Citadele KMT žaidimas

Išbandyk savo jėgas – atsakyk į dienos klausimą ir kasdien laimėk Samsung prizus, o finalinių rungtynių dieną ir didįjį žaidimo prizą!

Žaidimas baigėsi

Su laimėtojais susisieksime asmeniškai

Ankstesni klausimai, atsakymai ir laimėtojai

Dalyvauk ir laimėk!

Belaukiant Citadele KMT finalo ketverto dalyvauk žaidime, kurio metu kasdien galėsi laimėti Samsung Galaxy Buds2 belaides ausines, o finalo dieną – naujausią Samsung išmanujį telefoną Galaxy S23 Ultra!

  • Kiekvieną dieną (vasario 11–18 d.) šiame, citadele.lt/kmt, puslapyje, taip pat „Citadele“ banko ir LKL Facebook  paskyrose bus skelbiamas dienos klausimas, kurio atsakymą turėsi įvesti šiame puslapyje esančiame specialiame laukelyje.
  • Kasdien burtų keliu išrinksime 1 nugalėtoją, kuriam atiteks Samsung Galaxy Buds2 belaidės ausinės. Laimėtojus skelbime kasdien citadele.lt/kmt svetainėje ir dėl prizo atsiėmimo susisieksime asmeniškai. Vienas dalyvis viso žaidimo laikotarpiu gali laimėti tik vieną prizą.
  • Finalo rungtynių dieną (vasario 19 d.) „Citadele“ banko Facebok paskyroje kviesime varžytis dėl pagrindinio prizo – naujausio Samsung išmaniojo telefono Galaxy S23 Ultra.

Išsamios žaidimo taisyklės

Ar jau girdėjai apie X kortelę?

Išsirink bet kurią mūsų X kortelę ir tapk „Citadele“ klientu!

  • „X prime“: kelionių draudimas* tau ir tavo šeimos nariams, galimybė kreiptis dėl kredito limito iki 15 000 EUR, pirkinių draudimas.
  • „X supreme“: pirkinių ir kelionių draudimas*, galimybė kreiptis dėl kredito limito iki 5 000 EUR. 
  • „X smart“ kortelė moksleiviams ir studentams – be mėnesio mokesčio.
  • Su X REWARDS lojalumo programa taškus rinksi lengviau nei rungtynėse – už kiekvieną pirkinį kortele kaupsi taškus, kuriuos galėsi iškeisti į įvairius prizus. Taip pat galėsi gausi mūsų partnerių nuolaidų visose Baltijos šalyse.
  • Specialus pasiūlymas! Tapk klientu, už pirkinius atsiskaitinėk X kortele ir šešis mėnesius atgauk dalį išleistų lėšų – iki 15 EUR per mėnesį. Yra papildomų sąlygų. Pasiūlymas galioja 2013 02 01–03 31.

Sužinok daugiau

* Prieš kelionę kviečiame susipažinti su draudimo sąlygomis. 

Citadele KMT 2023

Jau vasario 18–19 d. pamatyk tai, kas taps legenda! 

Tvarkaraštis ir rezultatai