Nuotolinės „Citadele” banko paslaugos karantino metu

LR Vyriausybei paskelbus karantiną Lietuvoje nuo kovo 16 d. mūsų banko skyriai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje klientus aptarnauja atsinaujinusiu laiku: pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val., penktadieniais nuo 8.00 iki 16.00 val.

PC „Akropolio“ skyrius Šiauliuose dirba kasdien nuo 10.00 iki 20.00 val.

Alytaus skyrius klientus aptarnaus tik užsiregistravus iš anksto tel. (8 5) 221 9091. 

Kviečiame saugoti savo ir artimųjų sveikatą ir primename, kad kaip ir iki šiol pagrindinius finansinius klausimus padėsime jums išspręsti nuotoliniu būdu mūsų svetainėje, interneto banke, mobiliojoje programėlėje ar susisiekus tel. (8 5) 221 9091.

Dažniausiai užduodami klausimai

Nuotolinis sąskaitų apmokėjimas

Sąskaitas galima greitai ir patogiai apmokėti interneto banke ar mobiliąja programėle. Momentinius mokėjimus mobiliojoje programėlėje ir interneto banke galima atlikti bet kuriuo paros metu. Momentinius mokėjimus galima atlikti tarp bankų, kurie yra prisijungę prie momentinių mokėjimų sistemos.

Atsakymai į klausimus

Užduoti klausimus galite tel. (8 5) 221 9091. Skambučių laukiame darbo dienomis 8.00–19.00 val.

Taip pat mums užduoti klausimus galite interneto banke, el. paštu info@citadele.lt ar mūsų socialinių tinklų paskyrose. Atsakymą pateiksime artimiausiu metu.

Rašykite arba skambinkite ir mes padėsime sutvarkyti rūpimus klausimus nuotoliniu būdu

Atsiprašome, jeigu šiuo metu reikės paskambinus truputį ilgiau palaukti nei įprastai.

Interneto bankas

Interneto banke galite greitai, patogiai ir saugiai:

  • Atlikti mokėjimus
  • Pateikti ar keisti mokėjimų planą 
  • Pasinaudoti MobileSCAN galimybėmis

Kitos paslaugos

  • Jeigu jums reikia įnešti grynuosius pinigus į sąskaitą, mes siūlome grynųjų pinigų įnešimo kortelę ir inkasavimo paslaugas, kurias teikiame bendradarbiaudami su mūsų partneriu „EuroCash“.
  • Galite pasirašyti POS sutartį nuotoliniu būdu. Jei susisieksite iš anksto, skaitytuvą galėsite atsiimti jau aktyvuotą.

Susitikimas nuotoliniu būdu

Kviečiame susitikti su banko specialistu nuotoliniu būdu. Susitikimo metu sužinosite, kaip atidaryti sąskaitą, atsakysime į jūsų klausimus bei patarsime, kaip naudotis banko paslaugomis mobiliojoje programėlėje ar interneto banke. Ateikite į banką likdami namie!

Susitarti dėl susitikimo nuotoliniu būdu, galite paskambinę tel. (8 5) 221 9091 pirmadieniais – penktadieniais 8.00 – 19.00 val. Konsultacijos vyks „MS Teams“ platformoje.

Sužinoti daugiau apie susitikimus nuotoliniu būdu