Gauk dar daugiau iš savo kortelės

Norite turėti kortelę su dar daugiau privalumų? „X prime“ kortelė dar patogesniam jūsų gyvenimo būdui ir apsipirkimo įpročiams.

photo
photo

Daugiau X REWARDS taškų

Su jūsų šiuo metu turima „X smart“ kortele už 2 išleistus eurus kaskart gaunate 1 mūsų lojalumo programos X REWARDS tašką. Atsiskaitydami su „X prime“ gausite dvigubai daugiau – 1 X REWARDS tašką už kiekvieną išleistą eurą.

Mažiau rūpesčių: jauskitės saugiau

Prireikus galėsite pasinaudoti plačiu „X prime“ kelionių draudimu:

  • Keliaukite be rūpesčių, nes draudimo apsaugos apima: bagažo draudimą, kelionės atšaukimą ar sustabdymą, medicinines išlaidas, nelaimingus atsitikimus ir kt.
  • „X prime“ kelionių draudimas apima ir didelės rizikos sporto veiklą – išbandykite nardymą stebint koralinius rifus, keliaukite keturračiu.
  • Kortelės turėtojai galės jaustis ramūs, nes jų dviračiai bus apdrausti sugadinimo ir vagystės atveju. Kortelės turėtojai ir jų šeimos nariai taip pat yra apdrausti ir nuo nelaimingų atsitikimų, patirtų minant dviratį.
Išsamiau apie draudimą
photo

Išbandykite nemokamai

  • Jei „X prime“ kortelę užsisakysite dabar, pirmuosius 6 mėnesius galėsite ja naudotis be mėnesinio mokesčio ir išbandyti visus jos privalumus.
  • Pakviesk draugus užsisakyti kortelę ir toliau naudokis ja be mėnesinio mokesčio net iki 24 mėnesių – už kiekvieną atvestą draugą gausite 6 mėn. be mėnesinio mokesčio.

* Standartinis „X prime“ kortelės mėnesinis mokestis – nuo 5 Eur per mėnesį (pradedamas taikyti nuo 7 mėnesio, jei nėra kredito limito arba kredito limitas iki 5000 Eur).

photo

Nėra ko laukti – užsisakykite „X prime“ dabar!


Jeigu mobiliojoje programėlėje nėra funkcijos „Kortelių atnaujinimas“,

atnaujinkite programėlės versiją.