https://www.citadele.lt/lt/business/leasing

Pranešimas apie naudojamus slapukus

Mūsų interneto svetainėse naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami užtikrinti patogesnį naudojimąsi interneto svetaine ir interneto paslaugomis bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas, atsižvelgę į jūsų naudojimosi interneto svetaine įpročius. Sutikti su slapukų naudojimu galite paspaudę mygtuką „Sutikti“. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti arba pakoreguoti naudodamiesi šia nuoroda: Slapukų nuostatos. Daugiau informacijos: Slapukų naudojimo sąlygos.

photo

Išskirtinės lizingo sąlygos perkant elektromobilį nuo 1.49%*!

 • Įsigyjant naują elektromobilį iš oficialių lengvųjų automobilių pardavėjų - palūkanos nuo 1.49 % + 3 mėn. EURIBOR, pradinė įmoka 10 %.*
 • Palūkanos nuo 1.99 % + 3 mėn. EURIBOR, pradinė įmoka 0 %.**
 • Lizingo terminas iki 7 metų.
 • Pasinaudok APVA teikiama kompensacija elektromobiliui įsigyti. Daugiau informacijos apie priemonę čia.

* Jeigu lizingu įsigytumėte 30 000 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 10 % (3000 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 27 000 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 5,067 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 1,49 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 300 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 3 974,13 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5.74 %, mėnesio įmoka – 466.31 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 31 428,85 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį.

** Jeigu lizingu įsigytumėte 30 000 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 0 % (0 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 30 000 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 5,567 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 1,99 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 300 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 4 437,78 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 6,22 %, mėnesio įmoka – 573,96 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 34 887,78 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį.

Lizingo skaičiuoklė

Palūkanų norma susideda iš fiksuotos palūkanų normos, kurią nustato Citadele Leasing ir 3 arba 6 mėnesių kintamos EURIBOR palūkanų normos. Kiekvienam sandoriui palūkanų norma apskaičiuojama individualiai, atsižvelgiant į kliento ir „Citadele“ bendradarbiavimo santykius, lizinguojamo turto kriterijus, pradinį įnašą ir kt.

Palūkanų norma susideda iš fiksuotos palūkanų normos, kurią nustato Citadele Leasing ir 3 arba 6 mėnesių kintamos EURIBOR palūkanų normos. Kiekvienam sandoriui palūkanų norma apskaičiuojama individualiai, atsižvelgiant į kliento ir „Citadele“ bendradarbiavimo santykius, lizinguojamo turto kriterijus, pradinį įnašą ir kt.

Automobilių lizingas

 • Finansuojame iki 100 % automobilio kainos
 • Finansinis lizingas arba veiklos nuoma
 • Sutarties laikotarpis iki 7 metų
 • Automobilis lizingo laikotarpio pabaigoje negali būti senesnis nei 15-os metų
 • Lizingas su draudimu - viena mėnesio įmoka
Automobilių lizingas

Komercinio transporto lizingas

 • Finansuojame iki 90 % komercinio transporto vertės
 • Sutarties laikotarpis iki 5 metų
 • Finansuojame naują arba naudotą komercinį transportą
 • Transporto priemonės pasibaigus sutarčiai – ne senesnės kaip 10 metų
 • Siūlomos kintamos arba fiksuotos palūkanos
Komercinio transporto lizingas

Kuo galime jums padėti?

Lizingas žemės ūkio technikai

 • Finansuojama nauja ir naudota žemės ūkio technika
 • Finansuojame iki 90% turto vertės
 • Lankstus lizingo mokėjimo grafikas, net iki 10 metų laikotarpio
 • Siūlomos kintamos arba fiksuotos palūkanos
 • Galimybė kompensuotis dalį sumokėtų palūkanų gavus ŽŪPGF garantiją
 • Sutarčių pasirašymas nuotoliniu būdu
 • Profesionali vadybininko konsultacija siekiant surasti tinkamiausią finansavimo sprednimą
Lizingas žemės ūkio technikai

Kuo galime jums padėti?

Technikos ir įrangos lizingas

 • Finansuojame iki 90 % turto vertės
 • Finansinis lizingas ar veiklos nuoma
 • Technikos ir įrangos lizingas
 • Galimas ir neregistruojamų turtų/įrengimų finansavimas
 • Galimos atviros likutines vertes
 • Lizingo terminas iki 7 metų
 • Maksimalus finansuojamos technikos amžius iki 15 metų termino pabaigoje
 • Siūlomos kintamos arba fiksuotos palūkanos
Technikos ir įrangos lizingas

Kuo galime jums padėti?

Parduodamas turtas

Visas parduodamas turtas

Neradai atsakymo į savo klausimą?

Aplankyk interaktyvaus pagalbininko puslapį ir rask reikiamą informaciją

Interaktyvus pagalbininkas
Kuo skiriasi finansinis lizingas ir veiklos nuoma?

Fiziniai asmenys gali sudaryti tik finansinio lizingo sutartį. Pasirašęs finansinio lizingo sutartį klientas, kas mėnesį mokėdamas įmokas, sumoka visą automobilio vertę ir pasibaigus lizingo sutarčiai tampa jo savininku (persiregistruoja automobilį savo vardu). Lizingo laikotarpiu klientas taip pat moka palūkanas. 

Veiklos nuoma yra ilgalaikė nuoma, jos sutarties laikotarpiu klientas moka nuomą, kurios dydį sudaro skirtumas tarp automobilio vertės pirkimo metu ir jo likutinės vertės. Taigi sutarties laikotarpiu klientas sumoka tik dalį automobilio kainos, t. y.  sumoka už jo nusidėvėjimą. Pasibaigus sutarties laikotarpiui, automobilis netampa kliento nuosavybe, tačiau klientas gali išpirkti automobilį, sumokėjęs jo likutinę vertę ir išpirkimo mokestį. Taip pat gali perduoti išpirkimo teisę trečiajai šaliai. Kitu atveju pasibaigus veiklos nuomos sutarties laikotarpiui, automobilis yra grąžinamas pardavėjui.

Per kiek laiko gausiu atsakymą užpildęs lizingo paraišką?

Užpildę paraišką ir pateikę visus sandoriui įvertinti reikalingus dokumentus atsakymą gausite per 1–2 darbo dienas. Fiziniai asmenys gali sužinoti savo lizingo limitą www.citadeleleasing.lt svetainėje.

Ar lizingo būdu įsigyjamas turtas turi būti apdraustas KASKO draudimu?

Lizingo būdu įsigyjamas turtas turi būti apdraustas KASKO draudimu visą lizingo sutarties laikotarpį, naudos gavėju nurodant „Citadele Leasing“. Jei KASKO draudimas nebus sudarytas per „Citadele Leasing“, prašysime pateikti galiojančią KASKO draudimo kopiją.

Į kokias išlaidas turiu atsižvelgti sudarydamas lizingo sutartį?

Pirmiausia reikėtų įvertinti: pradinį įnašą, komisinį mokestį už sandorio dokumentų parengimą, automobilio registracijos mokestį, KASKO ir civilinio draudimo išlaidas, jei perkamas naudotas automobilis, reikės atlikti ir automobilio vertinimą. Sutarties laikotarpiu: mėnesio įmokos, taip pat išlaidos kurui, automobilio priežiūrai, draudimui.

Kokių transporto priemonių įsigijimą finansuoja „Citadele Leasing“?

„Citadele Leasing“ finansuoja lengvųjų automobilių ir kitų motorinių transporto priemonių, taip pat komercinių transporto priemonių, įrenginių ir specialiosios technikos įsigijimą. Lizingu įsigyjamas turtas gali būti naujas arba naudotas.

Kaip galiu sumokėti lizingo įmokas?

 • Prisijungę prie „Citadele“ lizingo portalo galite peržiūrėti savo sutarties informaciją, mėnesio sąskaitas, atlikti mokėjimą bei rasti jums skirtus asmeninius pasiūlymus.
 • Apmokėkite greitai ir patogiai naudodami „Citadele" banko mokėjimų sprendimą  
 • Klix", kurio nuorodą rasite el. laiške, kuriame jums siunčiama mėnesinės įmokos sąskaita.
 • Sąskaitas už lizingą galite gauti ir apmokėti dar patogiau – užsisakę e. sąskaitos paslaugą savo interneto banko paskyroje. 
  • Sudarydami e. sąskaitos sutartį pasirinkite paslaugos teikėją SIA „Citadele Leasing“ Lietuvos filialą ir nurodykite kliento kodą, kurį rasite prisijungę prie savo „Citadele“ lizingo portalo paskyros arba kiekvieną mėnesį siunčiamame el. laiške su lizingo sąskaitomis. 
  • Užsakant e. sąskaitos paslaugą rekomenduojame taip pat nustatyti ir automatinį apmokėjimą.
 • Mokėjimą taip pat galite atlikti į „Citadele Leasing“ atsiskaitomąją banko sąskaitą: 
  Gavėjas: SIA „Citadele Leasing“ Lietuvos filialas
  Sąskaitos Nr.: LT467290099010317502
  Nepamirškite mokėjimo paskirtyje nurodyti sutarties numerį bei kliento kodą, kurį rasite prisijungę prie savo „Citadele“ lizingo portalo paskyros arba kiekvieną mėnesį siunčiamame el. laiške su lizingo sąskaitomis.

Ar galima turtą išpirkti anksčiau laiko – kai dar nėra pasibaigęs lizingo sutarties terminas?

Dar nesibaigus lizingo sutarties terminui galima išsipirkti turtą, sumokant visą likusį lizingo likutį. Fiziniams asmenims – nemokamai (jei sutartyje numatytos kintamos palūkanos), juridiniams – 1,5 % nuo neišmokėtos sumos, bet ne mažiau kaip 150 EUR. Detalią informaciją rasite lizingo kainoraštyje.

Kur galima pasitikrinti lizingo likutį?

Lizinguojamo turto likutinę vertę galite peržiūrėti lizingo portale.

Kuo skiriasi lizingas su likutine verte nuo lizingo be likutinės vertės?

Lizingas su likutine verte – lizingo rūšis, kai lizingo gavėjas per numatytą lizingo laikotarpį padengia dalį lizingo sutartyje nurodytos turto kainos, o likusi turto kainos dalis paliekama sumokėti kartu su paskutine įmoka, kurią sumoka pats Lizingo gavėjas arba turtą atperka trečioji šalis – atpirkėjas (jeigu yra pasirašyta atpirkimo sutartis). 

Lizingas be likutinės vertės – Lizingo būdas, kai klientas sumoka visą transporto priemonės vertę lygiomis dalimis, po kurių tampa transporto priemonės savininku.

Ką reikia daryti pasibaigus lizingo sutarčiai (lizingo pabaigos aktas)?

Pasibaigus Finansinio lizingo sutarčiai ir sumokėjus visas įmokas (jei nėra skolų pagal kitas sutartis), klientui papildomai kreiptis nereikia. Gavus sistemoje pranešimą, kad klientas atsiskaitęs – Pabaigos dokumentai išduodame per 1-2 darbo dienas kartu su instrukcija, kaip pateikti turto įgijimo deklaraciją Eketris sistemoje. Po patvirtinimo kreipkitės į Regitrą dėl turto registracijos.

Kas yra Lizingo portalas? Kokią informaciją galiu matyti, kokius veiksmus atlikti?

Lizingo portalas, tai SIA „Citadele Leasing“ Lietuvos filialas pristatomas įrankis. Prisijungę prie portalo galite peržiūrėti savo sutarties informaciją, sąskaitas faktūras, atlikti mokėjimą, rasti jums skirtus asmeninius pasiūlymus. Prisijungti prie portalo galite naudodami „Citadele“ interneto banką, M. parašą arba „Smart-ID”.
Lizingo portale galite:

 • Greitai ir lengvai peržiūrėti savo lizingo likutį, sąskaitas faktūras, sutarties informaciją.
 • Atlikti mokėjimą.
 • Kreiptis dėl specialaus pasiūlymo KASKO draudimui.
 • Grąžinti lizingą ir išpirkti turtą anksčiau termino.
 • Susigrąžinti permoką už lizingą.
 • Užpildyti prašymą dėl įmokų atidėjimo.
   

Kur galiu peržiūrėti lizingo mokėjimų grafiką?

Aktualų lizingo mokėjimų grafiką galite peržiūrėti prisijungę prie lizingo portalo.

Noriu parduoti automobilį, kurio lizingo sutartis dar nepasibaigusi. Ką turėčiau daryti?

Pateikite prašymą lizingo portale dėl automobilio išsipirkimo. Gavus sąskaitą ir apmokėjus ją, tampate turto savininku ir galite parduoti automobilį.

Kodėl staiga pasikeitė/padidėjo mano lizingo palūkanų norma/mėnesio įmoka?

Mėnesio įmokos dydis priklauso nuo kelių veiksnių susijusių su palūkanų norma – vienas iš jų yra kintamoji paskolos palūkanų normos dalis (EURIBOR), kitas – pastovioji (marža). EURIBOR – Europos pinigų rinkos instituto (EMMI) nustatytas indeksas (kursas), kuriuo bankai skolinasi lėšas Europos Sąjungos šalių tarpbankinėje rinkoje. Nuo 2015 metų EURIBOR norma buvo neigiama, tačiau atsižvelgiant į augančią infliaciją, Europos centrinis bankas (ECB) nusprendė kelti bazines palūkanų normas. Kylant EURIBOR normai – atitinkamai auga ir mėnesio įmoka. Įmokos dydis gali būti keičiamas kas 3 arba 6 mėnesius – priklausomai nuo to, kokia kintamųjų palūkanų dalis yra nurodyta jūsų sutartyje.

Kaip pateikti prašymą dėl dalinio/išankstinio lizingo dengimo?

Sumokėjus didesnę įmokos dalį nei numatyta mokėjimu grafike, prašymą dėl dalinio/išankstinio lizingo dengimo galite pateikti lizingo portale. Gavus prašymą bus perskaičiuojamas mokėjimo grafikas. Aktualų perskaičiuotą grafiką visuomet galite rasti lizingo portale. Išankstinio mokėjimo mokestis nustatytas SIA „Citadele Leasing“ Lietuvos filialas paslaugų kainoraštyje privatiems klientams: Įkainiai privatiems klientams | Bankas Citadele, verslo klientams: Įkainiai verslo klientams | Bankas Citadele.

Kur galiu pamatyti, kokia yra mano palūkanų norma?

Lizingo sutartyje nurodyta palūkanų norma susideda iš pastoviosios ir kintamosios dalies. Lizingo sutarties bendrosiose sąlygose įvardintas EURIBOR palūkanų normos keitimo dažnumas ir data, kada yra galimi pasikeitimai. Kviečiame sekti aktualius mėnesio sąskaitų ir EURIBOR normos pokyčius, kuriuos reguliariai siunčiame sutartyje nurodytu el. pašto adresu, taip pat patogiai galite peržiūrėti šią informaciją ir „Citadele Leasing“ lizingo portale. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimų grafikas pasikeitus EURIBOR palūkanų normai, reguliariai siunčiamas į jūsų el. paštą, yra informacinio pobūdžio, t.y. neatspindi galimų mokėjimų už pavėluotas dienas ir kitus papildomus mokėjimus.

Kaip naudotis lizingo portalu?

 • Prisijungti prie lizingo portalo galite naudodami „Citadele“ interneto banką, M. parašą arba „Smart-ID”.
 • Skiltyje „Mano paskyra“ rasite aktualią informaciją apie sumokėtas lizingo įmokas ir lizingo likutį, atlikti mokėjimą už lizingą, peržiūrėti mokėjimų istoriją.
 • Skiltyje „Sutarties informacija“ galite peržiūrėti pagrindinę sutarties informaciją ir lizingo sąlygas.
 • Skiltyje „Turtas“ rasite informaciją apie finansuotą turtą – pirkimo kainą, kėbulo ir registracijos numerius, informaciją apie pardavėją.
 • Skiltyje „Draudimas“ rasite KASKO draudimo galiojimo terminą.
   

Koks yra maksimalus lizinguojamo automobilio amžius?

Ne senesnis nei 15 metų lizingo termino pabaigoje.

Ar galima pakeisti mokėjimo dieną?

Galimybės pakeisti įmokos mokėjimo dieną nėra, mėnesines įmokas galite sumokėti iki mėnesio galo.

Kur kreiptis, jeigu atsitiktų draudiminis įvykis?

Atsitikus draudiminiam įvykiui kreipkitės į savo draudimo bendrovę, o jei yra poreikis ir į policiją ar pagalbos tarnybas. Draudimo bendrovės kontaktai nurodyti draudimo polise ir tinklalapyje. Banką reikia informuoti tik turto visiško sunaikinimo, praradimo, vagystės atveju.

Daugiau klausimų
Kuo skiriasi finansinis lizingas ir veiklos nuoma?

Fiziniai asmenys gali sudaryti tik finansinio lizingo sutartį. Pasirašęs finansinio lizingo sutartį klientas, kas mėnesį mokėdamas įmokas, sumoka visą automobilio vertę ir pasibaigus lizingo sutarčiai tampa jo savininku (persiregistruoja automobilį savo vardu). Lizingo laikotarpiu klientas taip pat moka palūkanas. 

Veiklos nuoma yra ilgalaikė nuoma, jos sutarties laikotarpiu klientas moka nuomą, kurios dydį sudaro skirtumas tarp automobilio vertės pirkimo metu ir jo likutinės vertės. Taigi sutarties laikotarpiu klientas sumoka tik dalį automobilio kainos, t. y.  sumoka už jo nusidėvėjimą. Pasibaigus sutarties laikotarpiui, automobilis netampa kliento nuosavybe, tačiau klientas gali išpirkti automobilį, sumokėjęs jo likutinę vertę ir išpirkimo mokestį. Taip pat gali perduoti išpirkimo teisę trečiajai šaliai. Kitu atveju pasibaigus veiklos nuomos sutarties laikotarpiui, automobilis yra grąžinamas pardavėjui.

Per kiek laiko gausiu atsakymą užpildęs lizingo paraišką?

Užpildę paraišką ir pateikę visus sandoriui įvertinti reikalingus dokumentus atsakymą gausite per 1–2 darbo dienas. Fiziniai asmenys gali sužinoti savo lizingo limitą www.citadeleleasing.lt svetainėje.

Ar lizingo būdu įsigyjamas turtas turi būti apdraustas KASKO draudimu?

Lizingo būdu įsigyjamas turtas turi būti apdraustas KASKO draudimu visą lizingo sutarties laikotarpį, naudos gavėju nurodant „Citadele Leasing“. Jei KASKO draudimas nebus sudarytas per „Citadele Leasing“, prašysime pateikti galiojančią KASKO draudimo kopiją.

Į kokias išlaidas turiu atsižvelgti sudarydamas lizingo sutartį?

Pirmiausia reikėtų įvertinti: pradinį įnašą, komisinį mokestį už sandorio dokumentų parengimą, automobilio registracijos mokestį, KASKO ir civilinio draudimo išlaidas, jei perkamas naudotas automobilis, reikės atlikti ir automobilio vertinimą. Sutarties laikotarpiu: mėnesio įmokos, taip pat išlaidos kurui, automobilio priežiūrai, draudimui.

Kokių transporto priemonių įsigijimą finansuoja „Citadele Leasing“?

„Citadele Leasing“ finansuoja lengvųjų automobilių ir kitų motorinių transporto priemonių, taip pat komercinių transporto priemonių, įrenginių ir specialiosios technikos įsigijimą. Lizingu įsigyjamas turtas gali būti naujas arba naudotas.

Kaip galiu sumokėti lizingo įmokas?

 • Prisijungę prie „Citadele“ lizingo portalo galite peržiūrėti savo sutarties informaciją, mėnesio sąskaitas, atlikti mokėjimą bei rasti jums skirtus asmeninius pasiūlymus.
 • Apmokėkite greitai ir patogiai naudodami „Citadele" banko mokėjimų sprendimą  
 • Klix", kurio nuorodą rasite el. laiške, kuriame jums siunčiama mėnesinės įmokos sąskaita.
 • Sąskaitas už lizingą galite gauti ir apmokėti dar patogiau – užsisakę e. sąskaitos paslaugą savo interneto banko paskyroje. 
  • Sudarydami e. sąskaitos sutartį pasirinkite paslaugos teikėją SIA „Citadele Leasing“ Lietuvos filialą ir nurodykite kliento kodą, kurį rasite prisijungę prie savo „Citadele“ lizingo portalo paskyros arba kiekvieną mėnesį siunčiamame el. laiške su lizingo sąskaitomis. 
  • Užsakant e. sąskaitos paslaugą rekomenduojame taip pat nustatyti ir automatinį apmokėjimą.
 • Mokėjimą taip pat galite atlikti į „Citadele Leasing“ atsiskaitomąją banko sąskaitą: 
  Gavėjas: SIA „Citadele Leasing“ Lietuvos filialas
  Sąskaitos Nr.: LT467290099010317502
  Nepamirškite mokėjimo paskirtyje nurodyti sutarties numerį bei kliento kodą, kurį rasite prisijungę prie savo „Citadele“ lizingo portalo paskyros arba kiekvieną mėnesį siunčiamame el. laiške su lizingo sąskaitomis.

Ar galima turtą išpirkti anksčiau laiko – kai dar nėra pasibaigęs lizingo sutarties terminas?

Dar nesibaigus lizingo sutarties terminui galima išsipirkti turtą, sumokant visą likusį lizingo likutį. Fiziniams asmenims – nemokamai (jei sutartyje numatytos kintamos palūkanos), juridiniams – 1,5 % nuo neišmokėtos sumos, bet ne mažiau kaip 150 EUR. Detalią informaciją rasite lizingo kainoraštyje.

Kur galima pasitikrinti lizingo likutį?

Lizinguojamo turto likutinę vertę galite peržiūrėti lizingo portale.

Kuo skiriasi lizingas su likutine verte nuo lizingo be likutinės vertės?

Lizingas su likutine verte – lizingo rūšis, kai lizingo gavėjas per numatytą lizingo laikotarpį padengia dalį lizingo sutartyje nurodytos turto kainos, o likusi turto kainos dalis paliekama sumokėti kartu su paskutine įmoka, kurią sumoka pats Lizingo gavėjas arba turtą atperka trečioji šalis – atpirkėjas (jeigu yra pasirašyta atpirkimo sutartis). 

Lizingas be likutinės vertės – Lizingo būdas, kai klientas sumoka visą transporto priemonės vertę lygiomis dalimis, po kurių tampa transporto priemonės savininku.

Ką reikia daryti pasibaigus lizingo sutarčiai (lizingo pabaigos aktas)?

Pasibaigus Finansinio lizingo sutarčiai ir sumokėjus visas įmokas (jei nėra skolų pagal kitas sutartis), klientui papildomai kreiptis nereikia. Gavus sistemoje pranešimą, kad klientas atsiskaitęs – Pabaigos dokumentai išduodame per 1-2 darbo dienas kartu su instrukcija, kaip pateikti turto įgijimo deklaraciją Eketris sistemoje. Po patvirtinimo kreipkitės į Regitrą dėl turto registracijos.

Kas yra Lizingo portalas? Kokią informaciją galiu matyti, kokius veiksmus atlikti?

Lizingo portalas, tai SIA „Citadele Leasing“ Lietuvos filialas pristatomas įrankis. Prisijungę prie portalo galite peržiūrėti savo sutarties informaciją, sąskaitas faktūras, atlikti mokėjimą, rasti jums skirtus asmeninius pasiūlymus. Prisijungti prie portalo galite naudodami „Citadele“ interneto banką, M. parašą arba „Smart-ID”.
Lizingo portale galite:

 • Greitai ir lengvai peržiūrėti savo lizingo likutį, sąskaitas faktūras, sutarties informaciją.
 • Atlikti mokėjimą.
 • Kreiptis dėl specialaus pasiūlymo KASKO draudimui.
 • Grąžinti lizingą ir išpirkti turtą anksčiau termino.
 • Susigrąžinti permoką už lizingą.
 • Užpildyti prašymą dėl įmokų atidėjimo.
   

Kur galiu peržiūrėti lizingo mokėjimų grafiką?

Aktualų lizingo mokėjimų grafiką galite peržiūrėti prisijungę prie lizingo portalo.

Noriu parduoti automobilį, kurio lizingo sutartis dar nepasibaigusi. Ką turėčiau daryti?

Pateikite prašymą lizingo portale dėl automobilio išsipirkimo. Gavus sąskaitą ir apmokėjus ją, tampate turto savininku ir galite parduoti automobilį.

Kodėl staiga pasikeitė/padidėjo mano lizingo palūkanų norma/mėnesio įmoka?

Mėnesio įmokos dydis priklauso nuo kelių veiksnių susijusių su palūkanų norma – vienas iš jų yra kintamoji paskolos palūkanų normos dalis (EURIBOR), kitas – pastovioji (marža). EURIBOR – Europos pinigų rinkos instituto (EMMI) nustatytas indeksas (kursas), kuriuo bankai skolinasi lėšas Europos Sąjungos šalių tarpbankinėje rinkoje. Nuo 2015 metų EURIBOR norma buvo neigiama, tačiau atsižvelgiant į augančią infliaciją, Europos centrinis bankas (ECB) nusprendė kelti bazines palūkanų normas. Kylant EURIBOR normai – atitinkamai auga ir mėnesio įmoka. Įmokos dydis gali būti keičiamas kas 3 arba 6 mėnesius – priklausomai nuo to, kokia kintamųjų palūkanų dalis yra nurodyta jūsų sutartyje.

Kaip pateikti prašymą dėl dalinio/išankstinio lizingo dengimo?

Sumokėjus didesnę įmokos dalį nei numatyta mokėjimu grafike, prašymą dėl dalinio/išankstinio lizingo dengimo galite pateikti lizingo portale. Gavus prašymą bus perskaičiuojamas mokėjimo grafikas. Aktualų perskaičiuotą grafiką visuomet galite rasti lizingo portale. Išankstinio mokėjimo mokestis nustatytas SIA „Citadele Leasing“ Lietuvos filialas paslaugų kainoraštyje privatiems klientams: Įkainiai privatiems klientams | Bankas Citadele, verslo klientams: Įkainiai verslo klientams | Bankas Citadele.

Kur galiu pamatyti, kokia yra mano palūkanų norma?

Lizingo sutartyje nurodyta palūkanų norma susideda iš pastoviosios ir kintamosios dalies. Lizingo sutarties bendrosiose sąlygose įvardintas EURIBOR palūkanų normos keitimo dažnumas ir data, kada yra galimi pasikeitimai. Kviečiame sekti aktualius mėnesio sąskaitų ir EURIBOR normos pokyčius, kuriuos reguliariai siunčiame sutartyje nurodytu el. pašto adresu, taip pat patogiai galite peržiūrėti šią informaciją ir „Citadele Leasing“ lizingo portale. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimų grafikas pasikeitus EURIBOR palūkanų normai, reguliariai siunčiamas į jūsų el. paštą, yra informacinio pobūdžio, t.y. neatspindi galimų mokėjimų už pavėluotas dienas ir kitus papildomus mokėjimus.

Kaip naudotis lizingo portalu?

 • Prisijungti prie lizingo portalo galite naudodami „Citadele“ interneto banką, M. parašą arba „Smart-ID”.
 • Skiltyje „Mano paskyra“ rasite aktualią informaciją apie sumokėtas lizingo įmokas ir lizingo likutį, atlikti mokėjimą už lizingą, peržiūrėti mokėjimų istoriją.
 • Skiltyje „Sutarties informacija“ galite peržiūrėti pagrindinę sutarties informaciją ir lizingo sąlygas.
 • Skiltyje „Turtas“ rasite informaciją apie finansuotą turtą – pirkimo kainą, kėbulo ir registracijos numerius, informaciją apie pardavėją.
 • Skiltyje „Draudimas“ rasite KASKO draudimo galiojimo terminą.
   

Koks yra maksimalus lizinguojamo automobilio amžius?

Ne senesnis nei 15 metų lizingo termino pabaigoje.

Ar galima pakeisti mokėjimo dieną?

Galimybės pakeisti įmokos mokėjimo dieną nėra, mėnesines įmokas galite sumokėti iki mėnesio galo.

Kur kreiptis, jeigu atsitiktų draudiminis įvykis?

Atsitikus draudiminiam įvykiui kreipkitės į savo draudimo bendrovę, o jei yra poreikis ir į policiją ar pagalbos tarnybas. Draudimo bendrovės kontaktai nurodyti draudimo polise ir tinklalapyje. Banką reikia informuoti tik turto visiško sunaikinimo, praradimo, vagystės atveju.

Daugiau galimybių su „Citadele”

photo

Verslo finansavimas

Finansavimo sprendimai verslo poreikiams ir plėtrai.
Sužinoti daugiau
photo

Mikropaskola

Finansavimas iki 25 000 EUR įvairioms verslo reikmėms. Pateikite paraišką internetu ir gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną.
Sužinoti daugiau
photo

„Citadele“ verslo portalas

Lengvai ir vienoje vietoje peržiūrėkite mokėjimo operacijas ir išrašykite e. sąskaitas faktūras nemokamai.
Sužinoti daugiau