Banko paslaugos ir darbo laikas birželio 23 – 24 dienomis

Banko skyriai birželio 23 d. dirbs viena valanda trumpiau nei įprastai: Vilniaus skyrius (Upės g. 21-1) 9.00 – 17.00 val., Kauno, Klaipėdos, Panevėžio skyriai 8.00 – 16.00 val., Šiaulių ir Vilniaus Akropolio banko skyriai dirbs kaip įprastai. Atkreipiame dėmesį, kad birželio 24 d. keisis „Citadele“ banko skyrių darbo laikas. Banko skyrius Šiauliuose (Aido g. 8, PC „Akropolis“) dirbs kaip įprastai nuo 10 val. iki 21 valandos. Akropolio skyrius Vilniuje (Ozo g. 25, PC „Akropolis“) nuo 10 val. iki 20 val., kiti banko skyriai birželio 24 d. nedirbs. Primename, kad „Citadele“ banko skyriuose klientai aptarnaujami tik atvykę iš anksto sutartu laiku (registruotis tel. Nr. (8 5) 221 9091). Atvykusieji į skyrių privalo dėvėti nosį ir burną dengiančią veido kaukę. Grynųjų pinigų operacijos yra atliekamos tik savitarnos zonose. Jūsų „Citadele“ bankas

Daugiau informacijos rasite čia. 

Jūsų durys į
privačiosios bankininkystės
pasaulį

Susipažinkite su asmeniniais bankininkais 

Konsjeržo paslauga

Sakoma, kad laikas yra vienintelis dalykas, kurio negalima nusipirkti. Laiko jums nenupirksime ir mes, bet padėsime jį taupyti. Mėgaukitės geresniu gyvenimu ir iš naujo atraskite išskirtinę laiko vertę. Nepamirštami savaitgaliai, romantiškos vakarienės, šeimos atostogos, staigmenos, įgyvendintos laiku. Nepriekaištingas aptarnavimas, dėmesys mažiausioms detalėms ir tikras noras suteikti klientams visa, kas geriausia – tai „Citadele“ konsjeržo paslauga.

Sužinoti daugiau

Turto valdymas

Mus įkvepia jūsų patirtis ir sėkmė. Taigi, norėdami užtikrinti jūsų kapitalo augimą, geriausi sektoriaus ekspertai sudarys tinkamiausią finansinių instrumentų portfelį.

Sužinoti daugiau

Ar žinote, kad „Citadele“ yra vienas geriausiai klientus aptarnaujančių bankų Lietuvoje?

2020 metų pabaigoje bendrovės DIVE atliktas slapto pirkėjo tyrimas parodė, kad „Citadele“ yra antras bankas Lietuvoje pagal klientų konsultavimo telefonu kokybę. Pasidalinkite savo vertinimu ir padėkite mums tobulėti.

Jūsų atsiliepimas

Tarpininkavimo paslaugos

Leiskite savo pinigams dirbti – tai protingiausias būdas siekti verslo sėkmės! Sėkmingi investavimo pavyzdžiai rodo, kad investavimas į finansinį turtą yra geras būdas taupyti ir „įdarbinti“ savo santaupas. Tai patvirtina ir mūsų tarpininkų ilgalaikė patirtis finansų rinkose.

Sužinoti daugiau

Valiutų sandoriai

Prekyba valiutomis ir valiutų rizikos valdymo sprendimai.

Sužinoti daugiau