Atvesk savus!

Atvesk savus ir mėgaukis „X smart“ kortelės privalumais be mėnesinio mokesčio net iki 24 mėnesių! Tai dar ne viskas, kiekvienas pakviestas draugas kortele nemokamai naudosis 6 mėnesius. Pasiūlymas naudingas abiems pusėms

Jei nori rekomenduoti „X smart“ kortelę:

 • Papasakok draugui, šeimos nariui ar pažįstamam apie kortelės „X smart“ privalumus ir įteik akcijos kodą. Savo Unikalų akcijos kodą gausi SMS žinute, banko skyriuje arba telefonu. 
 • Už kiekvieną rekomenduotą draugą, kuris užsisakys „X smart“ kortelę panaudojęs tavo kodą, papildomai gausi 6 nemokamus mėnesius. Maksimalus akcijos periodas yra 24 mėnesiai.
 • Kai tavo rekomenduotas asmuo pasinaudos tavo akcijos kodu užsisakys „X smart“ kortelę nurodęs akcijos kodą, gausi SMS žinutę. 
 • Kodą galima išduoti neribotam draugų ar šeimos narių skaičiui,  kiekvienas pakviestas draugas kortele nemokamai naudosis 6 mėnesius.
 • Jei dar neturi savo akcijos kodo, jo gali paprašyti mobiliosios programėlės pokalbių lange, interneto banke, banko skyriuje arba paskambinęs tel. (8 5) 221 9091.

Jei gavai akcijos kodą ir nori užsisakyti „X smart“ kortelę:

 • Užpildyk užsakymo formą „Citadele“ mobiliojoje programėlėje arba interneto svetainėje. Mes su tavimi susisieksime ir paprašysime akcijos kodo. Kodą panaudoti galėsi tik vieną kartą.
 • Užpildžius užsakymo formą „Citadele“ mobiliojoje programėlėje gauk savo „X smart“ kortelę paštu. Užpildžius formą svetainėje, kortelę turėsi atsiimti artimiausiame skyriuje.
 • Naudokis „X smart“ kortele 6 mėn. be mėnesinio mokesčio.
 • Nuolaida taikoma tik naujiems „Citadele“ klientams.
 • Pasinaudok galimybe ateityje „X smart“ kortele  naudotis nemokamai. Viskas, ką tau reikia padaryti, tai paprašyti savo unikalaus akcijos kodo mobiliosios programėlės pokalbių lange, interneto banke, banko skyriuje arba paskambinęs tel. (8 5) 221 9091. kiekvienas pakviestas draugas kortele nemokamai naudosis 6 mėnesius.

Užsisakyk svetainėje

Bendrosios sąlygos

 • „Citadele“ bankas pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas
 • Atvedus draugą nuolaida galioja tik vienai „X smart“ kortelei, ilgiausiai 24 mėn. laikotarpiui
 • Atvesk savus! pasiūlymas negali būti derinamas su kitais banko pasiūlymais

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip gauti nuolaidą

Kur turėčiau įvesti akcijos kodą, kad gaučiau „X smart“ kortelės mėnesinio mokesčio nuolaidą?
Kodą nurodyki banko darbuotojui banko skyriuje, taip pat naudodamasis programėlės pokalbių funkcija arba telefonu, kai tik per programėlę sėkmingai pateiksi prašymą. Kodą galite panaudoti tik vieną kartą. 

Bendros pasiūlymo sąlygos

Ar esami klientai, kurie kreipėsi dėl „X smart“ kortelės naudodami akcijos kodą, gali gauti mėnesinio kortelės mokesčio nuolaidą?
Ne, mėnesinio kortelės mokesčio nuolaida suteikiama tik draugams, kurie dar nėra „Citadele“ banko klientai.

Ar galiu panaudoti kodą ir gauti kitų mokėjimo kortelių (pavyzdžiui, „X hero“, „Mastercard Debit“ ir kt.) mėnesinio mokesčio nuolaidą?
Ne, nuolaida taikoma tik mėnesiniam „X smart“ kortelės mokesčiui. Nuolaida taip pat netaikoma papildomoms „X smart“ kortelėms, susietoms su ta pačia sąskaita.

Ar kodas galioja draugui, kuriam dar nėra 18 metų?
Taip, gali rekomenduoti draugą tapti „Citadele“ banko klientu, nesvarbu, kokio amžiaus jis būtų. Tačiau „X smart“ kortelės 7–21 metų vaikams ir jaunuoliams bet kokiu atveju yra nemokamos, taigi šios dvi nuolaidos nebus derinamos. Nepaisant to, jeigu tu atsivesi draugą, galėsite šešis mėnesius nemokamai naudotis savo „X smart“ kortele. 

Ar galiu pakviesti tiek draugų, kiek tik noriu, be jokių apribojimų?
Unikalų kodą gali duoti neribotam skaičiui draugų, bet mėnesinio „X smart“ kortelės mokesčio nuolaidą gausi tik už pirmuosius 4 draugus, kurie taps „Citadele“ banko klientais ir kreipsis dėl „X smart“ kortelės. Mokesčio nuolaida iš viso galėsi naudotis 24 mėnesius (po 6 mėnesius už kiekvieną draugą). 
Už penktą, šeštą ir kitus vėliau prisijungusius draugus tu nuolaidos nebegausi, tačiau jie neliks tuščiomis. Pasinaudoję tavo nurodytu kodu ir tapę „Citadele“ banko klientais, jie galės 6 mėnesius nemokamai naudotis „X smart“ kortele. 

Pasiūlymo sąlygų pokyčiai nuo rugpjūčio 3 d.

Ar pasikeitus pasiūlymo sąlygoms vis dar galios mano ankstesnis kodas?
Unikalus tavo akcijos kodas galios ir išliks toks pat net pasikeitus pasiūlymo sąlygoms. Naudoki jį, kad galėtum rekomenduoti „X smart“ kortelę ir „Citadele“ banką savo draugams. Jeigu pamiršai savo kodą, parašyk mums programėlės pokalbių skiltyje ar interneto banke arba paskambink telefonu 670 10 000. Kodą gausi SMS žinute.

Jeigu savo kodą gavau iki 2020 m. rugpjūčio 3 d., ar bus taikomos naujos pasiūlymo „Atsivesk draugą“ sąlygos?
Naujos pasiūlymo sąlygos įsigalioja nuo 2020 m. rugpjūčio 3 d. Jeigu kodą gavai nuo 2020 m. birželio 1 d. iki rugpjūčio 3 d. ir dar nepasikvietei draugo, gali tai padaryti iki rugpjūčio 31 d. Tokiu atveju gausi 12 mėnesių nuolaidą už pirmąjį rekomenduotą draugą. Nuo rugsėjo 1 d. už kiekvieną rekomenduotą draugą gausi 6 mėnesių „X smart“ kortelės mėnesinio mokesčio nuolaidą. 
Jeigu gavai kodą iki 2020 m. gegužės 31 d, galioja naujos pasiūlymo sąlygos, taikomos nuo 2020 m. rugpjūčio 3 d.

Prieš pasikeičiant pasiūlymo sąlygoms rekomendavau bent vieną draugą, ar galiu rekomenduoti naujus draugus ir gauti mėnesinio kortelės mokesčio nuolaidą?
Taip, savo unikalų akcijos kodą gali naudoti neribotam draugų skaičiui. Už kitus 4 draugus, kurie pateiks prašymus išduoti „X smart“ kortelę ir taps „Citadele“ banko klientais, tau bus suteikiama galimybė nemokamai naudotis savo „X smart“ kortele dar 24 mėnesius be esamos 12 mėnesių nuolaidos, kurią gavai už pirmąjį draugą. 

Jeigu prieš pasikeičiant sąlygoms (t. y. iki 2020 m. rugpjūčio 3 d.) pasiūliau bent 2 draugams tapti „Citadele“ banko klientais, ar galiu už juos taip pat gauti mėnesinio kortelės mokesčio nuolaidą?
Ne, už anksčiau rekomenduotus draugus nuolaida nebus taikoma, nes jiems netaikomos nuo 2020 m. rugpjūčio 3 d. įsigaliojančios pasiūlymo sąlygos.