Mokėjimo kortelės

Kaip užsisakyti „X smart“ arba „X smart KIWIE“ kortelę?

Jaunesniems negu  14 metų asmenims. „X smart“ arba „X smart KIWIE“ kortelės sąskaitą gali atidaryti bet kuriame banko skyriuje, apsilankę kartu su vienu iš savo tėvų ar globėjų.
Reikalingi dokumentai: tėvų ar globėjų pasas arba asmens tapatybės kortelė, vaiko gimimo liudijimas arba pasas ar asmens tapatybės kortelė (nuo 14 metų). Globėjai taip pat turės pateikti teismo nutartį, kuria nustatyta nepilnamečio globa ar rūpyba.

Vyresniems negu 14 metų asmenims. Kreiptis dėl „X smart“ arba „X xmart KIWIE“ kortelės gali kartu su vienu iš savo tėvų ar globėjų
Reikalingi dokumentai:  tėvų ar globėjų pasas arba asmens tapatybės kortelė, vaiko gimimo liudijimas ir pasas ar asmens tapatybės kortelė (nuo 14 metų). Globėjai taip pat turės pateikti teismo nutartį, kuria nustatyta nepilnamečio globa ar rūpyba.
Vyresniems negu 18 metų asmenims. Galite tapti banko klientu ir užsisakyti „X smart“ arba „X smart KIWIE“ kortelę, naudodamiesi „Citadele“ mobiliąja programėle arba apsilankę artimiausiame banko skyriuje.

Ar radai atsakymą į klausimą?