Paskola saulės elektrinėms

Specialus pasiūlymas –  paskola saulės elektrinėms iki 15 000 EUR be sutarties mokesčio.1 Pasiūlymas galioja iki 2022 m. birželio 5 dienos.

Pildyk paraišką

 • Asmeninis pasiūlymasPildyk paraišką ir per 10 min. gauk pasiūlymą
 • Paskola iki 15 000 EURPalūkanų norma nuo 4,9 %
 • Grąžinimo terminasNuo 12 iki 60 mėn.

Tipinis pavyzdys

1 Imant 6000 EUR paskolą 5 m. laikotarpiui su taikoma fiksuota 4,9 % metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis netaikomas, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 5,01 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 6 777,00 EUR, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 112,95 EUR.

Leisk saulei apmokėti tavo elektros sąskaitas

Jeigu turi nuosavą namą, ūkinį pastatą ar tau priklausantį žemės sklypą dabar gali pasiskolinti ypač žemomis palūkanomis nuosavos saulės jėgainės įsigijimui ir įrengimui.

 • Nuosavai saulės jėgainei įsigyti ir įrengti
 • Nutolusios saulės elektrinės daliai įsigyti
 • Kaip tapti energetiškai nepriklausomu ir elektros energiją gamintis pačiam daugiau informacijos gali rasti čia.

Pildyk paraišką

Paskolos skaičiuoklė

This calculator requires javascript

EUR

500 EUR

15 000 EUR

mėn.

Pildyti paraišką

* Bendra vartojimo paskolos gavėjo mokama suma. ** Bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma. Ši skaičiuoklė yra tik informacinio pobūdžio. Metinės palūkanos nuo 4,9 % iki 9,9 %.

Tipinis pavyzdys

Imant 6000 EUR paskolą 5 m. laikotarpiui su taikoma fiksuota 4,9 % metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis netaikomas, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 5,01 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 6 777,00 EUR, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 112,95 EUR.

Saulės elektrinių pardavėjai

 • „Elektrokomplektas“

  Modernūs elektrotechnikos tiekėjai, bendradarbiaujantys su garsiausiais elektrotechnikos pasaulio prekiniais ženklais ir siūlantys inovatyvius produktus. Daugiau apie įmonę.

  Pildyk paraišką

 • „Elmitra“

  Saulės elektrinių, šildymo, kondicionavimo ir vėdinimo sistemų ekspertų komanda, teikianti profesionalias paslaugas nuo sistemų projektavimo iki įrengimo. Daugiau apie įmonę.

  Pildyk paraišką

 • „Sinergija LT”

  Kokybė bei patikimumas įgyvendinant atsinaujinančios energetikos projektus ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Daugiau apie įmonę.

  Pildyk paraišką

 • „EST LT”

  Saulės energija jums su vokiška patirtimi! Diegiame išskirtinai aukščiausios kokybės saulės sistemas geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Daugiau apie įmonę.

  Pildyk paraišką