https://www.citadele.lt/lt/private/digital-bank

Pranešimas apie naudojamus slapukus

Mūsų interneto svetainėse naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami užtikrinti patogesnį naudojimąsi interneto svetaine ir interneto paslaugomis bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas, atsižvelgę į jūsų naudojimosi interneto svetaine įpročius. Sutikti su slapukų naudojimu galite paspaudę mygtuką „Sutikti“. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti arba pakoreguoti naudodamiesi šia nuoroda: Slapukų nuostatos. Daugiau informacijos: Slapukų naudojimo sąlygos.

Minutė banke yra minute per daug

Pasiūlymai internetu – greita, patogu, naudinga

photo

CITY COMBO dviračių draudimas ištisus metus!

„X prime“ ir „X supreme“ kortelėms

 • Draudimas nuo sugadinimo ir vagystės ne tik dviračiui, bet ir paspirtukui, bei elektriniam paspirtukui
 • Būsite apdrausti nelaimingų atsitikimų atveju
Sužinoti daugiau
photo
 • Tapk „X prime“ klientu ir naudokis visais kortelės privalumais, įskaitant išplėstinį pirkinių ir kelionių draudimą. Pirmus 6 mėnesius kortele galėsi naudotis nemokamai.
 • Arba rinkis „X supreme“ – kortelė dar patogesnei tavo kasdienybei, saugiems apsipirkimams ir kelionėms. Kortele pirmus 3 mėnesius galėsi naudotis nemokamai.
 • Tapęs „Citadele“ klientu mūsų mob. programėlėje, gausi 2000 X REWARDS taškų1, kuriuos galėsi išsikeisti į pasirinktus prizus, pvz. kino bilietą, dovanų čekį ir kt.
Daugiau apie mokėjimo korteles

1 Taškus gausi per 5 darbo dienas nemokamai užsiregistravus mūsų lojalumo programoje X REWARDS: www.xrewards.lt. Pasiūlymas galioja nuo 2022.05.25 iki 09.30.

photo

Paskola per kelias minutes

Pasirašius sutartį dėl vartojimo paskolos, paskolos namų atnaujinimui, automobiliui ar saulės elektrinei įsigyti mūsų mob. programėlėje nuo 2022-08-01 iki 2022- 09-30, nebus taikomas sutarties mokestis.2

 • Vartojimo paskola įvairiems tavo planams: gyvenamosios erdvės atnaujinimui, didesniam ar smulkesniam pirkiniui. Sužinok daugiau.
 • Paskola automobiliui planuojantiems įsigyti asmeninę transporto priemonę. Sužinok daugiau.
 • Paskola namų atnaujinimui planuojantiems susikurti jaukesnius namus. Sužinok daugiau.
 • Paskola energiškai efektyvesniems namams planuojantiems įsirengti saulės elektrinę ar įsigyti jos dalį saulės elektrinių parke, šildymo siurbliams įsirengti. Sužinoti daugiau.
Kreipkis dėl paskolos

Užpildyk paraišką internetu ir gauk pasiūlymą per 10 minučių. Pasirašius sutartį, pinigus į sąskaitą gausi vos per kelias minutes.

2 Tipinis pavyzdys. Imant 6000 EUR paskolą 5 m. laikotarpiui su taikoma fiksuota 10 % metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis netaikomas, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 10,47 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 7648,80 EUR, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 127,48 EUR.

photo
Kreipkis dėl paskolos būstui įsigyti arba namo statyboms palankiomis sąlygomis:

 • Užpildyk paraišką internetu ir gauk pasiūlymą per vieną darbo dieną. Pateik dokumentus ir pasirašyk sutartį elektroniniu būdu.
 • Įsigyjant naujos statybos būstą iš nekilnojamojo turto vystytojų laikotarpiu 2022.01.01–12.31, nebus taikomas sutarties sudarymo mokestis.3

3 Tipinis pavyzdys. Jei imi 80 000 EUR būsto paskolą 27 m. laikotarpiui su taikoma kintama 2,10 % metine palūkanų norma, kai netaikomas sutarties sudarymo mokestis (perkant turtą iš nekilnojamo turto vystytojų) sumoki hipotekos įregistravimo mokestį 8,60 EUR, paskolos įmokas moki anuiteto metodu, tokiu atveju bendra paskolos kainos metinė palūkanų norma būtų 2,12 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 104 887,40 EUR. Bendras įmokų skaičius – 324 ir kiekvieno mėnesio įmoka būtų 323,70 EUR. Notarinių paslaugų mokesčiai, turto vertinimo ir būsto draudimo išlaidos bankui nėra žinomos, todėl į skaičiavimus neįtrauktos.

photo

Jei visi tavo pinigai patenka į tavo kasdienę sąskaitą, sutaupyti yra sunkiau. Kasdienės išlaidos yra mažiau ribojamos. Pasirinkdamas vieną iš dviejų taupymo produktų, turi daugiau galimybių sutaupyti savo užsibrėžtiems tikslams ir pasirūpinti savo finansiniu saugumu sukaupiant santaupų juodai dienai.

 • Taupomoji sąskaita+ – viena saugiausių trumpalaikio taupymo rūšių, iš kurios pasiimti sukauptas lėšas galėsi, kada tik reikia, interneto banke atliekant mokėjimą su 35 kalendorinių dienų atidėjimu. Tai padės save drausminti ir išvengti spontaniškų sprendimų sutaupytus pinigus išleisti kitam tikslui, nei buvo planuota iš pradžių.
 • Terminuotasis indėlis – taupymo rūšis nuo 6 mėnesių iki 5 metų su fiksuota palūkanų norma, pasirenkant palūkanų išmokėjimą sutarties termino pabaigoje arba kas mėnesį. Terminuotojo indėlio sąskaitos atidarymas ir tvarkymas yra nemokamas.
photo

Tapk klientu nuotoliniu būdu

Tapk klientu „Citadele“ mob. programėlėje tau patogiu laiku ir vietoje

 • Užtruksi vos 7 minutes
 • Kortelę gausi paštu per 3 darbo dienas
 • Interneto banku gali pradėti naudotis iš karto
photo

DAUGIAU APIE PASIŪLYMUS INTERNETU VERSLUI

 • Vienas paslaugų planas visiems jūsų verslo kasdieniniams poreikiams: sąskaitos atidarymas ir aptarnavimas, nemokami mokėjimai eurais Lietuvoje ir Europoje, verslo mokėjimo kortelė, atpažinimo priemonė, prieiga prie Verslo portalo duomenų analizei, e. sąskaitų faktūrų išrašymui.
 • Tapkite klientu nuotoliniu būdu ir naudokitės bet kuriuo mūsų paslaugų planu verslui 6 mėn. nemokamai.
photo

Kreipkitės dėl mikropaskolos iki 25 000 EUR įvairioms verslo reikmėms ir sėkmingai veiklai užtikrinti. Greitas ir lankstus finansavimas neįkeičiant turto.

 • Pildykite paraišką internetu ir gaukite specialiai jūsų įmonei parengtą pasiūlymą per vieną darbo dieną.
 • Pasirašius sutartį pinigus pervesime į jūsų įmonės sąskaitą dar tą pačią dieną.
photo
 • Su „Citadele Phone POS“ mobiliąja programėle paverskite savo „Android“ telefoną bekontakčių kortelių skaitytuvu.
 • „Citadele Phone POS“ mobiliąją programėlę atsisiųsti ir įsidiegti į telefoną galima nuotoliniu būdu.
 • Jei pageidaujate, iš plataus asortimento galite rinktis ir kitą POS skaitytuvą, kuris labiau atitiktų jūsų verslo poreikius.
photo
Atsinaujink savo įmonės automobilių parką!
 • Įsigyjant naują elektromobilį iš oficialių lengvųjų automobilių pardavėjų – palūkanų norma nuo 1,49 %, pradinė įmoka 10 %
 • Viena mėnesio įmoka už lizingą ir draudimą – važinėkite be rūpesčių!
 • Finansuojame iki 100 % automobilio vertės
 • Užpildykite paraišką internetu ir gaukite lizingo pasiūlymą

photo

Tapkite verslo klientu nuotoliniu būdu

photo

Užpildykite paraišką ir klausimyną nuotoliniu būdu, jei esate teisėtas įmonės atstovas.

Tapti klientu