https://www.citadele.lt/lt/private/x-cards/kiwie

Pranešimas apie naudojamus slapukus

Mūsų interneto svetainėse naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami užtikrinti patogesnį naudojimąsi interneto svetaine ir interneto paslaugomis bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas, atsižvelgę į jūsų naudojimosi interneto svetaine įpročius. Sutikti su slapukų naudojimu galite paspaudę mygtuką „Sutikti“. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti arba pakoreguoti naudodamiesi šia nuoroda: Slapukų nuostatos. Daugiau informacijos: Slapukų naudojimo sąlygos.

photo
photo

„X smart KIWIE“ kortelė

Tavo banko kortelė iš „Kiwieverse“. Tai riboto leidimo kortelė – paskubėk užsisakyti savąją!
Daugiau staigmenų jau spalio mėnesį!

Užsisakyti kortelę

Tavo bilietas į „Kiwieverse“

photo

Su „X smart KIWIE“ kortele ne tik valdysi savo kasdienius finansus, bet ir galėsi pažvelgti į „Metaverse“ pasaulį. Kartu su gatvės menininku KIWIE tau parengėme daugybę staigmenų, kurios leis pasijusti XXI a. kolekcionieriumi.


Galimybė laimėti vieną iš KIWIE meno kūrinių

Ar norėtum savo namuose pamatyti gatvės menininko KIWIE personažą „The Fat Monster“? Dabar tai įmanoma! Kad dalyvautum gatvės menininko KIWIE organizuojamame žaidime, tau reikės:

 • Atsisiųsti „Overly“ programėlę ir nuskenuoti ja savo „X smart KIWIE“ banko kortelę. O jeigu šiuo metu esi Rygoje, apsilankyk „ Galerija Centrs“ prekybos centro pirmajame aukšte ir su šia programėle nuskenuok vieną iš ten eksponuojamų meno kūrinių.
 • Spustelėjus ekrane pasirodžiusį mygtuką atsidursi KIWIE internetinėje svetainėje, kurioje turėsi įvesti savo kontaktinius duomenis.
 • Dalyvauti žaidime galima iki 2022-10-06 (imtinai). Laimėtojai bus renkami 2022-10-07.
 • Atsitiktine tvarka bus išrinkti šeši žaidimo laimėtojai, kurių kiekvienas gaus vieną iš KIWIE meno kūrinių su specialiu NFT.
 • Su laimėtojais gatvės menininkas KIWIE susisieks asmeniškai.
photo

„X smart KIWIE“ kortelės naudos:

 • Moksleiviams ir studentams netaikomas mėnesinis kortelės mokestis
 • Nemokami pavedimai eurais – vos per kelias sekundes neribotą skaičių kartų
 • Grynųjų pinigų išėmimas iki 750 eurų per mėnesį – bet kuriame bankomate, visame pasaulyje be komisinio mokesčio
 • Specialūs X REWARDS lojalumo programos pasiūlymai ir galimybė rinkti taškus, kuriuos galėsi iškeisti į šaunius prizus
 • Kiekvieną antradienį visus metus už bilietą „Forum Cinemas“ kino centro kasose atsiskaičius viena iš „Citadele“ banko X kortelių mokėti reikės tik nuo 3,5 EUR
 • Kasdienius finansus patogiai tvarkyk mob. programėlėje. Jeigu leidžia programėlės nustatymai, programėlėje galėsi pasikeisti PIN kodą, net jei neprisimeni senojo
Užsisakyti
photo

Kiwie x Citadele


Skaitmeninis pasaulis gyvena ne tik tavo telefone, bet ir fizinėje kortelėje. Kurdami „X smart KIWIE“ norėjome, kad ji būtų kuo labiau skaitmeninė, todėl paprašėme AI algoritmo pagalbos. Jis sujungė menininko darbus su skirtingais raktažodžiais iš „Google“, ir taip sukūrė „X smart KIWIE“ kortelės dizainą, kurį dabar matai. Galime drąsiai teigti, kad esame pirmieji Baltijos šalyse ir galbūt net vieni pirmųjų pasaulyje sukūrę tokio dizaino kortelę.

photo

KIWIE yra anoniminis latvių gatvės menininkas, kurio personažas „The Fat Monster“ išpopuliarėjo Rygos gatvėse, o dabar jį galima sutikti Balyje, Niujorke, Kipre, Tailande, Vietname, Ispanijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Dubajuje, Kuveite, Juodkalnijoje ir kituose pasaulio miestuose. Nuo 2021 m. „The Fat Monster“ ir kiti KIWIE meno kūriniai taip pat gyvena „Metaverse“, naudodamiesi naujausiomis technologijomis ir suteikdami galimybę bet kuriam žmogui tapti meno kūrinio, esančio ant sienos bet kuriose pasaulio vietoje, savininku.

photo

X REWARDS prizų ir nuolaidų programa

Nori nemokamos kavos, bilieto į kiną ar net nemokamo lėktuvo bilieto savo svajonių kelionei? Visa tai įmanoma užsiregistravus X REWARDS!

 • Užsiregistruok www.xrewards.lt (dalyvavimas X REWARDS lojalumo programoje yra nemokamas)
 • Su kortele gausi specialių nuolaidų ir pasiūlymų mūsų partnerių parduotuvėse, kavinėse ir pramogų vietose
 • Atsiskaityk už pirkinius su kortele ir gauk X REWARDS taškų, kuriuos galėsi iškeisti į įvairius prizus
Daugiau informacijos apie X REWARDS
photo

Kaip užsisakyti

Mobiliojoje programėlėje nuo 18 metų

Prisijunk prie mūsų neatėjęs į banką. Banko kortelę tau išsiųsime paštu.

 • Nusifotografuok pats ir nufotografuok savo ID kortelę ar pasą
 • Užpildyk užsakymo formą ir gauk savo „X smart KIWIE“ kortelę paštu
 • Aktyvuok kortelę mobiliojoje programėlėje

Jeigu tau dar nėra 14 metų, paprašyk tėvų, kad tau atidarytų banko sąskaitą ir interneto banke (jeigu jie yra „Citadele“ banko klientai) arba atvyk į vieną iš banko skyrių su vienu iš tėvų.

photo
photo

Registruotis vizitui į banko skyrių

Iš anksto registruokitės vizitui į artimiausią banko skyrių.

X smart“ kortelė moksleiviams ir studentams

 • Nuo 2022 m. rugpjūčio 12 iki rugsėjo 30 d. nauji klientai užsisakę „X smart“ kortelę gaus 2000 X REWARDS lojalumo programos taškų, kuriuos galės išsikeisti į pasirinktą programos prizą
 • Prie X REWARDS lojalumo programos prisijungę nauji moksleivių ir studentų programos dalyviai gaus 5 EUR vertės „Wolt“ nuolaidos kodą (CitadeleWOLT*). Nuolaidos kodu galima pasinaudoti vieną kartą
 • Iki 2022 12 31 klientas gaus 4 kartus daugiau X REWARDS lojalumo programos taškų už kiekvieną pilną eurą, išleistą atsiskaitant „X smart“ kortele. Taškus bus galima rinkti net du kartus greičiau nei turint bet kurią kitą X kortelę!
Sužinoti daugiau
photo