Informacija pabėgėliams iš Ukrainos

Sąskaitos atidarymas pabėgėliams iš Ukrainos ir mokėjimai į Ukrainos sąskaitas – nemokamai

Frequently Asked Questions for citizens of Ukraine

Palaikydami Ukrainą ir jos žmones sudarysime galimybę pabėgėliams iš Ukrainos bet kuriame „Citadele“ banko skyriuje Lietuvoje, Latvijoje ar Estijoje atsidaryti banko sąskaitą nemokamai.

Naujas klientas gaus bekontaktę „Mastercard Debit“ kortelę su galimybe per mėnesį nemokamai (nemokant mokesčio „Citadele“ bankui) bankomate pasiimti iki 750 eurų. Nemokamas grynųjų pinigų paėmimo limitas galioja „Citadele“ bankomatuose paimant grynuosius pinigus neribotą kartų skaičių, kituose bankomatuose bet kurioje pasaulio vietoje – kartą per mėnesį.

Norėdami atsidaryti sąskaitą, atvykite į banko skyrių asmeniškai, su savimi turėkite Ukrainos piliečio pasą arba kelionės dokumentą. Apsilankymo „Citadele“ banko skyriuje laiką rezervuokite paskambinę į banką tel. +370 5 221 9091.

Mokėjimai į Ukrainos finansinių įstaigų sąskaitas šiuo metu yra nemokami visiems mūsų klientams bet kuria valiuta (jei įmanoma, rekomenduojame mokėjimus atlikti eurais, nes tokie mokėjimai įvykdomi greičiau). Techninis šio sprendimo įgyvendinimas gali kiek užtrukti, todėl norime atkreipti dėmesį, kad jei mokėjimo įvykdymo metu bus pritaikytas ir nurašytas mokestis, klientui nieko daryti nereikia – mokestis bus grąžintas artimiausiu metu (per savaitę).

Dažniausiai užduodami klausimai