Sužinok savo skolinimosi limitą

Sužinok, kokio dydžio paskolą ir kokiomis sąlygomis gali gauti.

photo
icon

Net jei nesi „Citadele“ klientas

Pildyk paraišką, net jei nesi „Citadele“ banko klientas.

icon

Greitas atsakymas

Sužinok asmeninį skolinimosi limitą vos per kelias minutes.

icon

Asmeninis pasiūlymas

Sužinok, kokio dydžio paskolą gali gauti ir pasinaudok pasiūlymu 30 dienų laikotarpyje.

photo

Kaip sužinoti asmeninį skolinimosi limitą ir pasinaudoti pasiūlymu?

  • Greita ir paprasta. Užpildyk paraišką vos per kelias minutes, nurodydamas reikiamą informaciją apie savo finansinę padėtį.
  • Gauk banko pasiūlymą. Sužinok, kiek maksimaliai gali pasiskolinti ir susipažink su tau siūlomų paskolų rūšimis, bei jų sąlygomis.
  • Išsirink sau tinkamiausią. Patvirtinto asmeninio skolinimosi limito ribose per mėnesį laiko pasirink tinkamą paskolos rūšį, sumą, laikotarpį ir pasirašyk sutartį „Citadele“ mobiliojoje programėlėje, interneto banke ar bet kuriame mūsų banko padalinyje. Pasirašius sutartį, pinigai į tavo sąskaitą bus pervesti vos per kelias minutes.

Daugiau galimybių

photo

Vartojimo paskola

Pasiskolink iki 25 000 EUR imant paskolą kartu su bendraskoliu. Pildyk paraišką internetu ir gauk asmeninį pasiūlymą per 10 min.
Sužinok daugiau
photo

Paskola automobiliui

Finansavimas iki 25 000 EUR imant paskolą kartu su bendraskoliu. Nereikia pradinės įmokos ar privalomojo KASKO draudimo. Pildyk paraišką ir gauk pasiūlymą per 10 min.
Sužinok daugiau
photo

Paskola energiškai efektyvesniems namams

Finansavimas iki 30 000 EUR imant paskolą kartu su bendraskoliu. Pildyk paraišką ir gauk pasiūlymą per 10 min.
Sužinok daugiau
photo

Paskola namų atnaujinimui

Kreipkis dėl paskolos namų atnaujinimui palankiomis sąlygomis. Paskola nuotoliniu būdu nuo paraiškos pateikimo iki sutarties pasirašymo.
Sužinok daugiau
icon
Atkreipk dėmesį, kad skolindamasis prisiimi įsipareigojimą – įsivertink savo ir/ar šeimos poreikius ir skolinkis atsakingai. Užklausą pildyk tik tokiu atveju, jei identifikavai poreikį skolintis, bei įsivertinai savo galimybes grąžinti paskolą. Visada įsivertink papildomas išlaidas susijusias su skolinimusi (pvz. kortelės mokesčius ir kt.). Netinkamas skolinių įsipareigojimų vykdymas gali privesti prie priverstinio negrąžintų skolų išieškojimo, taip pat daryti neigiamą įtaką tavo kredito istorijai, kas pablogins galimybes skolintis ateityje. Atkreipk dėmesį, kad skirtingi paskolų davėjai tave gali vertinti skirtingai. Atsakymą dėl galimo paskolos dydžio pateiksime tik įvertinę tavo mokumą pagal teisės aktuose numatytus reikalavimus.