Citadele KMT žaidimas

Išbandyk savo jėgas – atsakyk į dienos klausimą ir kasdien laimėk Samsung prizus, o finalo ketverto dienomis ir didžiuosius prizų rinkinius! 

Dalyvauk ir laimėk!

Belaukiant Citadele KMT finalo ketverto dalyvauk žaidime, kurio metu kasdien galėsi laimėti vieną iš 3 Samsung Galaxy Buds2 belaidžių ausinių komplektų, o finalo ketverto savaitgalį - įspūdingą Samsung įrenginių rinkinį!

  • Kiekvieną dieną (vasario 11–20 d.) šiame, citadele.lt/kmt, puslapyje, taip pat „Citadele“ banko ar LKL Facebook  paskyrose bus skelbiamas dienos klausimas, kurio atsakymą turėsi įvesti šiame puslapyje esančiame specialiame laukelyje.
  • Kasdien burtų keliu išrinksime 3 nugalėtojus, kuriems atiteks Samsung Galaxy Buds2 belaidės ausinės. Su laimėtojais susisieksime asmeniškai. Vienas dalyvis viso žaidimo laikotarpiu gali laimėti tik vieną prizą.
  • Finalo ketverto savaitgalį „Citadele“ banko Facebok paskyroje kviesime varžytis dėl pagrindinio prizo - dviejų įspūdingų Samsung rinkinių, kuriuos sudaro išmanusis telefonas Galaxy Z Flip3, laikrodis Galaxy Watch4 ir belaidės ausinės Galaxy Buds2.

Išsamios žaidimo taisyklės

Ar jau girdėjai apie X kortelę?

Išsirink bet kurią mūsų naują X kortelę ir tapk „Citadele” klientu per 7 minutes!

  • X kortelė taps tavo MVP, nes kasdien galėsi naudotis tokiais privalumais kaip nemokami mokėjimai internetu Lietuvoje ir Europoje, grynųjų pinigų eurais paėmimas be komisinio mokesčio bet kuriame bankomate visame pasaulyje
  • „X prime“: dar geresnis draudimo pasiūlymas tau ir tavo šeimai, kredito limitas iki 15 000 EUR, papildomi privalumai keliaujant ir apsiperkant  
  • „X supreme“: pirkinių ir kelionių draudimas, kredito limitas iki 3 000 EUR ir žemiausios kainos garantija pirkiniams 
  • „X smart“ kortelė moksleiviams ir studentams – be mėnesinio mokesčio
  • Su X REWARDS lojalumo programa taškus rinksi lengviau nei rungtynėse – už kiekvieną pirkinį kortele kaupsi taškus, kuriuos galėsi iškeisti į įvairias nuolaidas trijose Baltijos šalyse

Sužinok daugiau

Citadele KMT 2022

Jau vasario 19–20 d. pamatyk tai, kas taps legenda! 

Tvarkaraštis ir rezultatai