Kaupiamosios sąskaitos atidarymas

Naujai steigiamam ūkiniam subjektui atidaryti kaupiamąją sąskaitą „Citadele“ banke bei suformuoti įstatinį kapitalą galite ir elektroniniu būdu – jums patogiu metu ir patogioje vietoje.

Juridiniai asmenys registruojami VĮ Registrų centro savitarnos svetainėje adresu www.registrucentras.lt/savitarna/. Gavę steigiamos įmonės duomenis elektroniniu būdu, banko darbuotojai tą pačią darbo dieną parengia kaupiamosios sąskaitos sutartį, pasirašo ją elektroniniu parašu ir išsiunčia ją klientui. Klientui belieka tik pasirašyti sutartį elektroniniu parašu.

Sėkmingai suformavus reikalingą įstatinį kapitalą ir užbaigus įmonės steigimo procedūras, klientui tereikia atvykti į banką dėl kaupiamosios sąskaitos performinimo į atsiskaitomąją.

Kodėl verta kaupiamąją sąskaitą atidaryti internetu?

  1. nereikia vykti į banko klientų aptarnavimo skyrių;
  2. paraišką dėl kaupiamosios sąskaitos atidarymo galite pateikti bet kuriuo paros metu; 
  3. kaupiamoji sąskaita atidaroma nemokamai.

Kaip įsteigti įmonę elektroniniu būdu >

Vartotojo vadovas

Kas svarbu atidarant kaupiamąją sąskaitą ir suformuojant įstatinį kapitalą:

  • Registrų centro savitarnos svetainėje pradėti naujos įmonės registravimo procesą;
  • pateikti bankui elektroninę paraišką dėl kaupiamosios sąskaitos atidarymo;
  • kvalifikuotu elektroniniu parašu pasirašyti banko darbuotojo parengtą kaupiamosios sąskaitos sutartį;
  • bankui informavus Registrų centro elektroninių paslaugų sistemą apie sudarytą sutartį ir į kaupiamąją sąskaitą perverstas lėšas įstatiniam kapitalui suformuoti, tęsti įmonės registravimą.

Įmonės steigimo procedūra >

Įkainiai

Taisyklės

Banke laikomi indėliai yra apdrausti Latvijos indėlių garantijų fonde pagal Latvijos Respublikos indėlių draudimo įstatymą. Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama Finansų ir kapitalo rinkos komisijos interneto svetainėje www.fktk.lvPapildoma informacija indėlininkams.