Slapukų naudojimas

www.citadele.lt ir kitose AB „Citadele“ banko palaikomose interneto svetainėse naudojami slapukai (cookies), esantys jūsų prietaisų (kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetinio kompiuterio) naršyklėje (pvz., „Internet Explorer“, „Firefox“ ir kt.). Jie reikalingi tam, kad būtų užtikrinta svetainės ir prisijungimo paslaugų veikla bei kad padėtų apibendrinti duomenis apie svetainės naudojimą. Sutikus laikyti ir naudoti slapukus, užtikrinamas informacijos srautas svetainės lankymo metu ir pateikiamas tinkamiausias turinys.

Jei norite AB „Citadele“ banko palaikomose interneto svetainėse naršyti patogiai ir išnaudoti jų visas galimybes, patariame išsaugoti slapukus. Tačiau, jei visgi norite slapukus išjungti, naršyklėje pasirinkite neišsaugoti slapukų (mokymai čia: „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“).

AB „Citadele“ bankas turi teisę bet kada pakeisti slapukų naudojimo sąlygas. Interneto svetainės naudotojas įsipareigoja nuolat tikrinti svetainės turinį, kad susipažintų su slapukų naudojimo pokyčiais.

Slapukų ir panašių technologijų naudojimas AB „Citadele“ bankas puslapyje

Privalomi slapukai

citadele_session (ištrinama uždarius svetainę). Saugo peržiūros programos sesijos duomenis, kad būtų užtikrintas svetainės funkcionalumas vieno apsilankymo metu. Slapukas ištrinamas pasibaigus peržiūros programos sesijai.

default_locale (nuolatinis). Saugo vartotojo pasirinktą svetainės kalbą. closed_announcements, permanently_closed_announcements (nuolatinis). Saugo pranešimų, kuriuos vartotojas uždarė, sąrašą, kad jie nebūtų vėl rodomi.

hide_browser_notice (nuolatinis). Saugo pranešimą, kad vartotojas uždarė perspėjimą apie pasenusią peržiūros programos versiją.

analytics_tracker, adform_tracker, facebook_tracker, smartsupp_tracker. Saugo pranešimą, kad vartotojas leido naudoti tam tikrą slapuką.

Papildomi slapukai

Kad galėtume tobulinti svetainę, gauname informacijos apie lankytojų veiklą, pvz., kokios svetainės skiltys lankomos, kiek ilgai jose būta, kiek paraiškų užpildyta. „Google Analytics“ negauna asmens duomenų iš paraiškų formų ar kitu būdu.

Naudojant „User Id“ funkciją, galima gauti tikslesnius duomenis, susijusius su vartotojų sesijomis, jei naudojami keli įrenginiai. Ši funkcija analizuoja rinkodaros veiklą, sujungia svetainės lankymo duomenis su suformuotais banko produktais.

„Google Analytics“ slapukai (anglų kalba), „User ID“ funkcijos aprašas.

Užtikrinama galimybė susisiekti su nuotolinio „Citadele“ aptarnavimo centro darbuotojais, kurie suteiks pagalbą pokalbio svetainėje metu.

„SmartsUpp“ slapukų aprašas

Kad gautume statistinės informacijos apie svetainės lankymą ir galėtume įvertinti jūsų norą gauti reklamą, naudojame „Adform“. Šis slapukas negauna asmens duomenų iš paraiškų ar kitokiu būdu.

Slapuko aprašas ir galimybė atsisakyti „AdForm“ slapukų.

Tai mūsų svetainėje naudojama analitinė priemonė, kad galėtume įvertinti reklamos efektyvumą ir jūs gautumėte tikslesnius specialius pasiūlymus „Facebook“ tinkle.

Slapuko aprašas.

Norėdami pateikti tik jūsų pasirinktus slapukus, naudojame „Google Tag Manager“.

Kaip išvalyti slapukus „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“.