Pasirinkite banko skyrių, į kurį norite užsiregistruoti

Informuojame, kad, vadovaudamiesi Vyriausybės nutarimu Nr. 152, nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. galimybių paso neturintiems klientams banko skyriuose galime teikti paslaugas, kurios trunka ne ilgiau kaip 15 min. (suteikti prieigą prie interneto banko, išduoti mokėjimo kortelę, pervesti pinigus iš savo banko sąskaitos, kt.). Galimybių paso neturintiems klientams taip pat suteiksime pirminę konsultaciją telefonu – susisiekite su mumis tel. Nr. (8 5) 221 9091 darbo dienomis nuo 8.00 iki 19.00 valandos. Primename, kad dauguma mūsų paslaugų yra teikiamos nuotoliniu būdu.

Vilniaus skyrius, Upės g. 21-1, Vilnius
Vilniaus Akropolio skyrius, Ozo g. 25, Vilnius
Panevėžio skyrius, Vilniaus g. 7, Panevėžys
Šiaulių skyrius, Aido g. 8 (PC „Akropolis“), Šiauliai
Kauno skyrius, K. Donelaičio g. 62 / Putvinskio g. 53
Klaipėdos skyrius, H. Manto g. 21, Klaipėda

Klientų atvykusių į skyrių prašome nepamiršti saugumo reikalavimų

  • Pateikti banko darbuotojui galimybių pasą (ar jį atitinkantį dokumentą)
  • Išlaikyti ne mažesnį nei 1 metro atstumą iki kitų asmenų
  • Dėvėti nosį ir burną dengiančią apsauginę kaukę (šis reikalavimas klientams, turintiems galimybių pasą, yra rekomendacinio pobūdžio)
  • Jeigu matysime, kad klientas akivaizdžiai turi peršalimo simptomų, pasiūlysime jam vykti namo. Sergančius klientus aptarnausime nuotoliniu būdu arba pasveikusių lauksime banko skyriuje
  • Kviečiame saugoti savo ir artimųjų sveikatą ir primename, kad kaip ir iki šiol praktiškai visus pagrindinius finansinius klausimus padėsime jums išspręsti nuotoliniu būdu mūsų svetainėje, interneto banke, mobiliojoje programėlėje ar susisiekus tel. Nr. (8 5) 221 9091.