Naujausia informacija kodų generatoriaus „Digipass 260" naudotojams

Nuo 2019 m. rugsėjo 14 d. kodų generatorius „Digipass 260" taps dar saugesnis. Nuo tos dienos interneto banke arba mobiliojoje programėlėje atlikdami tam tikras operacijas, pavyzdžiui, mokėjimus į kitus bankus, kartu su generatoriaus pateiktu kodu turėsite papildomai įvesti autorizavimo kodą. Šį kodą atsiųsime nemokama SMS žinute telefono numeriu, kurį mums pateikėte interneto banke.

Kaip atrodys banko siunčiamos SMS žinutės?

Papildomą kodą, kurį atsiųsime SMS žinute, sudarys 5 skaitmenys, ir jis galios tik konkrečiai operacijai.

Siųsdami žinutes į Lietuvoje registruotus telefonų numerius, taip pat įtrauksime informaciją apie planuojamą atlikti operaciją. Jeigu tai bus mokėjimas, žinutėje bus nurodyta suma ir gavėjo sąskaitos numeris.

Kaip tai veiks?

Pasiekę operacijos patvirtinimo etapą, matysite du laukelius, skirtus kodams įrašyti.

Palaukite, kol iš banko gausite SMS žinutę (jeigu negaunate jos per 1 minutę, interneto banke arba mobiliojoje programėlėje pasirodys mygtukas „Siųsti naują SMS“), ir įveskite joje pateiktą kodą į reikiamą laukelį.

Kitame laukelyje reikia įvesti „Digipass 260" generatoriaus kodą.

Įsitikinkite, ar tiek SMS žinutėje, tiek interneto banke ar mobiliosios programėlės ekrane pateikiama operacijos informacija yra tiksli.

Jei visa informacija yra tiksli, įveskite kodą ir baikite operaciją. Jeigu informacija nesutampa, nedelsdami skambinkite mums telefonu 19091.


Svarbu!

Autorizavimo kodą SMS žinute išsiųsime jums tuoj pat, kai tik pereisite į operacijos patvirtinimo etapą, prieš tai įvedę kodą iš kodų generatoriaus „Digipass 260". Jeigu nuspręsite pakeisti operaciją, pavyzdžiui, pakeisti gavėjo sąskaitos numerį arba pervedamą sumą, jums bus atsiųstas naujas kodas, o ankstesnis kodas nebegalios. Jeigu pakeitėte tik informaciją (mokėjimo duomenis), kurią mato gavėjas, nauja SMS žinutė nebus siunčiama. Taigi jeigu pakeitėte gavėjo sąskaitos numerį ir (arba) mokėjimo sumą, įsitikinkite, kad naudojate naują kodą.

Kad operacijos būtų vykdomos sklandžiai ir kad mes galėtume išsiųsti jums SMS žinutes su kodais, patikrinkite, ar užregistravote teisingą savo telefono numerį.

Jeigu iki 2019 m. rugsėjo 14 d. dar neužregistravote savo mobiliojo telefono numerio (tai galite padaryti prisijungę prie interneto banko skiltyje „Profilis → Pagrindinis klausimynas“), naudotis interneto banku ir „Digipass 260" kodų generatoriumi galėsite tik ribotaiKad galėtumėte ir toliau naudotis kodų generatoriumi, turėsite paskambinti telefonu 19091, jeigu jūsų asmens tapatybės telefonu patvirtinti negalima – apsilankyti artimiausiame „Citadele“ banko skyriuje su asmens dokumentu ir užregistruoti savo telefono numerį.

Jeigu atstovaujate juridiniam asmeniui, naudotojo telefono numerį galite pakeisti artimiausiame „Citadele“ banko skyriuje, paskambinę telefonu 19091 ir patvirtinę savo tapatybę arba iki 2019 m. rugsėjo 14 d. pateikę prašymą interneto banko skiltyje „Laiškai → Laisvos formos paraiška bankui“.

Svarbu! Jeigu turite kodų generatorių „Digipass 260" ir „Citadele“ mobiliąją programėlę, per 2019 m. rugsėjo mėnesį programėlę turėsite atnaujinti!