MobileSCAN

Kas yra nesaugus įrenginys?

Aktyvuojant „MobileSCAN“ prisijungimo priemonę jūsų įrenginyje „Citadele“ mobilioji programėlė visada atlieka saugumo lygio patikrą. Saugumo lygį gali įtakoti įrenginio gamintojas, veiksmai, atlikti su įrenginiu, įdiegtos programėlės ir kiti veiksniai. Dažniausia nesaugaus įrenginio būsenos priežastis yra ta, kad buvo pakeistos gamintojo nustatos ir įrenginio sauga sumažėjo, jis tapo pažeidžiamas bei neefektyviai apsaugotas nuo galimų įsilaužimų.

Savo mobilaus įrenginio saugumo lygį galite pasitikrinti interneto banke, skiltyje „Mobiliosios paslaugos“. Jeigu šalia jūsų įrenginio matote oranžinį apskritimą, vadinasi jūsų įrenginys yra nesaugus. Jeigu matote žalią apskritimą – įrenginys saugus.

Saugumo lygis gali būti peržiūrimas ir mobiliojoje programėlėje prieš prisijungiant, prisijungimo ekrane pasirinkus skiltį „MobileSCAN“. Jeigu įrenginys nesaugus, ekrane pamatysite pranešimą dėl nesaugaus įrenginio („Jūsų įrenginys yra galimai nesaugus“).

„MobileSCAN“ limitai su nesaugiu įrenginiu yra 3 000 EUR vienai operacijai ir 3 000 EUR per dieną. Šie limitai taikomi ir naudojantis biometrija - piršto atspaudo („TouchID“) arba veido atpažinimo („FaceID“) funkcijomis.

Ar radai atsakymą į klausimą?