Būsto paskola
tavo namams

Specialus pasiūlymas – perkant būstą iš nekilnojamojo turto vystytojų netaikomas sutarties mokestis*. Pasiūlymas galioja iki gruodžio 31 d.

Pildyk paraišką

 • Paskola nuotoliniu būdunuo paraiškos pateikimo iki sutarties pasirašymo
 • Per vieną darbo dienąsusisieksime ir pateiksime pasiūlymą
 • Finansuojame iki 85 % turto vertėsPalūkanų norma nuo 1,9 %**

Standartinis pavyzdys

 • *Jei imi 80 000 EUR būsto paskolą 27 m. laikotarpiui su taikoma kintama 2,10 % metine palūkanų norma, kai netaikomas sutarties sudarymo mokestis (perkant turtą iš nekilnojamo turto vystytojų) sumoki hipotekos įregistravimo mokestį 8,60 EUR, paskolos įmokas moki anuiteto metodu, tokiu atveju bendra paskolos kainos metinė palūkanų norma būtų 2,12 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 104 887,40 EUR. Bendras įmokų skaičius – 324 ir kiekvieno mėnesio įmoka būtų 323,70 EUR. Notarinių paslaugų mokesčiai, turto vertinimo ir būsto draudimo išlaidos bankui nėra žinomos, todėl į skaičiavimus neįtrauktos.
 • **Jei imi 80 000 EUR būsto paskolą 27 m. laikotarpiui su taikoma kintama 2,10 % metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis 0,5 % (400 Eur), sumoki hipotekos įregistravimo mokestį 8,60 EUR, paskolos įmokas moki anuiteto metodu, tokiu atveju bendra paskolos kainos metinė palūkanų norma būtų 2,16 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 105 287,40 EUR. Bendras įmokų skaičius – 324 ir kiekvieno mėnesio įmoka būtų 323,70 EUR. Notarinių paslaugų mokesčiai, turto vertinimo ir būsto draudimo išlaidos bankui nėra žinomos, todėl į skaičiavimus neįtrauktos.

Paprasta įsigyti būstą

Planuoji įsigyti savo pirmąjį butą, o gal tavo šeimai jau reikia didesnio namo? Svarstai, ar verta įsigyti naujos statybos būstą? Mūsų siūlomi finansavimo sprendimai padės įsikurti greičiau. Finansuojame iki 85 % turto rinkos vertės arba turto pirkimo kainos. Jeigu jau turi paskolą, pasidomėk refinansavimo galimybėmis mūsų banke ir gauk geresnes sąlygas.

Būsto paskola įvairiems poreikiams:

50 000 lojalumo taškų – tavo įkurtuvėms

Visus mūsų klientus, pasiėmusius būsto paskolą, norime pasveikinti su įkurtuvėmis ir nauja pradžia! Pasirašiusiam būsto paskolos sutartį – 50 000 mūsų lojalumo programos X REWARDS taškų!

 • Pasirašyk būsto paskolos sutartį ir į savo X kortelės sąskaitą gauk 50 000 X REWARDS taškų už kuriuos galėsi išsirinkti prizą savo naujam būstui ar sau.
 • Taškai suteikiami vienai būsto paskolos sutarčiai. Jei būsto paskolos sutartį pasirašo du ir daugiau asmenų – X  REWARDS taškai klientų pasirinkimu pervedami į vieną X kortelę.
 • 50 000 X REWARDS taškų vertė – 143,75 EUR.
 • Akcija galioja nuo liepos 30 d. iki rugsėjo 30 d.

Daugiau apie programą

Būsto paskolos skaičiuoklė

This calculator requires javascript

EUR
EUR
m.

Pagal pateiktus duomenis paskolos suteikti negalėtume

This calculator requires javascript

EUR

40 000 EUR

300 000 EUR

m.

5 m.

30 m.

%

15 %

95 %

Paskolos suma mažesnė nei minimali

Ši skaičiuoklė yra tik informacinio pobūdžio, galutinės sąlygos priklausys nuo jūsų pateiktų dokumentų ir banko patvirtinto sprendimo.

Nauji nekilnojamojo turto projektai

Naujiems nekilnojamojo turto projektams taikome išskirtines finansavimo sąlygas! Susipažink su nekilnojamojo turto vystytojų projektais.

 • Perkant būstą naujuose nekilnojamojo turto projektuose iki gruodžio 31 d. siūlome išskirtines sąlygas
 • Didžiajai daliai projektų nereikia pateikti turto vertinimo*

Peržiūrėti projektų sąrašą

*jeigu nekilnojamo turto vieno kvadratinio metro kaina atitinka banko nustatytas ribas

Patarsime tau įsigyjant būstą

Mūsų klientai vertina mūsų banko specialistų pagalbą, teikiamą viso būsto įsigijimo proceso metu. Konsultacijos metu:

 • Papasakosime apie būsto pirkimo procesą nuo A iki Z
 • Atsakysime į rūpimus klausimus

Kreiptis dėl konsultacijos