„X smart“ moksleiviams ir studentams

Su patogia mobiliąja programėle

 • Netaikomas mėnesinis mokestisMoksleiviams ir studentams
 • X REWARDS programaKaupk taškus ir keisk juos į prizus
 • Modernūs mokėjimo būdaiUž pirkinius atsiskaityk telefonu, apyranke, „Apple Pay“ ar „Google Pay“

„X smart“ kortelės privalumai

 • Grynųjų pinigų išėmimas iki 750 eurų per mėnesį – bet kuriame bankomate be komisinio mokesčio
 • Nemokami pinigų pervedimai – vos per kelias sekundes neribotą skaičių kartų. Jaunesni nei 18 metų asmenys pavedimus galės atlikti gavę tėvų patvirtinimą
 • Programėlėje siunčiami aktyvieji pranešimai apie kiekvieną pirkinį ir gautas įplaukas

Bekontakčio mokėjimo būdai

 • Jei nenori su savimi nešiotis kortelės ar piniginės, atsiskaityti gali naudodamas apyrankę. Vandeniui atsparią apyrankę gali rinktis iš keturių siūlomų spalvų: violetinės, baltos, raudonos ir juodos
 • Mokėk telefonu. Jei nori mokėti naudodamas telefoną, tau tereikia suaktyvinti mobiliųjų mokėjimų funkciją „Citadele“ programėlėje. Ši funkcija veikia „Android“ telefonuose, kuriuose palaikomas NFC ryšys
 • Jeigu tau 13 ar daugiau metų, naudokis „Apple Pay“. Naudodamas „Apple Pay“, atsiskaityk parduotuvėse arba apsipirkdamas internetu, ir tau nereikės pildyti jokių registracijos formų ar kurti paskyrų
 • Jeigu mokėjimo suma neviršija 50 eurų, nereikia įvesti PIN kodo

Daugiau informacijos apie bekontakčio mokėjimo būdus

„X REWARDS“ prizai ir nuolaidos

 • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos mūsų partnerių parduotuvėse, kavinėse ir pramogų vietose
 • Prisijunk prie X REWARDS programos, rink taškus ir atsiimk norimą prizą. Galėsi rinktis iš daugybės prekių, gardėsių ar laisvalaikio pramogų
 • Taškai už pirkinius, įsigytus atsiskaitant „X smart“ kortele: 2 išleisti eurai = 1 X REWARDS taškas

Daugiau informacijos apie X REWARDS

Pasiruošęs užsisakyti?

 • Jeigu tau nuo 7 iki 18 metų, užsisakyti „X smart“ kortelę gali tik su tėvais apsilankęs „Citadele“ banko skyriuje
 • 18–21 metų jaunuoliai gali užsisakyti „X smart“ kortelę nuotoliniu būdu, per „Citadele“ mobiliąją programėlę pasidarę asmenukę

Naudinga informacija vaikams ir tėvams

 • Jaunesnių vaikų tėvams: vaiko išlaidas galite stebėti mobiliojoje programėlėje ir interneto banke, kad galėtumėte pamokyti vaiką, kaip tvarkyti savo pinigus.
 • Pinigus į vaiko sąskaitą galite patogiai pervesti per kelias sekundes, net jei jūsų sąskaita yra kitame banke, jeigu bankas siuntėjas dalyvauja momentinių mokėjimų sistemoje.
 • Pavogtą arba pamestą kortelę gali užblokuoti tiek pats jaunuolis, tiek tėvai, mobiliojoje programėlėje arba paskambinę telefonu +370 5 221 9091.
 • Jeigu leidžia programėlės nuostatos, programėlėje galite pasikeisti PIN kodą, net jei neprisimenate senojo.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip užsisakyti „X smart“ kortelę?

Jaunesniems negu  14 metų asmenims. „X smart“ kortelės sąskaitą gali atidaryti bet kuriame banko skyriuje, apsilankęs kartu su tėvais ar globėjai. Tėvai arba globėjai vaiko „X smart“ kortelę gali užsakyti ir vaikui nedalyvaujant.
Reikalingi dokumentai: tėvų ar globėjų pasas arba asmens tapatybės kortelė, vaiko gimimo liudijimas arba pasas ar asmens tapatybės kortelė (nuo 16 metų). Globėjai taip pat turės pateikti teismo nutartį, kuria nustatyta nepilnamečio globa ar rūpyba.

Vyresniems negu 14 metų asmenims. Kreiptis dėl „X smart“ kortelės gali kartu su vienu iš savo tėvų ar globėjų 
Reikalingi dokumentai: tėvų ar globėjų pasas arba asmens tapatybės kortelė, vaiko gimimo liudijimas arba pasas ar asmens tapatybės kortelė (nuo 16 metų). Globėjai taip pat turės pateikti teismo nutartį, kuria nustatyta nepilnamečio globa ar rūpyba.

Vyresniems negu 18 metų asmenims. Galite tapti banko klientu ir užsisakyti „X smart“ kortelę, naudodamiesi „Citadele“ mobiliąja programėle arba apsilankę artimiausiame banko skyriuje. 


 

Kokiomis banko paslaugomis ir prieiga bus galima naudotis?

Jaunesniems negu 14 metų asmenims. Interneto banko naudojimo režimą vaikams parenka tėvai. Galima rinktis stebėjimo režimą arba specialųjį režimą, leidžiantį mobiliojoje programėlėje pakeisti PIN kodą, užblokuoti ar atblokuoti kortelę arba ją pakeisti. Pasirinkus stebėjimo režimą, vaikas gali tik stebėti savo kortele atliekamas operacijas bei peržiūrėti likutį. Vaiko tėvams arba globėjams suteikiamas interneto banko stebėjimo režimas, jie gali tik stebėti vaiko kortele atliekamas operacijas ir peržiūrėti sąskaitos likutį.

Vyresniems negu 14 metų asmenims. Interneto banko naudojimo režimą vaikams parenka tėvai. Galima rinktis pilną naudojimosi režimą, stebėjimo režimą arba specialųjį režimą, leidžiantį mobiliojoje programėlėje pakeisti PIN kodą, užblokuoti ar atblokuoti kortelę arba ją pakeisti. Pasirinkus stebėjimo režimą, vaikas gali tik stebėti savo kortele atliekamas operacijas bei peržiūrėti likutį. Pasirinkus specialųjį interneto banko naudojimosi režimą, vaikas pilnai gali valdyti kortelių funkcijas ir, tėvams sutikus, atlikti mokėjimų pavedimus iš kortelės sąskaitos. Vaiko tėvams arba globėjams suteikiamas interneto banko stebėjimo režimas, jie gali tik stebėti vaiko kortele atliekamas operacijas ir peržiūrėti sąskaitos likutį.

Kokia mobiliosios programėlės prieiga suteikiama?

Pasirinkus interneto banko stebėjimo režimą, vaikas gali naudoti programėlę peržiūrėti sąskaitos likutį, kortelės informaciją, pirkinius ir X REWARDS taškus. Pasirinkus specialųjį interneto banko režimą, jaunuolis galės suaktyvinti kortelę, pakeisti PIN kodą, užblokuoti ar atblokuoti kortelę, prisiregistruoti X REWARDS lojalumo programoje. Su tėvu sutikimu, nuo 14 metų vaikas taip pat galės atlikti mokėjimų pavedimus iš kortelės sąskaitos mobiliojoje programėlėje.