Karantino metu banko skyriuose klientai aptarnaujami tik užsiregistravę iš anksto, paslaugos teikiamos kaip įprastai

Mieli klientai, sugriežtinus karantino sąlygas „Citadele“ bankas paslaugas teiks kaip įprastai. Įprasta tvarka teikiamos būsto, vartojimo paskolos (klientui, norinčiam gauti paskolą, nereikia atvykti į banko skyrių pateikti paraiškos ar pasirašyti sutarties), taip pat konsultacijos nuotoliniu būdu. „Citadele“ banko skyriuose, laikantis visų saugumo reikalavimų, klientai aptarnaujami tik atvykę iš anksto sutartu laiku (registruotis tel. Nr. (8 5) 221 9091 arba internetu).

Registracija internetu 

Konsjeržo paslauga

Sakoma, kad laikas yra vienintelis dalykas, kurio negalima nusipirkti. Laiko jums nenupirksime ir mes, bet padėsime jį taupyti. Mėgaukitės geresniu gyvenimu ir iš naujo atraskite išskirtinę laiko vertę. Nepamirštami savaitgaliai, romantiškos vakarienės, šeimos atostogos, staigmenos, įgyvendintos laiku. Nepriekaištingas aptarnavimas, dėmesys mažiausioms detalėms ir tikras noras suteikti klientams visa, kas geriausia – tai „Citadele“ konsjeržo paslauga.

Sužinoti daugiau

Turto valdymas

Mus įkvepia jūsų patirtis ir sėkmė. Taigi, norėdami užtikrinti jūsų kapitalo augimą, geriausi sektoriaus ekspertai sudarys tinkamiausią finansinių instrumentų portfelį.

Sužinoti daugiau

Ar žinote, kad „Citadele“ yra vienas iš geriausiai klientus aptarnaujančių bankų Lietuvoje?

2018 metais bendrovės DIVE atliktas slapto pirkėjo tyrimas parodė, kad „Citadele“ yra antras bankas Lietuvoje pagal klientų aptarnavimo kokybę. Pasidalinkite savo atsiliepimu ir padėkite mums tobulėti.

Jūsų atsiliepimas

Tarpininkavimo paslaugos

Leiskite savo pinigams dirbti – tai protingiausias būdas siekti verslo sėkmės! Sėkmingi investavimo pavyzdžiai rodo, kad investavimas į finansinį turtą yra geras būdas taupyti ir „įdarbinti“ savo santaupas. Tai patvirtina ir mūsų tarpininkų ilgalaikė patirtis finansų rinkose.

Sužinoti daugiau

Valiutų sandoriai

Prekyba valiutomis ir valiutų rizikos valdymo sprendimai.

Sužinoti daugiau