Nauji nekilnojamojo turto projektai

Naujiems nekilnojamojo turto projektams taikome išskirtines finansavimo sąlygas! Susipažink su nekilnojamojo turto vystytojų projektais.

Perkant būstą šiuose projektuose nereikės pateikti turto vertinimo, jeigu nekilnojamo turto vieno kvadratinio metro kaina atitinka banko nustatytas ribas

 • „S15“ (Spaudos g., Vilnius)

  Spaudos gatvėje, sparčiai besivystančioje Viršuliškių kvartalo dalyje, iškils modernus ir šiuolaikiškas 9 aukštų gyvenamosios paskirties daugiabutis. Savo stilinga architektūra, spalvingumu, gyvenamasis namas puikiai įsilies į estetišką ir patrauklią rajono teritoriją. Platus pasirinkimas tiek investicijai, tiek didelėms šeimoms. Papildomai galima įsigyti požeminė parkavimo vietą ir sandėliuką. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Renesanso“ (Sodų g. 6, Vilnius)

  Naujas butų kvartalas, kuriamas atgimstančioje Vilniaus Senamiesčio dalyje. Unikalūs, mažaaukštės statybos namai verčia naują istorijos puslapį atsinaujinančiai Sodų gatvei. Projektą sudaro 8 unikalūs namai, kuriuose suplanuoti 145 butai, bei 4 komercinės patalpos. Dauguma butų suprojektuoti su balkonais, lodžijomis arba terasomis – išskirtinumas gyvenant Senamiestyje. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • MAŽVYDO 2 (Mažvydo g. 2, Vilnius)

  Namai Pilaitėje – ieškantiems puikiai išvystytos miesto infrastruktūros ir gyvenimo išbaigtame naujos statybos kvartale. A+ energinio naudingumo klasės dviejų korpusų (septynių ir aštuonių aukštų) daugiabutyje suprojektuoti 1,5–4 kambarių butai. Pirmo aukšto butai turės 9–34 kv. m dydžio terasas, o kituose aukštuose – erdvius balkonus. Pastato teritorijoje numatytos vaikų žaidimų ir sporto aikštelės, taip pat ramaus poilsio vieta. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Bajorų lajos“ (Bajorų kelias 29, Vilnius)

  Privati 122 butų gyvenvietė Bajoruose, šalia Vanaginės geomorfologinio draustinio (300 ha miško). Tai – vienas populiariausių gyvenamųjų namų projektų visoje Lietuvoje. Miško ir gamtos koncepcija kuriamas projektas su pramogų ir miško „Lajų parku“ gyvenvietės viduje – pasiūlymas svajojantiesiems apie jaukius namus. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • EIKA NAMAI PILAITĖJE (Tvankstos g. 18, 20 Vilnius)

  Puikiai išplėtota infrastruktūra ramioje, gamtos apsuptoje Vilniaus vietoje. Projekte taikomos technologijos užtikrina namų sandarumą bei puikią šilumos ir garso izoliaciją butuose (A+ ir A++ energinio naudingumo bei B ir C garso izoliacijos klasės). Galima rinktis erdvius ir ergonomiškai išplanuotus 1-4 kambarių butus su balkonais arba privačiomis terasomis. Esant poreikiui yra galimybė apjungti butus. Projektas turi uždarą, bene didžiausią Pilaitėje privatų 35 arų skverą. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Storyline“ (Algirdo g. 85, Vilnius)

  Netoli senamiesčio įsikursiantis 69 butų gyvenamasis pastatas, skirtas aktyviems, laisvę ir saviraišką vertinantiems žmonėms. Naujakuriai savo būsimos dienos maršrutus galės dėliotis ilsėdamiesi žaliuojančioje stogo terasoje su lauko kino teatru bei gerėdamiesi įspūdinga panorama su senamiesčio stogais, Gedimino pilies bokštu ir Trijų Kryžių kalnu. Daugiau apie projektą

  Pildyk paraišką

 • „K17“ (Kernavės g. 17, Vilnius)

  Kokybiški, funkcionaliai suprojektuoti A energetinės klasės butai. Projekte yra 334 butai – tai vienintelis naujas projektas Šnipiškėse, kuriame siūlomi net 6 kambarių butai. Vienas projekto išskirtinumų tai, kad daugumos butų langai orientuoti į vakarinę, rytinę bei pietinę puses, todėl visi butai bus labai šviesūs ir jaukūs. Visi butai projekte yra gyvenamosios paskirties. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Būk – čia“ (Bukčių g. 6, Vilnius)

  Viskas, kas svarbiausia, yra pasiekiama pėsčiomis – parduotuvę, darželius, mokyklas, grožio salonus, ligoninę patogiai pasieksite be automobilio. Viešojo transporto stotelė taip pat prie namų kiemo vartelių. Iš viso bus pastatytas 101 butas. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Grigalaukio dominija“ (Grigalaukio g. 22, Vilnius)

  Gyvenamųjų namų projektas Pašilaičiuose, atokiau nuo miesto šurmulio, tačiau su puikiai išvystyta infrastruktūra. Čia rasite A+ energinės klasės bei ergonomiškai išplanuotus butus, visi jie turi erdvius balkonus arba privačias terasas. Šalia numatytos net 5 laisvalaikio erdvės ir 5 ha žaliuojanti teritorija. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Viršuliškių stogai“ (Viršuliškių g. 38, Vilnius)

  Komfortiškas, modernus ir patogus būstas naujame gyvenamųjų namų projekte – „Viršuliškių stogai“. Trys 11 aukštų daugiabučiai gyventojams padovanos miesto panoraminius vaizdus ir dangiškas terasas.  Puiki infrastruktūra pažįstamame rajone, o miesto patogumai – pasiekiami ranka. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Naujosios Santariškės“ (Daujoto g. Nr. 12, 14, 16, 18, 20, Vilnius)

  Aptvertas, 4,81 hektaro teritoriją užimantis kvartalas suprojektuotas „alėjų principu“. Ypač erdvūs mažaaukščiuose daugiabučiuose suprojektuoti butai – šiuolaikiški ir išmanūs su aplinką tausojančiais sprendimais: nuotoliniu būdu valdomu oro kondicionieriumi, rekuperacine sistema, saulės fotovoltinės elektrinės užtikrinamu komfortišku bei gamtai draugišku būsto valdymu. A++ energinio naudingumo klasė. Daugiau apie projektą. 

  Pildyk paraišką

 • „7 vakarai“ (Budiniškių g. 2, Vilnius)

  298 butų projektas – tai, ko reikia racionaliam, patogumą vertinančiam ir savo laiką taupančiam gyventojui. Norintieji iškart įsikelti į namus ir būsto įrengimo naštą nusimesti nuo savo pečių čia ras didelį butų su pilna apdaila pasirinkimą. Kiekvienas butas turės balkonus ar terasas ant stogo. Funkcionalus išplanavimas ir kiekvienam gyventojui pagal amžių pritaikytos laisvalaikio zonos leis mėgautis pakankama erdve sau, o A+ energinė klasė užtikrins, kad namai būtų šilti ir taupūs. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Bajorų alėjos“ (Salaspilio g. 2, Vilnius)

  Mažaaukščiai namai kalvotoje 9 hektarų teritorijoje. Kvartalo koncepcija siejama su botanikos sodo idėja, siekiama, kad ji būtų išlaikoma ne tik projekte, bet būtų toliau vystoma ir aplinkinėse teritorijose. Siekiama integruoti esamą kraštovaizdį, išlaikyti ir išryškinti esamus gamtos elementus, medžius, darniai apjungti gamtą ir urbanistinius motyvus. Pirmojo kvartalo centre čiurlena upelis, vaikų žaidimų aikštelė įrengta tarp beržų. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Bitėnų oazė“ (Bitėnų g. 1B, Vilnius)

  Trys A energinė klasės daugiabučiai namai (iš viso 111 butas), 8 komercinių patalpų alėja ir sporto klubas. Daugiabučiai yra ramioje, strategiškai patogioje vietoje, netoli aplinkelio, kuriuo greitai pasiekiamas miesto centras ar oro uostas. Butuose įrengtos dvigubos gipso kartono pertvaros, tinkuotos sienos, rekuperacinė sistema. Visi butai labai erdvūs su dideliais balkonais, penkto aukšto butuose įrengtos medinės maumedžio terasos. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „13 kvartalas“ (Karaliaučiaus g. 28 Vilnius)

  Mažaaukštės, 190 butų, statybos namas, kuriame jūsų patogumui yra suformuota po kelis butus laiptinėje, kad jaustųsi daugiau privatumo. Lauko terasos, kurių plotas siekia net 23 kv.m. Erdviame vidiniame kieme įrengta didelė vaikų žaidimų aikštelė, sporto mėgėjams – lauko treniruokliai, suoliukai – besiilsinčių gyventojų patogumui, o pasivaikščiojimo takai bei žaliosios zonos leis atsipalaiduoti ir pasijusti tarsi gamtos oazėje. Gerai išvystyta infrastruktūra. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Matau Vilnių“ (Aludarių g. 5, Aludarių g. 7, Vilnius)

  Namai iškils vienoje patraukliausių sostinės vietų – netoli Tauro kalno. Gyventojai neturės rinktis – miesto ritmas ar namų ramybė, erdvės, kuriose gera stebėti, kaip keičiasi metų laikai, ar aikštės, kuriose verda gyvenimas. Elektromobilių įkrovimo stotelės, saulės elektrinės ant namo stogo. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Naujasis Skansenas“ (Linkmenų g. 15, Vilnius)

  Šnipiškių teritorija dar XIX amžiuje buvo vadinama Skanseno vardu - Stokholme esančio muziejaus po atviru dangumi vardu, nes joje kūrėsi Vilniaus priemiesčiui būdingos architektūros rajonas su liaudiško tipo mediniais namais, senoviniu grindiniu bei įvažiavimais į sklypus. Šie nauji skandinaviško stiliaus namai, artimi ne tik širdžiai, bet ir miestui, besikuriantys miesto centre tarp Žalgirio ir Linkmenų gatvių. Visi svarbiausi Vilniaus taškai iš „Naujojo Skanseno“ pasiekiami ranka. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „P9“ (Manufaktūrų g. 20, Vilnius)

  Funkcionalus ir uždaras namų kvartalas įsikūręs šalia senamiesčio prie Vilnelės upės. Sparčiai atsinaujinančioje Manufaktūrų gatvėje kuriasi prestižinis ir saugus kvartalas, kuris taps naujojo „Architektūros parko“ – didžiausio konversijos projekto Vilniuje dalimi. Vilniaus senamiestį galima pasiekti naujai įrengtu pėsčiųju ar dviračių taku palei pat Vilnelės krantinę. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • Paupys (Aukštaičių g. 4, 8, 10, 12, 16, Vilnius)

  Naujas rajonas istoriniame Vilniaus senamiestyje, vingiuojantis palei Vilnelę. Rajonas gimsta kaip dalis „Architektūros parko“ – didžiulio konversijos projekto, kuris transformuoja senas sostinės vietas į darnias zonas dirbti ir gyventi. Jos įsilies į vieną žaliausių Europoje senamiesčių. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „CENTRO REZIDENCIJOS“ (Rinktinės g. 1A, Vilnius)

  Projektas sudaro aštuoni gyvenamieji 4-9 aukštų namai. Projekte siūlomi butai su daline apdaila, tačiau vystytojas turi sprendimą ir tiems, kurie nori kuo greičiau įsikurti svajonių būste. Kiekvieno etapo centre bus suformuoti uždari vidinis kiemai su saugiomis vaikų žaidimo aikštelėmis, poilsio zonomis bei kraštovaizdžio specialistų sutvarkyta aplinka. Po namais bus įrengtos požemines automobilių stovėjimo aikšteles. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Live up“ (Naugarduko g. 62, Vilnius)

  Tam, kuris nori gyventi čia, tarp kultūros, meno ir muzikos erdvių, mokslo įstaigų, kavinių ir barų. Čia viskas, ko reikia – šalia. Parduotuvės, sporto klubai, darželiai, mokyklos, gydymo įstaigos, kinas. Čia pat ir didžiausia sostinės žalioji erdvė – Vingio parkas. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Verkių sodas“ (Verkių g. 39, Vilnius)

  Projektas tarp Šiaurės miestelio šurmulio ir Verkių parko ramybės.  Įsikūrę čia galėsite jausti miesto pulsą ir kartu mėgautis atotrūkiu gamtoje. Projektą sudarys 5 namai. Gyvenvietė bus išplėtota trimis etapais. Iš viso I etape numatyta įrengti 164 butus, 1 iki 4 kambarių, 26 – 94 kv.m. Daugiau nei trečdalį visos projekto teritorijos užims pavasariais žydintis sodas. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Piliamiestis“ (Kaunas)

  Dešiniajame Neries krante, kitapus Senamiesčio kuriasi Piliamiestis. Piliamiesčio kvartalas – tai ne pastatai, o laimingų žmonių miestas mieste. Čia atsiverianti Kauno pilies panorama suteikia kultūrinę ir istorinę perspektyvą, iš kurios miestas atsiskleidžia visu savo unikalumu ir įvairumu, o vos persikėlus tiltu per upę galima atsidurti pačiame jo gyvenimo sūkuryje. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Lampėdžio takas“ (Įkalnės aklg. 1, 2, Kaunas)

  Mažaaukštės statybos butų kvartalas, Žemutiniuose Kaniūkuose, netoli Lampėdžio ežero. Projekto lokacija išskirtinė - įsikūręs gamtos prieglobstyje, ramioje nuo miesto šurmulio vietoje, bet kartu netoli centro, pasiekiamo vos per 5 -10 min. automobiliu. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „9 Bijūnai“ (Bijūnų g. 9, Klaipėda)

  Nauji namai - kasdieniams įkvėpimams uostamiestyje Klaipėdos centre, įkvėpimu alsuojančioje ir apie nesibaigiančią vasarą pasakojančioje Bijūnų gatvėje pastatytas naujas keturių aukštų gyvenamojo namo projektas. Rinkitės namus, kuriuose, nenutoldami nuo miesto širdies, galėsite kurti savo naujų namų istoriją. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „HORIZON“ (Spaudos g. 9, Vilnius)

  A+ energinės klasės daugiabučių namų projektas kylantis strategiškai patogioje Viršuliškių mikrorajono vietoje. Racinaliai suplanuoti 2-3 k. butai, erdvūs balkonai, miesto panorama. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Sileo“ (Narimanto g., Vilnius)

  Privati 32 kotedžų gyvenvietė su visais infrastruktūros sprendimais patogiam gyvenimui. 98–137 kv. m ploto modernūs kotedžai su itin erdviais privačiais kiemeliais. Patogiu privažiavimu, pilnu teritorijos sutvarkymu, aptvėrimu ir apšvietimu, antžeminėmis automobilių aikštelėmis, laisvalaikio zona su vaikų žaidimo aikštele. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Altum“ (Karaliaučiaus g. 1, Vilnius)

  Projekte platus erdvių 2-4 kambarių butų pasirinkimas, o visi svarbiausi sprendimai jau įtraukti į butų kainą. Kiekviename bute erdvus balkonas, įstiklinta lodžija ar privati terasa jaukioms akimirkoms kartu. Greta namų vilnijantys Gėlužės, Salotės ir Baltiešos ežerai ištisus metus greitai pasiekiami pėsčiomis. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Lazdynėlių vingis“

  Lazdynėlių vingis, tai gamtos oazė miesto ribose. Švarus oras, upė, miškas bei gyvenimo komfortas. Tai tik dalis nepakartojamų patirčių, laukiančių Lazdynėlių vingyje. Atokiau nuo miesto bruzdesio, tačiau šalia vakarinio aplinkelio — vakarais ilsėsitės, o dienomis nusigausite ten, kur jūsų laukia gyvenimas. Minučių tikslumu. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Paukščių takas“

  Warren Buffet yra pasakęs: „Vaikams reikia duoti tiek, kad šiems nieko netrūktų, bet ne tiek, kad jiems nereikėtų nieko daryti.” Tai galioja ne tik vaikams. „Paukščių takas” suteiks įkvėpimą — stebint žvaigždes ar mėgaujantis popietiniu pasivaikščiojimu po mišką. Viejoje pusėje — sporto kompleksai. Kitoje — Karoliniškių draustinis. O per vidurį gyvena žmogus, turintis pasirinkimą. Kiekvieną rytą atsikelkite žinodami, jog viskas, ką siūlo Vilnius, jums yra pasiekiama rankos ieštiesimu. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Gilužio rivjera“

  Ant Gelūžės ežero kranto kuriama mažaaukštė daugiabučių namų gyvenvietė Pilaitėje įprasmina teiginį „Žemai skraidančių angelų miestas“ — tai tarsi užslėptas rojaus kampelis, vienintelis toks sostinėje. Išpuoselėtos saulės, vėjo bei žalumos glostomų erdvių panoramos čia suteikia pilnatvės jausmą. Privačios terasos bei erdvūs balkonai, atversiantys vakarėjantį ežerą, kuria unikalią laiko kartu ar ryto su mėgstamiausia knyga terpę gyvenimo džiaugsmui. Parduotuves, kavines, mokyklas, darželius bei gydymo įstaigas automobiliu pasieksite vos per kelias minutes. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

Kiti mūsų partnerių projektai

 • „Skylum“ (Viršilų g. 6, Vilnius)

  Naujas daugiabučių projektas Vilniuje. Dangų siekianti moderni architektūra, romantiškos stogo terasos, bendraminčių bendruomenė ir puikus susisiekimas – tai tik dalis to, kas laukia naujųjų gyventojų. „Skylum“– svajojantiems gyventi aukščiau ir siekti daugiau. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Naujoji Rivjera“ (Sporto g. 7, Vilnius)

  O jei dieną pradėtumėte upės ritmu? Žvelgdami į vandenį ir supančią žalumą? Jei ryte vos išėję į kiemą prieš akis išvystumėte rūke paskendusią Gedimino pilį ir išgirstumėt kaip po nakties bunda miestas? Du namai ir tik 54 butai - statybos jau baigtos! Jaukios terasos ir erdvūs balkonai, modernios šildymo ir vėdinimo sistemos, aukšta namų garso izoliacija. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Ozo gama“ (Kalvarijų 204 g., Vilnius)

  Projektas, skirtas kuriantiems gyvenimo muziką šalia žaliuojančio Ozo parko. A+ energinės klasės namuose suprojektuoti 1- 4 kambarių būstai su erdviais balkonais ir terasomis, dideliais langais ir poilsio zonomis kieme.  Ozo parkas, teniso ir badmintono sporto centras, vandens parkas „Vichy“, prekybos ir pramogų centras „Ozas“, verslo centrai, kavinės, darželiai, mokyklos, kolegija skamba skirtingais garsais ir tik jūs galite rinktis kaip skambės jūsų kasdiena. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Vytenio 4“ (Vytenio g. 4, Vilnius)

  Prestižinis ir modernus A+ klasės butų ir biurų kompleksas. Europietiško modernaus miesto ir Vilniaus senamiesčio sintezė suteikia daug privalumų: prestižą, aukšto lygio kultūrą, gausybę pramogų, patogų susisiekimą be automobilio ir t.t.. Keturi skirtingi sezonai — tai galimybė iš privačios stogo terasos stebėti, kaip keičiasi metų laikai, kaip pavasarį keičia vasarą, o rudenį - žiema. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką

 • „Šilainių miestelis“ (Alytaus g., Kaunas)

  Trimis etapais besikuriantis naujos statybos projektas su 2-3 miegamųjų kambarių kotedžais patogiame Šilainių mikrorajone. Komfortiška uždara erdvė greta parduotuvių ir turgų, mokyklų ir darželių. Greitai pasiekiamo centro ir plačiakraščio greitkelio. Daugiau apie projektą.

  Pildyk paraišką