https://www.citadele.lt/lt/support/fitbit-pay

Pranešimas apie naudojamus slapukus

Mūsų interneto svetainėse naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami užtikrinti patogesnį naudojimąsi interneto svetaine ir interneto paslaugomis bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas, atsižvelgę į jūsų naudojimosi interneto svetaine įpročius. Sutikti su slapukų naudojimu galite paspaudę mygtuką „Sutikti“. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti arba pakoreguoti naudodamiesi šia nuoroda: Slapukų nuostatos. Daugiau informacijos: Slapukų naudojimo sąlygos.

„FITBIT PAY“

Be telefono ir piniginės? Ne problema!

photo
icon

Galima susieti su visomis X kortelėmis

Susiek savo X kortelę ir atsiskaityk „Fitbit Pay“.

icon

Mokėjimų laisvė

Atsiskaityk tau patogiu būdu.

icon

Paprasta ir saugu

Atsiskaitymus „Fitbit Pay“ saugiai tvirtinsi naudodamas asmeninius duomenis.

Kaip susieti kortelę su „Fitbit Pay“

  • Norėdamas atidaryti piniginę, spausk „Fitbit“ logotipą skirtuke „Today“ > profilio nuotrauką > įrenginio piktogramą > „Wallet“.
  • Norėdamas susieti savo mokėjimo kortelę, laikykis ekrane pateikiamų nurodymų. Kai kuriais atvejais bankas gali prašyti papildomo patvirtinimo. Jei pirmą kartą nustatai „Fitbit Pay“, gali būti paprašyta sukurti 4 skaitmenų PIN kodą savo įrenginiui. Atkreipki dėmesį, kad turi būti įjungta ir telefono apsauga kodu.
  • Suvedęs kortelės duomenis, laikykis tolimesnių nurodymų, kad įjungtum telefono pranešimus (jei to dar nepadarei) ir užbaigtum susiejimą.
  • Gali susieti iki 6 kortelių („Charge 3“ ir „Charge 4“ modeliuose – 5 korteles) ir pasirinkti iš jų vieną kortelę, kuri bus parenkama automatiškai atsiskaitant.
photo

Dar neturi X kortelės?

Išsirink sau tinkamiausią kortelę ir pradėk mėgautis jos privalumais.

  • Nemokami pervedimai Europoje.
  • Pinigų išgryninimas bankomatuose visame pasaulyje.
  • Papildomas kelionių ir pirkinių draudimas.
  • Kredito limitas iki 15 000 EUR.
  • X REWARDS programos nuolaidos ir prizai.
Daugiau apie korteles
photo