Nauji nekilnojamojo turto projektai

Susipažink su nekilnojamojo turto vystytojų siūlomais naujais projektais Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose. Didelis būsto pasirinkimas tau ir tavo šeimai.

Jeigu jau radai naujus namus, siūlome kreiptis dėl būsto paskolos specialiomis sąlygomis, kurios galioja tik naujiems nekilnojamojo turto projektams:

 • Perkant būstą iš nekilnojamojo turto vystytojų netaikomas sutarties mokestis 2023.10.01-2023.12.31
 • Didžiajai daliai projektų nereikia pateikti turto vertinimo

Pildyk paraišką

Standartinis pavyzdys

Jei imi 90 000 EUR būsto paskolą 27 m. laikotarpiui su taikoma kintama 5,99 % metine palūkanų norma, kai netaikomas sutarties sudarymo mokestis (perkant turtą iš nekilnojamojo turto vystytojų) sumoki hipotekos įregistravimo mokestį 8,60 EUR, paskolos įmokas moki anuiteto metodu, tokiu atveju bendra paskolos kainos metinė palūkanų norma būtų 6,16 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 181 782,32 EUR. Bendras įmokų skaičius – 324 ir kiekvieno mėnesio įmoka būtų 561,03 EUR. Notarinių paslaugų mokesčiai, turto vertinimo ir būsto draudimo išlaidos bankui nėra žinomos, todėl į skaičiavimus neįtrauktos.

Perkant būstą šiuose projektuose nereikės pateikti turto vertinimo, jeigu nekilnojamo turto vieno kvadratinio metro kaina atitinka banko nustatytas ribas

 • „reVINGIS“ (Geležinio Vilko g. 2)

  Projektas „reVINGIS“ plėtojamas šalia Vingio parko, greta vaizdingo Neries šlaito – visą projektą sudarys 4 daugiabučių kvartalai, 14 gyvenamųjų korpusų ir apie 580 butų. Vietoje buvusios industrinės teritorijos čia bus sukurta moderni gyvenamoji erdvė su sava infrastruktūra patogiam judėjimui ir kokybiškam laisvalaikiui. Sklypo vakarinėje dalyje, kurioje iškils komercinių ir gyvenamųjų namų kompleksas, lygiagrečiai Neries šlaitui, projektuojama ir rekreacinė viešoji erdvė, planuojama nutiesti pėsčiųjų bei dviračių takus, kurie susijungs į bendrą Vingio parko ir miesto takų sistemą. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Miško ardai by CITUS“ (Burbiškių g. 6, Vilnius)

  Miško ardai by CITUS – namai miške, šalia Vilniaus centro. Sukurti vertinantiems tikrą gamtą ir norintiems neprarasti sostinės puslo. 170 ha brandus miškas, tūriais bei formomis su aplinka susiliejanti architektūra ir 1 ha vidinis parkas su baseinu ir stikliniu kupolu. Viršutinių butų grindų altitudė susilygina su aukščiausių medžių vainikais ir namai pasiekia neprilygstamą urbanistikos ir gamtos kontrastą. Gyvenimą medžių lajose. Ir visa tai – vos 8 min. atstumu nuo Senamiesčio. Mėgaukitės gyvenimu prabangiuose 2-4 kamb. butuose. Kasdien. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „VISI SAVI by CITUS“ (Visorių g. 18, Vilnius)

  VISI SAVI by CITUS - nepaprastai paprastas ir jaukus butų projektas Vilniuje, prisiglaudęs prie Visorių miško parko ir žavintis gamtos prieskoniais. Įsileiskite mišką į savo kiemą. Trys aukščiausios A++ energinės klasės penkių aukštų daugiabučiai namai ir jų aplinka kuria patogią ir bene žaliausią gyvenvietę Visoriuose. Požeminis parkingas, saugi teritorija, bendruomeniška kaimynystė ir išvystyta infrastruktūra laukia Jūsų. Namai jau pastatyti - įsigykite ir pradėkite įsirengimo darbus jau dabar! Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Baltas lapas“ (Šv. Stepono g. 33, Vilnius)

  „Šv. Stepono Baltas lapas“ porjektas, kuris planuojamas prie pat Senamiesčio – Šv. Stepono gatvėje 33. Projektą įrėmina jauki ir tyli Punsko gatvelė bei senovinė Panerių gatvė, už kurios – Šv. Stepono bažnyčios skveras, kurį Vilniaus savivaldybė planuoja atnaujinti greitu metu. Ši vieta žavi dėl to, kad netikėtai gražia Šv. Stepono gatve pasiekti Rūdninkų skverą bei Rotušės aikštę galima per maždaug 10 min., tuo tarpu čia pat – Naujamiesčio privalumai ir daug potencialo savyje turintis stoties rajonas, kuris sparčiai atsinaujina kartu su Vilnius Connect planais. Šioje nuorodoje galite apsižvalgyti po projektą virtualioje realybėje. „Šv. Stepono Balto lapo“ butai planuojami A+ energinės klasės, su sumontuota rekuperacija bei reguliuojamu centriniu–kolektoriniu grindiniu šildymu. Senamiesčiui bei Naujamiesčiui būdingos jaukaus perimetrinio užstatymo architektūros namai – su langais iki žemės, klinkerio bei dekoratyvinio tinko apdaila, butų lubos – kiek aukštesnės nei paprastai. Po namais planuojamas požeminis parkingas bei dviračių saugyklos. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Vyšnios“ (Vištyčio g. 1, Vištyčio g. 3, Karaliaučiaus g. 27, Vilnius)

  „VYŠNIOS“ – tai namai, kuriuose plevena ypatingas aromatas ir grožis, kurie pripildyti šilumos, erdvės ir poezijos. Tai namai neapriboti buto durimis ir sienomis, kurių architektūriniai sprendimai semiasi įkvėpimo iš gamtos. Mažaaukštė statyba, 3 hektarų rekreacinė zona, laisvalaikio zonos, požeminė ir antžeminė automobilių stovėjimo aikštelės – erdvės sukurtos taip, kad atitiktų išsvajotų namų viziją ir sykiu liktų apsuptos gamtos – vyšnių sodo. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Altum II etapas“ (Karaliaučiaus g. 1, Pilaitė, Vilnius)

  Gausus antrojo etapo skirtingo suplanavimo 2–5 kambarių butų nuo 37 iki 96 kv. m pasirinkimas atveria išskirtinę galimybę įsikurti ramioje gamtos kaimynystėje, moderniuose „Altum“ namuose Pilaitėje. Butai su gridnine šildymo sistema, erdviomis terasomiisatvirais ir įstiklintais balkonais, sandėliukais, drabužinėmis, Salotės ir Gėlužės ežero panorama. Visi svarbiausi sprendimai jau įtraukti į buto kainą atliekant visą dalinę apdailą. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „GO life“ (V. Gerulaičio g. 4, Vilnius)

  Laisvalaikio gamtoje nebereikia planuoti – jis čia pat, kieme. Net 2 ežerėliai bus prikelti naujam gyvenimui. O jei reikia daugiau erdvės – gali per akimirką atsidurti ant suoliuko „Ozo“ parke. 15 min. – tai laiko intervalas, kurį reikia susiplanuoti, norint keliauti iki miesto širdies. Moderni, gerai apgalvota infrastruktūra, besidriekianti šalia „GO life“ projekto, leidžia nevaržomai judėti tavo pasirinkta transporto priemone. Ar ištikimai tarnaujančiu dviračiu, saugomu projekto dviračių saugykloje. Daugiau apie projektą. 

  Pildyk paraišką

 • „Ozo gama“ (Kalvarijų 204 g., Vilnius)

  Projektas, skirtas kuriantiems gyvenimo muziką šalia žaliuojančio Ozo parko. A+ energinės klasės namuose suprojektuoti 1- 4 kambarių būstai su erdviais balkonais ir terasomis, dideliais langais ir poilsio zonomis kieme.  Ozo parkas, teniso ir badmintono sporto centras, vandens parkas „Vichy“, prekybos ir pramogų centras „Ozas“, verslo centrai, kavinės, darželiai, mokyklos, kolegija skamba skirtingais garsais ir tik jūs galite rinktis kaip skambės jūsų kasdiena. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Mėlyni vilkai“ (Skroblų g. 14, Vilnius)

  Projektas yra centrinėje miesto dalyje, turintis patrauklias būsto kainas ir puikų susisiekimą su kitais Vilniaus rajonais. Projekte esanti didelė žalioji zona, vaikų žaidimų aikštelė ir lauko treniruokliai yra aptverti ir stebimi vaizdo kameromis. Taip pat projekto pagrindinė langų orientacija yra rytai bei vakarai, todėl butai gauna pakankamai tiesioginės saulės, tuo pačiu pastato ekonomiškumas (A++ energetinė klasė) užtikrina mažus šildymo kaštus šaltuoju laikotarpiu. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Nemunaičiai“ (H. Ir O. Minkovskių g. 41B, Kaunas)

  Čia, ant Nemuno kranto, galėsite kurti išskirtinę kasdienybę, apie kurią kiti tegali pasvajoti. Nemunaičiai – Kaunas iš geriausios pusės! Net ir mažiausiame, vieno kambario bute telpa viskas: ir Kauno senamiesčio panorama, ir Nemuno pakrantė, ir prabangios lodžijos. Čia dera paukščių giesmės ir Kauno senamiesčio ritmas, kurį galėsite pajusti taip, kaip norite jūs – ar šėlti klubuose iki ryto, ar vaikštinėti paslaptingomis senamiesčio gatvelėmis iki vėlumos. Kad ir ką pasirinktumėte, namo sugrįšite pėsčiomis vos per 10 min. Tik įsivaizduokite, kokią kasdienybę galėsite susikurti – nesvarbu, ar pasirinksite kompaktišką vieno kambario butą savo ego, ar karališko dydžio apartamentus virš 100 kv. m.! Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Prie Vilnelės“ (Manufaktūrų g. 7, Vilnius)

  Gyventi moderniai, bet jausti senamiesčio artumą ir mėgautis jo istorijomis. Juk nėra nieko geriau, kai pabuvojęs ten, kur gyvenimas verda, gali grįžti į savo užutekį prie Vilnelės – ten, kur yra tavo namai. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Skylum“ (Viršilų g. 6, Vilnius)

  Modernūs SKYLUM dangoraižiai tai pribloškiančios Vilniaus panoramos, atsiveriančios ne tik pro jūsų langus, bet ir nuo žaliuojančių stogo terasų. Tai išskirtinis naujos koncepcijos dangų siekiančių dangoraižių tipo gyvenamasis projektas su įspūdingu stiklo fasadu, padėsiantis formuoti naują urbanistinę Vilniaus kalvą Viršuliškėse. Visi butai su panoraminiais langais ir lodžijomis arba terasomis. Laisvalaikio ir pramogų erdvės ne tik ant žemės, bet ir ant pastatų stogų. Puikiai išvystyta infrastruktūra kasdieniam komfortui, vos 2 gatvės iki centro. Iki naujo ir šiuolaikiško gyvenimo liko tik vienas žingsnis. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Kernavės aveniu II“ (Kernavės g. 14, Vilnius)

  Kernavės Aveniu projekto idėja gimė atsižvelgus į JAV didmiesčio Niujorko mieste vyraujančią architektūrą, įterpiant žaliąsias zonas namo aplinkoje. Čia galėsite naudotis visais miesto privalumais: puikiu susisiekimu, išvystyta infrastruktūra bei laisvalaikio praleidimo vietomis. Projektą vysto ilgametę patirtį turinti įmonė. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „SkyHome“ (Juozo Rutkausko g. 19, Viršuliškės, Vilnius)

  Modernus 16 aukštų daugiabutis namas su panoraminiais vaizdais į Vilniaus miestą. Tvirtas monolitinio namo fasadas bus padengtas ilgaamžėmis fasado apdailos medžiagomis. Kiekvienas bustas turės erdvų balkoną. Butai bus parduodami su kokybiškai įrengta daline apdaila. Statybų pradžia 2021 m. I ketvirtis. Statybų pabaiga 2022 m. IV ketvirtis. Statytojas - UAB „Incentra". Statybos valdytojas - UAB „Infrasta". Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • MAŽVYDO 2 (Mažvydo g. 2, Vilnius)

  Namai Pilaitėje – ieškantiems puikiai išvystytos miesto infrastruktūros ir gyvenimo išbaigtame naujos statybos kvartale. A+ energinio naudingumo klasės dviejų korpusų (septynių ir aštuonių aukštų) daugiabutyje suprojektuoti 1,5–4 kambarių butai. Pirmo aukšto butai turės 9–34 kv. m dydžio terasas, o kituose aukštuose – erdvius balkonus. Pastato teritorijoje numatytos vaikų žaidimų ir sporto aikštelės, taip pat ramaus poilsio vieta. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • EIKA NAMAI PILAITĖJE (Tvankstos g. 18, 20 Vilnius)

  Puikiai išplėtota infrastruktūra ramioje, gamtos apsuptoje Vilniaus vietoje. Projekte taikomos technologijos užtikrina namų sandarumą bei puikią šilumos ir garso izoliaciją butuose (A+ ir A++ energinio naudingumo bei B ir C garso izoliacijos klasės). Galima rinktis erdvius ir ergonomiškai išplanuotus 1-4 kambarių butus su balkonais arba privačiomis terasomis. Esant poreikiui yra galimybė apjungti butus. Projektas turi uždarą, bene didžiausią Pilaitėje privatų 35 arų skverą. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Storyline“ (Algirdo g. 85, Vilnius)

  Netoli senamiesčio įsikursiantis 69 butų gyvenamasis pastatas, skirtas aktyviems, laisvę ir saviraišką vertinantiems žmonėms. Naujakuriai savo būsimos dienos maršrutus galės dėliotis ilsėdamiesi žaliuojančioje stogo terasoje su lauko kino teatru bei gerėdamiesi įspūdinga panorama su senamiesčio stogais, Gedimino pilies bokštu ir Trijų Kryžių kalnu. Daugiau apie projektą

  Pildyk paraišką

 • „Grigalaukio dominija“ (Grigalaukio g. 22, Vilnius)

  Gyvenamųjų namų projektas Pašilaičiuose, atokiau nuo miesto šurmulio, tačiau su puikiai išvystyta infrastruktūra. Čia rasite A+ energinės klasės bei ergonomiškai išplanuotus butus, visi jie turi erdvius balkonus arba privačias terasas. Šalia numatytos net 5 laisvalaikio erdvės ir 5 ha žaliuojanti teritorija. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Viršuliškių stogai“ (Viršuliškių g. 38, Vilnius)

  Komfortiškas, modernus ir patogus būstas naujame gyvenamųjų namų projekte – „Viršuliškių stogai“. Trys 11 aukštų daugiabučiai gyventojams padovanos miesto panoraminius vaizdus ir dangiškas terasas.  Puiki infrastruktūra pažįstamame rajone, o miesto patogumai – pasiekiami ranka. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Naujosios Santariškės“ (Daujoto g. Nr. 12, 14, 16, 18, 20, Vilnius)

  Aptvertas, 4,81 hektaro teritoriją užimantis kvartalas suprojektuotas „alėjų principu“. Ypač erdvūs mažaaukščiuose daugiabučiuose suprojektuoti butai – šiuolaikiški ir išmanūs su aplinką tausojančiais sprendimais: nuotoliniu būdu valdomu oro kondicionieriumi, rekuperacine sistema, saulės fotovoltinės elektrinės užtikrinamu komfortišku bei gamtai draugišku būsto valdymu. A++ energinio naudingumo klasė. Daugiau apie projektą. 

  Pildyk paraišką

 • „7 vakarai“ (Budiniškių g. 2, Vilnius)

  298 butų projektas – tai, ko reikia racionaliam, patogumą vertinančiam ir savo laiką taupančiam gyventojui. Norintieji iškart įsikelti į namus ir būsto įrengimo naštą nusimesti nuo savo pečių čia ras didelį butų su pilna apdaila pasirinkimą. Kiekvienas butas turės balkonus ar terasas ant stogo. Funkcionalus išplanavimas ir kiekvienam gyventojui pagal amžių pritaikytos laisvalaikio zonos leis mėgautis pakankama erdve sau, o A+ energinė klasė užtikrins, kad namai būtų šilti ir taupūs. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Bajorų alėjos“ (Salaspilio g. 2, Vilnius)

  Mažaaukščiai namai kalvotoje 9 hektarų teritorijoje. Kvartalo koncepcija siejama su botanikos sodo idėja, siekiama, kad ji būtų išlaikoma ne tik projekte, bet būtų toliau vystoma ir aplinkinėse teritorijose. Siekiama integruoti esamą kraštovaizdį, išlaikyti ir išryškinti esamus gamtos elementus, medžius, darniai apjungti gamtą ir urbanistinius motyvus. Pirmojo kvartalo centre čiurlena upelis, vaikų žaidimų aikštelė įrengta tarp beržų. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Bitėnų oazė“ (Bitėnų g. 1B, Vilnius)

  Trys A energinė klasės daugiabučiai namai (iš viso 111 butas), 8 komercinių patalpų alėja ir sporto klubas. Daugiabučiai yra ramioje, strategiškai patogioje vietoje, netoli aplinkelio, kuriuo greitai pasiekiamas miesto centras ar oro uostas. Butuose įrengtos dvigubos gipso kartono pertvaros, tinkuotos sienos, rekuperacinė sistema. Visi butai labai erdvūs su dideliais balkonais, penkto aukšto butuose įrengtos medinės maumedžio terasos. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Matau Vilnių“ (Aludarių g. 5, Aludarių g. 7, Vilnius)

  Namai iškils vienoje patraukliausių sostinės vietų – netoli Tauro kalno. Gyventojai neturės rinktis – miesto ritmas ar namų ramybė, erdvės, kuriose gera stebėti, kaip keičiasi metų laikai, ar aikštės, kuriose verda gyvenimas. Elektromobilių įkrovimo stotelės, saulės elektrinės ant namo stogo. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Naujasis Skansenas“ (Linkmenų g. 15, Vilnius)

  Šnipiškių teritorija dar XIX amžiuje buvo vadinama Skanseno vardu - Stokholme esančio muziejaus po atviru dangumi vardu, nes joje kūrėsi Vilniaus priemiesčiui būdingos architektūros rajonas su liaudiško tipo mediniais namais, senoviniu grindiniu bei įvažiavimais į sklypus. Šie nauji skandinaviško stiliaus namai, artimi ne tik širdžiai, bet ir miestui, besikuriantys miesto centre tarp Žalgirio ir Linkmenų gatvių. Visi svarbiausi Vilniaus taškai iš „Naujojo Skanseno“ pasiekiami ranka. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „P9“ (Manufaktūrų g. 20, Vilnius)

  Funkcionalus ir uždaras namų kvartalas įsikūręs šalia senamiesčio prie Vilnelės upės. Sparčiai atsinaujinančioje Manufaktūrų gatvėje kuriasi prestižinis ir saugus kvartalas, kuris taps naujojo „Architektūros parko“ – didžiausio konversijos projekto Vilniuje dalimi. Vilniaus senamiestį galima pasiekti naujai įrengtu pėsčiųju ar dviračių taku palei pat Vilnelės krantinę. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • Paupys (Aukštaičių g. 4, 5, 8, 10, 12, 16; Paupio g. 50, Vilnius)

  Naujas rajonas istoriniame Vilniaus senamiestyje, vingiuojantis palei Vilnelę. Rajonas gimsta kaip dalis „Architektūros parko“ – didžiulio konversijos projekto, kuris transformuoja senas sostinės vietas į darnias zonas dirbti ir gyventi. Jos įsilies į vieną žaliausių Europoje senamiesčių. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Live up“ (Naugarduko g. 62, Vilnius)

  Tam, kuris nori gyventi čia, tarp kultūros, meno ir muzikos erdvių, mokslo įstaigų, kavinių ir barų. Čia viskas, ko reikia – šalia. Parduotuvės, sporto klubai, darželiai, mokyklos, gydymo įstaigos, kinas. Čia pat ir didžiausia sostinės žalioji erdvė – Vingio parkas. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Verkių sodas“ (Verkių g. 39, Vilnius)

  Projektas tarp Šiaurės miestelio šurmulio ir Verkių parko ramybės.  Įsikūrę čia galėsite jausti miesto pulsą ir kartu mėgautis atotrūkiu gamtoje. Projektą sudarys 5 namai. Gyvenvietė bus išplėtota trimis etapais. Iš viso I etape numatyta įrengti 164 butus, 1 iki 4 kambarių, 26 – 94 kv.m. Daugiau nei trečdalį visos projekto teritorijos užims pavasariais žydintis sodas. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Piliamiestis“ (Kaunas)

  Dešiniajame Neries krante, kitapus Senamiesčio kuriasi Piliamiestis. Piliamiesčio kvartalas – tai ne pastatai, o laimingų žmonių miestas mieste. Čia atsiverianti Kauno pilies panorama suteikia kultūrinę ir istorinę perspektyvą, iš kurios miestas atsiskleidžia visu savo unikalumu ir įvairumu, o vos persikėlus tiltu per upę galima atsidurti pačiame jo gyvenimo sūkuryje. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Lampėdžio takas“ (Įkalnės aklg. 1, 2, Kaunas)

  Mažaaukštės statybos butų kvartalas, Žemutiniuose Kaniūkuose, netoli Lampėdžio ežero. Projekto lokacija išskirtinė - įsikūręs gamtos prieglobstyje, ramioje nuo miesto šurmulio vietoje, bet kartu netoli centro, pasiekiamo vos per 5 -10 min. automobiliu. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „HORIZON“ (Spaudos g. 9, Vilnius)

  A+ energinės klasės daugiabučių namų projektas kylantis strategiškai patogioje Viršuliškių mikrorajono vietoje. Racinaliai suplanuoti 2-3 k. butai, erdvūs balkonai, miesto panorama. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Namučiai“ (Versmės g. 24, Jonučių II k., Kauno r.)

  Namučiai – tai beveik tas pats kaip namai, tik jaukesni. Čia jūs mėgausitės ramia ir švaria gamtos apsuptimi. Draugiška bendruomenė pakvies jus prisijungti prie bendrų vakarų, gal net ir vakarienių, o jūsų vaikus – pažaisti. Jei tik norėsite nuvykti į miesto centrą, galėsite greitai ir patogiai ten nukeliauti miesto autobusais. Ir nesvarbu, kaip toli ar kiek ilgam išvyksite, visada ilgėsitės ir norėsite grįžti į jaukius ir gražius savo Namučius. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Sileo“ (Narimanto g., Vilnius)

  Privati 32 kotedžų gyvenvietė su visais infrastruktūros sprendimais patogiam gyvenimui. 98–137 kv. m ploto modernūs kotedžai su itin erdviais privačiais kiemeliais. Patogiu privažiavimu, pilnu teritorijos sutvarkymu, aptvėrimu ir apšvietimu, antžeminėmis automobilių aikštelėmis, laisvalaikio zona su vaikų žaidimo aikštele. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Altum“ (Karaliaučiaus g. 1, Vilnius)

  Projekte platus erdvių 2-4 kambarių butų pasirinkimas, o visi svarbiausi sprendimai jau įtraukti į butų kainą. Kiekviename bute erdvus balkonas, įstiklinta lodžija ar privati terasa jaukioms akimirkoms kartu. Greta namų vilnijantys Gėlužės, Salotės ir Baltiešos ežerai ištisus metus greitai pasiekiami pėsčiomis. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Lazdynėlių vingis“

  Lazdynėlių vingis, tai gamtos oazė miesto ribose. Švarus oras, upė, miškas bei gyvenimo komfortas. Tai tik dalis nepakartojamų patirčių, laukiančių Lazdynėlių vingyje. Atokiau nuo miesto bruzdesio, tačiau šalia vakarinio aplinkelio — vakarais ilsėsitės, o dienomis nusigausite ten, kur jūsų laukia gyvenimas. Minučių tikslumu. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Paukščių takas“

  Warren Buffet yra pasakęs: „Vaikams reikia duoti tiek, kad šiems nieko netrūktų, bet ne tiek, kad jiems nereikėtų nieko daryti.” Tai galioja ne tik vaikams. „Paukščių takas” suteiks įkvėpimą — stebint žvaigždes ar mėgaujantis popietiniu pasivaikščiojimu po mišką. Viejoje pusėje — sporto kompleksai. Kitoje — Karoliniškių draustinis. O per vidurį gyvena žmogus, turintis pasirinkimą. Kiekvieną rytą atsikelkite žinodami, jog viskas, ką siūlo Vilnius, jums yra pasiekiama rankos ieštiesimu. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Gilužio rivjera“

  Ant Gelūžės ežero kranto kuriama mažaaukštė daugiabučių namų gyvenvietė Pilaitėje įprasmina teiginį „Žemai skraidančių angelų miestas“ — tai tarsi užslėptas rojaus kampelis, vienintelis toks sostinėje. Išpuoselėtos saulės, vėjo bei žalumos glostomų erdvių panoramos čia suteikia pilnatvės jausmą. Privačios terasos bei erdvūs balkonai, atversiantys vakarėjantį ežerą, kuria unikalią laiko kartu ar ryto su mėgstamiausia knyga terpę gyvenimo džiaugsmui. Parduotuves, kavines, mokyklas, darželius bei gydymo įstaigas automobiliu pasieksite vos per kelias minutes. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Jomanto parkas“, Baltupio g. 61A, Vilnius

  Gyvenimas šalia parko yra puikus: pro langus atsiveria saulėtekiai Jomanto ir Verkių parko medžių lajose, virš kurių grakščiai išnyra Trinapolio vienuolynas – lyg sapnuose regėtum Vilniaus senamiestį. Norisi plačiai atverti langus, balkone mėgautis ryto kava ir su šypsena pasitikti daug žadančią dieną naujuose namuose! Žinome, jog ieškodami geriausio bekompromisės kokybės ir protingos kainos santykio, taip pat atsižvelgsite į patogią vietą bei apgalvotas, kasdienybę palengvinančias smulkmenas. Tad sukūrėme šiuos JOMANTO PARKO namus Jums – moderniems miesto žmonėms. Projektas plėtojamas dviem etapais: • A, D, E namai – numatoma statybų pabaiga 2023 m. I ketv. • B ir C namai – numatoma statybų pabaiga 2023 m. II ketv. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Aitvarų namai“, Lietaus g. 12, Vilnius

  Sėkmingai plėtojamas naujų gyvenamųjų namų kvartalas Vilniuje, Lazdynėliuose „Aitvarų namai“ yra praktiškas pasirinkimas žmonėms, ieškantiems pusiausvyros tarp miesto privalumų ir gamtos ramybės. Projekte rasite pilnavertišką dalinę apdailą, kuri sutaupys laiko ir kaštų įsikuriant: - butuose sumontuotos pertvaros; - pagal projektą išvedžiota elektra; - grindinis šildymas; - sumontuoti rekuperatoriai. „Aitvarų namai“ kviečia mėgautis atpalaiduojančiais pasivaikščiojimais gryname ore kasdien! Kvartalas yra įsikūręs Bukčių miško ir Neries kaimynystėje - gamtos teikiama ramybė ir harmonija pasiekiama ranka. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Kaip Niujorke by CITUS“ (Kareivių g. 2e, Vilnius)

  Kaip Niujorke by CITUS – tai namai pagal Tave ir Tavo nuolat kintantį gyvenimo būdą. Konversiją išgyvenančioje Kareivių ir Verkių gatvių sankryžoje plečiasi miesto įtakos riba ir Tu patenki į ją. 13000 kv. m konvertuos į 174 niujorkietiško stiliaus butus Žirmūnuose su uždaru vidiniu kiemu, įkūnijančiu Centrinio parko dvasią. Pėsčiųjų ir dviračių takais, raizgančiais visą rajoną, pasiek svarbiausius prekybos, laisvalaikio, pramogų ir kultūros taškus bei žaliąsias Neries, Ozo parko, Kalvarijos miško bei Valakampių paplūdimio zonas. Mėgaukis nuo stogo ir viršutinių aukštų terasų atsiveriančia sostinės panorama ir gyvenk mieste, kuris nemiega! Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Martyno namai III“ (M. Mažvydo g. 28, Vilnius)

  Jau daugiau nei 5 metus sėkmingai vystomas gyvenamųjų namų projektas „Martyno namai“ kviečia įsikurti Pilaitėje. Naujuose A++ energinės klasės namuose jausitės komfortiškai, o kiekviename bute esantys erdvūs balkonai – asmeninė Jūsų gryno oro erdvė visais metų laikais. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Pušų apartamentai“ (Ateities pl. 77C, Kaunas)

  Naujas 2 ha, 240 butų  „Pušų apartamentai“ kvartalas žalumos apsuptyje, šalia Lampėdžio ežero. Patogus gyvenimas, susisiekimas, laisvalaikis, estetiška architektūra, 10 minučių iki senamiesčio...ir aplink išvystyta infrastruktūra. Komforto klasės standartas kiekvieno poreikiams. Saugus ir uždaras kvartalas, sumontuotos vaizdo kameros, apšviesta teritorija. Saugios sociokultūrinės aplinkos principai – NT vystytojo UAB „Centromera“ ilgametė patirtis. Daugiau apie projektą.  

  Pildyk paraišką

Kiti mūsų partnerių projektai

 • „Naujoji Rivjera“ (Sporto g. 7, Vilnius)

  O jei dieną pradėtumėte upės ritmu? Žvelgdami į vandenį ir supančią žalumą? Jei ryte vos išėję į kiemą prieš akis išvystumėte rūke paskendusią Gedimino pilį ir išgirstumėt kaip po nakties bunda miestas? Du namai ir tik 54 butai - statybos jau baigtos! Jaukios terasos ir erdvūs balkonai, modernios šildymo ir vėdinimo sistemos, aukšta namų garso izoliacija. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Vytenio 4“ (Vytenio g. 4, Vilnius)

  Prestižinis ir modernus A+ klasės butų ir biurų kompleksas. Europietiško modernaus miesto ir Vilniaus senamiesčio sintezė suteikia daug privalumų: prestižą, aukšto lygio kultūrą, gausybę pramogų, patogų susisiekimą be automobilio ir t.t.. Keturi skirtingi sezonai — tai galimybė iš privačios stogo terasos stebėti, kaip keičiasi metų laikai, kaip pavasarį keičia vasarą, o rudenį - žiema. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Šilainių miestelis“ (Alytaus g., Kaunas)

  Trimis etapais besikuriantis naujos statybos projektas su 2-3 miegamųjų kambarių kotedžais patogiame Šilainių mikrorajone. Komfortiška uždara erdvė greta parduotuvių ir turgų, mokyklų ir darželių. Greitai pasiekiamo centro ir plačiakraščio greitkelio. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Žarėnų Apartamentai“ (Žarėnų g. 30, Kaunas)

  „Žarėnų Apartamentai“ – tai šiuolaikiškas, modernus, šviesus ir energetiškai efektyvus A++ klasės, 5 aukštų, 39 butų daugiabutis namas. Šalia Aukštųjų Šančių – Ąžuolyno parkas, iki miesto centro vos 3 km. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „NEMUNAS by CITUS“ (Liepų g. 1, Druskininkai)

  NEMUNAS by CITUS – tai paralelių Lietuvoje neturintis projektas investicijai ir išskirtiniam poilsiui. Jūsų privatūs Druskininkai naujos kartos 19-81 m² apartamentuose su vandens zona ant stogo, stulbinančia panorama ir darbo, laisvalaikio bei žaidimų oazėmis. Įsigykite atostogų būstą kurorto centre, kuriame galios tik Jūsų taisyklės. Pasinerkite į poilsį, tarsi iš prestižinių kelialapių brošiūrų. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „RADIO CITY by CITUS“ (Žemaičių g. 31, Kaunas)

  RADIO CITY by CITUS - erdvė Tavo ritmui. Legendinė Kauno radijo gamykla „Banga“ virsta RADIO CITY – loftai ir nestandartinės erdvės verslui, gyvenimui ar investicijai. Šalia gyvuojanti meno kaimynystė tampa kasdieniu įkvėpimo dažniu, o prestižinė Žaliakalnio lokacija – Tavo namais. Įsiklausyk į savo vidines transliacijas ir įsigyk jaukią studiją ar didžiules erdves komercijai jau dabar. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką