudę dažniau nei sveikatą

Labiausiai Lietuvos gyventojai yra linkę drausti būstą, o daugiau nei ketvirtadalio gyventojų sveikatos draudimu pasirūpina darbdavys. „Citadele“ banko iniciatyva bendrovės „Norstat“ atlikto tyrimo rezultatai parodė, kad net 45 proc. lietuvių turi nekilnojamojo turto draudimą, tačiau vos 14 proc. apklaustųjų yra asmeniškai įsigiję papildomą sveikatos draudimą – nemažai daliai gyventojų jo paprasčiausiai nereikia, nes papildomas sveikatos draudimas yra viena populiariausių darbdavių siūlomų naudų darbuotojams.

Sužinok daugiau
default-image

Kaip dirbtinį intelektą pasitelkia Lietuvos bankų sektorius?

Bankų sektorius yra vienas šiuolaikiškiausių – skaitmeniniai sprendimai plėtojami greičiausiai, o dirbtinis intelektas (DI) matomas ne kaip ateities sprendimas, bet jau dabar naudojamas kasdien aptarnaujant klientus. Romas Čereška, „Citadele“ banko Baltijos šalių lėšų valdymo ir prekybos finansavimo tarnybos vadovas, dalijasi įžvalgomis, kaip DI padeda užtikrinti banko operacijų sklandumą, ir prognozėmis, kokių dar galimybių yra DI panaudoti bankų sektoriuje.

Sužinok daugiau
default-image

Beveik pusė lietuvių teigia impulsyviai neperkantys

Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad beveik pusė lietuvių neturi silpnybės neapgalvotiems, impulsyviems pirkiniams – 44 proc. apklausos dalyvių teigė neplanuotai, spontaniškai neperkantys. „Citadele“ banko užsakymu bendrovės „Norstat“ atlikto tyrimo rezultatai taip pat parodė, kad esame mažiau impulsyvūs už kaimynus latvius – tik 34 proc. apklaustųjų Latvijoje pasisakė nepasiduodantys pagundai impulsyviai pirkti.

Sužinok daugiau
default-image

Paprasti būdai apsaugoti savo finansus

Finansiniai sukčiai sugalvoja vis išradingesnių būdų, kaip iš gyventojų išvilioti pinigus, dažnai jų metodai būna tokie įtikinantys, kad kartais gali apgauti ir visiškus skeptikus, įsitikinusius, kad žino viską ir į tokius spąstus tikrai nepaklius. Žinioms atnaujinti „Citadele“ banko ekspertai pateikia keletą patarimų, kurie padės neužkibti ant sukčių kabliuko.

Sužinok daugiau
default-image

Asmeninių finansų valdymo „higiena” lietuviams nesvetima: beveik du trečdaliai periodiškai tikrinasi banko sąskaitą

Finansinio sukčiavimo atvejų tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje nuolat daugėja, tačiau yra labai paprastų būdų, kaip bent iš dalies apsisaugoti. Ar žinote juos? Ar gana dažnai tikrinate savo banko sąskaitą ir atliekamas operacijas? „Citadele“ banko iniciatyva bendrovės „Norstat“ atlikto Baltijos šalių gyventojų tyrimo duomenys rodo, kad daugiau nei pusė lietuvių operacijomis savo sąskaitoje domisi gan dažnai – beveik 60 proc. apklaustųjų banko sąskaitą pasitikrina bent kartą per mėnesį arba dažniau.

Sužinok daugiau
default-image

Kaip pasiruošti kelionei?

Sakoma, kad kelionės gerų emocijų sukelia tris kartus: planuojant, keliaujant ir peržiūrint nuotraukas ar dalijantis įspūdžiais grįžus. Tačiau, kad kelionė praeitų sklandžiai ir parsivežtumėte tik geras emocijas, svarbu jai tinkamai pasiruošti. Patarimais, ką reikia apgalvoti vykstant į svetimą šalį, dalijasi „Citadele“ banko valdybos narė Rūta Ežerskienė.

Sužinok daugiau
default-image

Skaitmeninė inventorizacija: į ką atkreipti dėmesį?

Sveikatos ir finansiniai duomenys, nuotraukos, vaizdo įrašai, dokumentai – tai tik dalis mūsų asmeninės informacijos, kurią saugome skaitmeniniu pavidalu. Kaip ir susitvarkyti namus, taip pat ar net dar svarbiau yra periodiškai prižiūrėti skaitmeninę erdvę, nes būtent čia dažnai saugomi svarbūs asmeniniai duomenys. „Citadele“ banko Baltijos šalių lėšų valdymo ir prekybos finansavimo tarnybos vadovas Romas Čereška rekomenduoja metus pradėti nuo skaitmeninės inventorizacijos ir apsivalymo.

Sužinok daugiau
default-image

Kas antras lietuvis žiemą ieško papildomo pajamų šaltinio

Maisto ir energijos kainoms smarkiai išaugus, beveik pusė lietuvių (43 proc.) ketina šią žiemą ieškoti papildomo pajamų šaltinio, dauguma respondentų daugiau pajamų tikisi iš papildomo darbo ar kitų veiklų. Tokius duomenis atskleidė „Citadele“ banko užsakymu atliktas gyventojų tyrimas.

Sužinok daugiau
default-image

Vaikų poreikiai: kaip jiems padėti suprasti pinigų vertę?

Turbūt teko stebėti tokią situaciją parduotuvėje: vaikas, kuriam tėvai nenuperka, ko paprašė, įsižeidžia ir pradeda verkti, blaškytis, reikalauti. Tėvų ištarti žodžiai „ne“, „negalima“ ir „nereikėtų“ dažniausiai turi priešingą efektą. Žinoma, ne kiekviena situacija būna tokia dramatiška, tačiau, esant tokiai aukštai infliacijai ir kylant energijos išteklių kainoms, neretai turime atsisakyti impulsyvių pirkinių, kad galėtume sutaupyti iš tiesų reikalingiems. Kaip kalbėti su vaikais apie esamą situaciją ir išvengti tokių scenų ne tik parduotuvėse, bet ir namuose? „Citadele“ banko ekspertai paruošė keletą patarimų, kurie padės kalbėtis su vaikais apie pinigus.

Sužinok daugiau
default-image

Automobilio priežiūra: kaip pailginti automobilio tarnavimo laiką nedidelėmis investicijomis

„Citadele Leasing“ atlikta gyventojų apklausa parodė, kad dėl infliacijos ir kainų kilimo beveik kas antras Lietuvos vairuotojas (49 proc.) planuoja atidėti su automobiliu susijusias išlaidas. Atsisakius nebūtinu išlaidų, tokių kaip automobilio plovimo paslaugos, profesionalus salono valymas, kai kurių su automobilio saugumu nesusijusių paslaugų, galima sutaupyti. Tačiau yra ir tokių automobilio priežiūros darbų, kuriuos atlikus laiku, išvengsite vėliau galimų netikėtų ir didelių išlaidų. „Citadele Leasing“ ekspertai parengė patarimus, kaip santykinai nedaug investavus, galima palaikyti gerą automobilio techninę būklę ir taip išvengti didesnių išlaidų.

Sužinok daugiau

Aktualu

image

Informacija Ukrainos pabėgėliams

image

Informacija klientams dėl karinių veiksmų Ukrainoje

image

Baltijos šalių ekonomikos apžvalga

03.06.2023 „Citadele“ bankas

Dovana abiturientui: 5 idėjos, norint prisidėti prie vaiko finansinės gerovės

Sužinokite daugiau

02.06.2023 „Citadele“ bankas (Lietuva)

Beveik pusė Lietuvos gyventojų padeda tėvams naudotis skaitmeninėmis finansinėmis paslaugomis

Sužinokite daugiau

30.05.2023 „Citadele“ bankas (Lietuva)

Beveik pusė lietuvių su savimi visada turi grynųjų

Sužinokite daugiau