/ Privatiems klientams / Elektroninė bankininkystė / Elektroninis ir mobilusis elektroninis parašas

Elektroninis ir mobilusis elektroninis parašas

Elektroninė tapatybės nustatymo priemonė, leidžianti jungtis prie internetinės bankininkystės ir patvirtinti mokėjimo operacijas.

Šios priemonės atlieka turimos slaptažodžių kortelės ar slaptažodžių generatoriaus funkcijas, todėl, norėdami prisijungti prie „Citadele“ interneto banko, turite turėti elektroninio parašo laikmeną arba mobilųjį telefoną su elektroniniu parašu. Naudojantis elektroniniu ar mobiliu elektroniniu parašu, išlieka galimybė prisijungti naudojantis slaptažodžių kortele ar slaptažodžių generatoriumi.

Kodėl verta naudotis e. parašu?


Paprasta prisijungti prie interneto banko.
„Citadele“ banko paslaugos Jums yra pasiekiamos, kur Jūs bebūtumėte – galite užsisakyti banko produktus ir paslaugas, sudaryti sutartis bei tvirtinti mokėjimo operacijas interneto banke.


Pametus elektroninio parašo laikmeną ar mobilųjį telefoną, niekas negalės pasinaudoti Jūsų sugalvotu slaptažodžiu, apsaugotu elektroniniu parašu.

Jeigu norite pradėti naudotis e. parašu, Jums reikia įsigyti elektroninį arba mobilų elektroninį parašą.


Elektroninio parašo priemonė Mobiliojo elektroninio parašo priemonė
  • Gyventojų registro tarnybos išduodama lustinė asmens tapatybės kortelė (išduodama nuo 2009 m.), turinti elektroninį asmens parašą;
  • VĮ Registrų centro išduodamas specialus USB raktas ar kito tipo laikmena, turinti elektroninį asmens parašą.

Pradėkite naudotis įsigyta elektroninio parašo priemone!

Svarbu žinoti!

Praradus elektroninio ar mobiliojo elektroninio parašo priemonę, nedelsiant informuokite elektroninio parašo platintoją ir blokuokite elektroninio parašo paslaugą:

  • VĮ Registrų centras (8 5) 268 8388, daugiau informacijos www.elektroninis.lt.
  • Gyventojų registro tarnyba (8 5) 271 6062, daugiau informacijos www.nsc.vrm.lt.
  • „Omnitel“ 1533.
  • „Tele2“ ir „Bitė“ 117.

Jeigu naudojatės „Citadele“ interneto banku, kviečiame Jus susipažinti su instrukcija, kaip prisijungti su turimu elektroniniu parašu arba su mobiliu elektroniniu parašu.

Jeigu dar nesinaudojate „Citadele“ interneto banku, tapkite interneto banko vartotoju internetu:

Naujiems klientams

Elektroninėje paraiškoje nurodykite reikiamus duomenis, patvirtinkite ją elektroniniu parašu ir Jūsų pasirinktos banko paslaugos Jums bus suteiktos neatvykstant į banko padalinį.