https://www.citadele.lt/lt/private/c-travel

Pranešimas apie naudojamus slapukus

Mūsų interneto svetainėse naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami užtikrinti patogesnį naudojimąsi interneto svetaine ir interneto paslaugomis bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas, atsižvelgę į jūsų naudojimosi interneto svetaine įpročius. Sutikti su slapukų naudojimu galite paspaudę mygtuką „Sutikti“. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti arba pakoreguoti naudodamiesi šia nuoroda: Slapukų nuostatos. Daugiau informacijos: Slapukų naudojimo sąlygos.

brand-full-dark-mobile
TRAVEL

TIEMS, KURIE KOLEKCIONUOJA ŠALIS IR PRISIMINIMUS

cutout-image cutout-image
cutout-image cutout-image

„X prime“ ir „X supreme“ kortelės

Pradėk keliauti iškart su X kortele

Negaišk laiko ieškodamas valiutos keityklos oro uoste – su X kortele gali išsigryninti pinigus vietine valiuta be jokio komisinio mokesčio bet kurioje šalyje – Tukume, Taline ar net Tokijuje (gali būti taikomi bankomatų savininkų mokesčiai). O jei nori jaustis ramiai, kad kelionės metu nepritrūktų pinigų – pravers X kortelės kredito limitas.

Išsirinkti kortelę

Naudinga!

Kvapą gniaužiančios ir saugios žiemos pramogos

Nepriklausomai nuo to, ar vyksti į turistų pamėgtą slidinėjimo kalną kitoje šalyje, čiuožinėti ant užšalusio ežero ar leistis rogėmis nuo kokio šlaito, svarbu tinkamai pasiruošti. Ir tai reiškia ne tik šiltą avalynę ir pirštines.

Skaityti visą tekstą
brand full width

Kelionių draudimas su X kortele

Pasaulis tau po kojomis su X kortele kišenėje

Leiskis į nuotykius be rūpesčių. Su „X prime“ ir „X supreme“ kortelių kelionių draudimu gali mėgautis kvapą gniaužiančiais gamtos peizažais, siekti adrenalino ar tyrinėti pasaulio stebuklus. Kviečiame susipažinti su kelionių draudimo sąlygomis.

Skaityti daugiau

Naudinga!

Penki patarimai, kurie padės keliaujant.

Skaityti visą tekstą

Nuo šiol tavo piniginė gali ilsėtis namuose

Nebesijaudink dėl situacijų, kai norėdamas sumokėti už pirkinius negali rasti piniginės ir prisimeni, kad ją palikai namie. Tiesiog išsitrauk telefoną ir mokėk – tai taip paprasta! Pasirink patogiausią atsikaitymo būdą: „Apple Pay“ , „Google Pay“, „FitbitPay“ arba „Garmin Pay“. O dar geriau – nustebink visus aplinkui atsiskaitydamas žiedu!

brand split block brand split block