https://www.citadele.lt/lt/private/mortgage

Pranešimas apie naudojamus slapukus

Mūsų interneto svetainėse naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami užtikrinti patogesnį naudojimąsi interneto svetaine ir interneto paslaugomis bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas, atsižvelgę į jūsų naudojimosi interneto svetaine įpročius. Sutikti su slapukų naudojimu galite paspaudę mygtuką „Sutikti“. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti arba pakoreguoti naudodamiesi šia nuoroda: Slapukų nuostatos. Daugiau informacijos: Slapukų naudojimo sąlygos.

Būsto paskola

Specialus pasiūlymas – perkant naujos statybos būstą iš nekilnojamojo turto vystytojų netaikomas sutarties mokestis.1 Pasiūlymas galioja iki 2022 m. gruodžio 31 dienos.

photo
icon

Finansuojame iki 85 % turto vertės

Gauk asmeninį paskolos pasiūlymą

icon

Paskola nuotoliniu būdu

Pildyk paraišką internetu ir gauk pasiūlymą per vieną darbo dieną

icon

Būsto paskolos gavėjo gyvybės draudimas

Šeimos finansinei apsaugai atsitikus nenumatytiems įvykiams

Tipinis pavyzdys

1 Tipinis pavyzdys. Jei imi 90 000 EUR būsto paskolą 27 m. laikotarpiui su taikoma kintama 4,00 % metine palūkanų norma, kai netaikomas sutarties sudarymo mokestis (perkant turtą iš nekilnojamo turto vystytojų) sumoki hipotekos įregistravimo mokestį 8,60 EUR, paskolos įmokas moki anuiteto metodu, tokiu atveju bendra paskolos kainos metinė palūkanų norma būtų 4,08 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 147 328,16 EUR. Bendras įmokų skaičius – 324 ir kiekvieno mėnesio įmoka būtų 454,69 EUR. Notarinių paslaugų mokesčiai, turto vertinimo ir būsto draudimo išlaidos bankui nėra žinomos, todėl į skaičiavimus neįtrauktos.

mortgage6

Nauji nekilnojamojo turto projektai

Naujiems nekilnojamojo turto projektams taikome išskirtines finansavimo sąlygas! Susipažink su nekilnojamojo turto vystytojų projektais.

 • Perkant būstą naujuose nekilnojamojo turto projektuose iki 2022 m. gruodžio 31 d. siūlome išskirtines sąlygas
 • Didžiajai daliai projektų nereikia pateikti turto vertinimo2

2 Jeigu nekilnojamo turto vieno kvadratinio metro kaina atitinka banko nustatytas ribas

Būsto paskolos skaičiuoklė

icon
icon
icon
icon
icon
icon
1 metai
30 metų
729,63 EUR
Maksimali galima mėnesio įmoka
144 000,00 EUR
Maksimali galima paskolos suma
icon

Notarinių paslaugų mokesčiai, turto vertinimo ir būsto draudimo išlaidos bankui nėra žinomos, todėl į skaičiavimus neįtrauktos. Ši skaičiuoklė yra tik informacinio pobūdžio, galutinės sąlygos priklausys nuo jūsų pateiktų dokumentų ir banko patvirtinto sprendimo.

icon
icon
1 metai
30 metų
icon
Paskolos suma: 51 000,00  EUR
Visa mokama suma:4 93 336,13 EUR
BKKMN:5 4,65 %
258,41 EUR
Mėnesio įmoka
small

3 Banko marža + 6 mėn. Euribor
4 Visa paskolos gavėjo mokama suma.
5 Bendra paskolos kainos metinė norma.
Notarinių paslaugų mokesčiai, turto vertinimo ir būsto draudimo išlaidos bankui nėra žinomos, todėl į skaičiavimus neįtrauktos. Ši skaičiuoklė yra tik informacinio pobūdžio, galutinės sąlygos priklausys nuo jūsų pateiktų dokumentų ir banko patvirtinto sprendimo.

3 žingsniai iki tavo naujų namų

icon

Pildyk paraišką

Kreipkis internetu ir pateik reikalingus dokumentus
icon

Gauk pasiūlymą

Įvertinsime tavo finansines galimybes ir atsiųsime pasiūlymą per 24 val.
icon

Pasirašyk sutartį

Peržiūrėk gautą pasiūlymą bei paskolos teikimo taisykles ir pasirašyk sutartį internetu
icon

Pildyk paraišką

Kreipkis internetu ir pateik reikalingus dokumentus
icon

Gauk pasiūlymą

Įvertinsime tavo finansines galimybes ir atsiųsime pasiūlymą per 24 val.
icon

Pasirašyk sutartį

Peržiūrėk gautą pasiūlymą bei paskolos teikimo taisykles ir pasirašyk sutartį internetu

Kreipkis dėl konsultacijos

Pildyk paraišką net jei nesi „Citadele“ klientas. Prisijunk naudodamas „Smart-ID“, M. parašą arba per „Citadele“ interneto banką.
image
mortgage_22

Būsto paskola įvairiems poreikiams

 • Įsigyti namą ar butą
 • Įsirengti būstą
 • Nuosavo namo statyboms
 • Refinansuoti turimą paskolą
 • Kitoms reikmėms (įkeičiant nekilnojamąjį turtą)
 • Pildyk prašymą pakeisti būsto kredito sąlygas
 • Finansuojame iki 85 % turto rinkos vertės arba turto pirkimo kainos
 • Kredito laikotarpis – iki 30 metų
 • Kredito suma – nuo 20 000 EUR
 • Galimybė 12 mėnesius mokėti tik palūkanas
photo
 • Finansuojame iki 85 % turto rinkos vertės arba turto pirkimo kainos
 • Kredito suma – nuo 50 000 EUR
 • Statybų laikotarpiu, kuris gali būti iki 2 metų, mokėsite tik palūkanas
photo
 • Gyvybę gali apdrausti visa būsto paskolos įsipareigojimų apimtimi arba tik jų dalimi. Draudimo suma kasmet mažės su būsto paskola, ir, jei nutiks nelaimė, draudimo išmoka padės padengti likusius kredito sutarties įsipareigojimus
 • Viena gyvybės draudimo sutartimi gali apsidrausti ir paskolos gavėjas, ir bendraskolis
 • Taip pat draudžiame ir asmenis, paėmusius būsto kreditą kituose bankuose
 • Pasirinkęs gyvybės draudimą su kaupimu galėsi greičiau padengti kredito įsipareigojimus arba sutaupyti kitam ilgalaikiam tikslui, pvz. vaikų išsilavinimui
 • Pasirinkęs gyvybės draudimą su kaupimu kasmet galėsi pasinaudoti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lengvata ir susigrąžinti 20 % nuo sumokėtų metinių įmokų sumos6
 • Paslaugą teikia „Citadele“ grupės draudimo įmonė „CBL Life“.

6 Bendra atskaitoma suma neviršija 25 proc. metinės apmokestinamųjų pajamų sumos, apskaičiuotos GPMĮ nustatyta tvarka ir apmokestinamos taikant 20, 32 proc. pajamų mokesčio tarifus, tačiau ji negali viršyti 1500 eurų per metus (GPMĮ 21 str. 3 p.). Išlaidos atimamos tik iš nuolatinio Lietuvos gyventojo pajamų apskaičiuojant mokestinio laikotarpio pajamų mokestį ir teikiant metinę pajamų mokesčio deklaraciją (GPMĮ 21 str. 4 p.).

photo
 • Dužo sieninis veidrodis ar stiklinė kaitlentė? Nuostoliai bus padengti nauja verte.
 • Susidūrėte su indaplovės ar skalbimo mašinos gedimu? Žalą namų technikai iki 7 metų atlygins draudikas.
 • Kiekvienas gyvenamasis pastatas bus apdraustas kartu su priestatais, balkonais ar terasomis, kurių plotas yra iki 20 kv. m.
 • Įvyko gaisras ir neturite kur prisiglausti? Nakvynės vietos ar viešbučio nuomos išlaidas iki 6 mėn. atlygins draudikas.
 • Esate pasirinkę namų turto draudimo apsaugą, tačiau:
  • Išvažiavote pasivažinėti dviračiu, palikote jį prirakintą prie parduotuvės, o grįžę neberadote? Jums bus atlyginta.
  • Vagišiai pasisavina jūsų vaikišką vežimėlį paliktą užrakintą automobilyje? Jums priklauso išmoka.
  • Draudžiant namų turtą pagal plotą, draudikas pasirūpins ir jūsų namų turto esančio tiek sandėliuke ar garaže (priklausančiame butui), tiek išsinešto į savo kiemą turto draudimu.
 • Jei kavinėje susidūrėte su apiplėšimu ar atvira vagyste – draudikas atlygins patirtus nuostolius.

AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas, veikia kaip registruotas draudimo agentas (priklausomas tarpininkas), platinantis AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialo Lietuvoje draudimą. Detali informacija apie tarpininko veiklą.

photo

Kaip EURIBOR daro įtaką paskolos mokėjimams?

 • EURIBOR (angl. European Interbank Offered Rate) – yra vidutinė Europos tarpbankinės rinkos palūkanų norma, kuri kasdien kinta. Būsto paskolos palūkanų norma susideda iš asmeninės maržos ir EURIBOR palūkanų bazės, todėl yra kintama. „Citadele“ siūlo EURIBOR palūkanų normos fiksavimą 6 mėn. Jei per šį laiką EURIBOR padidės, tai padidės ir paskolos įmoka.
 • Dėl besikeičiančių palūkanų ir paskolos mėnesio įmokų svarbu įsivertinti, ar galėsite grąžinti paskolą, jei jos mėnesio įmoka padidės. Pavyzdžiui, turint 100 000 eurų paskolą, kurios terminas yra 30 metų, palūkanų normą padidinus 1 % , mėnesio įmoka padidės apie 50 eurų. Kuo didesnė paskolos suma, tuo didesnis palūkanų normos pokyčio poveikis mėnesio įmokai.
 • Jeigu jau turite būsto paskolą arba planuojate ją imti, mūsų būsto paskolos skaičiuoklėje galite apskaičiuoti palūkanų normos pasikeitimo įtaką jūsų mėnesio įmokai.
EURIBOR palūkanų norma
photo

Kreipkis dėl kredito

photo
Pildyk paraišką net jei nesi „Citadele“ klientas. Prisijunk naudodamas „Smart-ID“, M. parašą arba per „Citadele“ interneto banką.
Pildyk paraišką

Neradai atsakymo į savo klausimą?

Aplankyk interaktyvaus pagalbininko puslapį ir rask reikiamą informaciją

Interaktyvus pagalbininkas
Kas yra „Smart ID“?

„Smart-ID“ – asmens tapatybės nustatymo sprendimas, kuriuo naudojantis galima pasirašyti paraiškas paskolai gauti.

Norint pasirašyti užpildytą paraišką paskolai gauti - turi turėti „Smart-ID“ Advanced (kvalifikuotą) versiją. Naudojant „Smart-ID“ Basic versiją paraiškos paskolai gauti pasirašyti negalėsi. Norint pakeisti turimą Basic versiją į Advanced, tai gali padaryti su mobiliu parašu parsisiuntę naują „Smart-ID“.

Jeigu neturi mobilaus parašo, bet jau turi „Smart-ID“ mobiliosios programėlės Basic versiją ją gali pakeisti į Advanced ( kvalifikuotą) pakeičiant biometrinius duomenis (nufotografuodami savo asmens dokumentą ir suvedę papildomus reikiamus duomenis).

Jeigu neturi mobilaus parašo ir neturi galimybės nufotografuoti asmens dokumento, tuomet „Smart-ID“ versiją gali pasikeisti viename iš bankų: „Swedbank“, SEB ar „Luminor“  skyrių.  

Daugiau informacijos apie „Smart-ID“ registracijos būdus rasi čia.

Daugiau informacijos apie biometrinių duomenų atpažinimą rasi čia.

Kaip kreiptis dėl būsto kredito?

Norėdami sužinoti kredito sumą, kuri gali būti jums suteikta, eikite į „Citadele“ banko interneto svetainę www.citadele.lt, pasirinkite Paskolos > Būsto paskola ir paskola įkeičiant nekilnojamąjį turtą, čia rasite būsto paskolos skaičiuoklę. Įveskite duomenis į skaičiuoklę ir sužinokite, kiek preliminariai galėtumėte pasiskolinti (atkreipiame dėmesį, kad skaičiuoklė yra tik informacinio pobūdžio).

Jei norite užpildyti būsto paskolos paraišką, spustelėkite Pildyk paraišką ir prisijunkite naudodami turimą autentifikacijos priemonę (galima jungtis per „Citadele“ interneto banką, naudoti „Smart-ID“ ar M. parašą).

Užpildykite privalomus paraiškos laukus, pateikite informaciją apie save, nurodykite turimus kitus finansinius įsipareigojimus.

Pateikę paraišką, ekrane pamatysite, kad paraiška sukurta, taip pat apie tai jums bus pranešta el. laišku.

Jei neturite nė vienos iš nurodytų autentifikacijos priemonių ir negalite pateikti prašymo internetu, užsiregistruokite nuotolinei konsultacijai čia. Jos metu darbuotojas suteiks visą reikalingą informaciją ir paaiškins kaip užsiregistruoti vizitui į banko skyrių, jei jis vis tik bus reikalingas.

Kokius dokumentus reikia pateikti norint gauti būsto paskolą?

Prašome pateikti šiuos dokumentus:

 1. Pasą arba asmens tapatybės kortelę, trečių šalių piliečio leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje.
 2. Paraišką. Ją gali užpildyti internetu.
 3. Kredito gavėjo (bendraskolio) sutikimą, kad mes galėtume įvertinti kredito gavėjo (bendraskolio) mokumą, tikrinant duomenis registruose.
 4. Jei dirbi pagal individualią veiklą arba verslo liudijimą, autorinių teisių ar darbų užsakymo sutartis, prašome pateikti visus dokumentus pagrindžiančius gaunamas pajamas. Taip pat prašome pateikti verslo liudijimą, deklaracijas už praėjusius 2 metus, einamųjų metų deklaraciją. Kasos pajamų išlaidų orderius, autorines sutartis, sąskaitų išrašus už paskutinius 12-24 mėn.
 5. Turto vertinimą.

Mes galime paprašyti ir kitų papildomų pajamas pagrindžiančių dokumentų.

Kokie yra būsto kredito gavimo etapai?

 1. Užpildykite paraišką būsto kreditui gauti.
 2. Su jumis susisieks banko darbuotojas ir detaliai aptarsite poreikį ir galimybes.
 3. Pateiksite papildomus dokumentus, kurių paprašys jus aptarnaujantis darbuotojas (pvz. nekilnojamojo turto vertinimo ataskaita)
 4. Priimamas sprendimas dėl kredito suteikimo.
 5. Tampate banko klientu, atsidarote kredito aptarnavimo sąskaitą. Jei pageidaujate, tuo pačiu metu galite įsigyti papildomų banko siūlomų produktų / paslaugų (pvz.: mokėjimo kortelę, įkeičiamo turto draudimą).
 6. Banke pasirašoma kredito sutartis ir kiti dokumentai.
 7. Pas notarą pasirašoma ir patvirtinama hipotekos (turto įkeitimo) sutartis. Ji perduodama į VĮ Registrų centrą registravimui.  
 8. Įregistravus hipotekos sutartį VĮ Registrų centre ir pateikus bankui visus reikiamus dokumentus, išmokama kredito suma.

Ar galiu internetu pateikti paraišką vartojimo ir būsto paskolai gauti?

Vartojimo ir būsto paskolos paraiškas galima pateikti internetu ir tai gali padaryti tiek „Citadele“ banko, tiek ir kitų bankų klientai.

Pateikti paraišką vartojimo paskolai gauti galima čia.

Pateikti paraišką būsto paskolai gauti galima čia.

Jeigu nesi „Citadele“ banko klientas, pateiktą paraišką gali pasirašyti M. parašu arba „Smart-ID“ kvalifikuotu parašu.

Ar galiu grąžinti paskolą anksčiau laiko?

Taip, gali nemokamai grąžinti tiek vartojimo, tiek būsto paskolas anksčiau nei sutartyje nurodytas terminas.

Ar galiu gauti paskolą, jei esu bedarbis?

Mes skoliname vadovaudamiesi Lietuvos banko saugaus ir atsakingo skolinimo nuostatais. Siekiant apsaugoti klientus nuo neapdairiai prisiimtų finansinių įsipareigojimų paskolos suteikti bedarbiui negalėsime.

Daugiau klausimų
Kas yra „Smart ID“?

„Smart-ID“ – asmens tapatybės nustatymo sprendimas, kuriuo naudojantis galima pasirašyti paraiškas paskolai gauti.

Norint pasirašyti užpildytą paraišką paskolai gauti - turi turėti „Smart-ID“ Advanced (kvalifikuotą) versiją. Naudojant „Smart-ID“ Basic versiją paraiškos paskolai gauti pasirašyti negalėsi. Norint pakeisti turimą Basic versiją į Advanced, tai gali padaryti su mobiliu parašu parsisiuntę naują „Smart-ID“.

Jeigu neturi mobilaus parašo, bet jau turi „Smart-ID“ mobiliosios programėlės Basic versiją ją gali pakeisti į Advanced ( kvalifikuotą) pakeičiant biometrinius duomenis (nufotografuodami savo asmens dokumentą ir suvedę papildomus reikiamus duomenis).

Jeigu neturi mobilaus parašo ir neturi galimybės nufotografuoti asmens dokumento, tuomet „Smart-ID“ versiją gali pasikeisti viename iš bankų: „Swedbank“, SEB ar „Luminor“  skyrių.  

Daugiau informacijos apie „Smart-ID“ registracijos būdus rasi čia.

Daugiau informacijos apie biometrinių duomenų atpažinimą rasi čia.

Kaip kreiptis dėl būsto kredito?

Norėdami sužinoti kredito sumą, kuri gali būti jums suteikta, eikite į „Citadele“ banko interneto svetainę www.citadele.lt, pasirinkite Paskolos > Būsto paskola ir paskola įkeičiant nekilnojamąjį turtą, čia rasite būsto paskolos skaičiuoklę. Įveskite duomenis į skaičiuoklę ir sužinokite, kiek preliminariai galėtumėte pasiskolinti (atkreipiame dėmesį, kad skaičiuoklė yra tik informacinio pobūdžio).

Jei norite užpildyti būsto paskolos paraišką, spustelėkite Pildyk paraišką ir prisijunkite naudodami turimą autentifikacijos priemonę (galima jungtis per „Citadele“ interneto banką, naudoti „Smart-ID“ ar M. parašą).

Užpildykite privalomus paraiškos laukus, pateikite informaciją apie save, nurodykite turimus kitus finansinius įsipareigojimus.

Pateikę paraišką, ekrane pamatysite, kad paraiška sukurta, taip pat apie tai jums bus pranešta el. laišku.

Jei neturite nė vienos iš nurodytų autentifikacijos priemonių ir negalite pateikti prašymo internetu, užsiregistruokite nuotolinei konsultacijai čia. Jos metu darbuotojas suteiks visą reikalingą informaciją ir paaiškins kaip užsiregistruoti vizitui į banko skyrių, jei jis vis tik bus reikalingas.

Kokius dokumentus reikia pateikti norint gauti būsto paskolą?

Prašome pateikti šiuos dokumentus:

 1. Pasą arba asmens tapatybės kortelę, trečių šalių piliečio leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje.
 2. Paraišką. Ją gali užpildyti internetu.
 3. Kredito gavėjo (bendraskolio) sutikimą, kad mes galėtume įvertinti kredito gavėjo (bendraskolio) mokumą, tikrinant duomenis registruose.
 4. Jei dirbi pagal individualią veiklą arba verslo liudijimą, autorinių teisių ar darbų užsakymo sutartis, prašome pateikti visus dokumentus pagrindžiančius gaunamas pajamas. Taip pat prašome pateikti verslo liudijimą, deklaracijas už praėjusius 2 metus, einamųjų metų deklaraciją. Kasos pajamų išlaidų orderius, autorines sutartis, sąskaitų išrašus už paskutinius 12-24 mėn.
 5. Turto vertinimą.

Mes galime paprašyti ir kitų papildomų pajamas pagrindžiančių dokumentų.

Kokie yra būsto kredito gavimo etapai?

 1. Užpildykite paraišką būsto kreditui gauti.
 2. Su jumis susisieks banko darbuotojas ir detaliai aptarsite poreikį ir galimybes.
 3. Pateiksite papildomus dokumentus, kurių paprašys jus aptarnaujantis darbuotojas (pvz. nekilnojamojo turto vertinimo ataskaita)
 4. Priimamas sprendimas dėl kredito suteikimo.
 5. Tampate banko klientu, atsidarote kredito aptarnavimo sąskaitą. Jei pageidaujate, tuo pačiu metu galite įsigyti papildomų banko siūlomų produktų / paslaugų (pvz.: mokėjimo kortelę, įkeičiamo turto draudimą).
 6. Banke pasirašoma kredito sutartis ir kiti dokumentai.
 7. Pas notarą pasirašoma ir patvirtinama hipotekos (turto įkeitimo) sutartis. Ji perduodama į VĮ Registrų centrą registravimui.  
 8. Įregistravus hipotekos sutartį VĮ Registrų centre ir pateikus bankui visus reikiamus dokumentus, išmokama kredito suma.

Ar galiu internetu pateikti paraišką vartojimo ir būsto paskolai gauti?

Vartojimo ir būsto paskolos paraiškas galima pateikti internetu ir tai gali padaryti tiek „Citadele“ banko, tiek ir kitų bankų klientai.

Pateikti paraišką vartojimo paskolai gauti galima čia.

Pateikti paraišką būsto paskolai gauti galima čia.

Jeigu nesi „Citadele“ banko klientas, pateiktą paraišką gali pasirašyti M. parašu arba „Smart-ID“ kvalifikuotu parašu.

Ar galiu grąžinti paskolą anksčiau laiko?

Taip, gali nemokamai grąžinti tiek vartojimo, tiek būsto paskolas anksčiau nei sutartyje nurodytas terminas.

Ar galiu gauti paskolą, jei esu bedarbis?

Mes skoliname vadovaudamiesi Lietuvos banko saugaus ir atsakingo skolinimo nuostatais. Siekiant apsaugoti klientus nuo neapdairiai prisiimtų finansinių įsipareigojimų paskolos suteikti bedarbiui negalėsime.

Daugiau galimybių su „Citadele“

photo

Vartojimo paskola

Pasiskolink nuo 500 iki 20 000 EUR. Pildyk paraišką internetu ir gauk asmeninį pasiūlymą per 10 minučių.
Sužinok daugiau
photo

Paskola namų atnaujinimui

Kreipkis dėl paskolos namų atnaujinimui palankiomis sąlygomis.
Sužinok daugiau
photo

Paskola automobiliui

Finansavimas iki 20 000 EUR be pradinės įmokos arba KASKO. Pildyk paraišką ir gauk pasiūlymą per 10 min.
Sužinok daugiau
photo

Paskola energiškai efektyvesniems namams

Pasiskolink iki 20 000 EUR. Pildyk paraišką ir gauk pasiūlymą per 10 min.
Sužinok daugiau
photo

„X prime“ kortelė

Pirmi 6 mėnesiai – nemokamai. Vertingi prizai. Kelionių ir pirkinių draudimas visame pasaulyje.
Sužinok daugiau