Virtualus pagalbininkas

Kaip galėtume jums padėti mobiliosios programėlės klausimais?

Kokiu išmaniuoju telefonu jūs naudojatės?

Kaip „Citadele“ mobiliojoje programėlėje aktyvuoti prisijungimą „FaceID“ ir „TouchID“?

Prisijungti prie mobiliosios programėlės galima naudojant biometrinius duomenis, kuriuos jūs aktyvuojate savo mobiliajame įrenginyje - piršto atpažinimo („TouchID“) ir veido atpažinimo („FaceID“) funkcijos.
Norint aktyvuoti šią paslaugą, pirmiausia, įsitikinkite, kad mobiliojoje programėlėje yra įdiegta „MobileSCAN“ prisijungimo priemonė ir jūsų telefone yra aktyvuoti biometriniai duomenys. Apie „MobileSCAN“ prisijungimo priemonės aktyvinimą daugiau skaitykite čia

Prisijunkite prie „Citadele“ mobiliosios programėlės, naudodami „MobileSCAN“. Eikite į „Daugiau“ > „Nustatymai“. Susiraskite „Face ID“ arba „Touch ID“ ir spustelėję aktyvuokite.

Kaip atrodo atjungtos „Face ID“ arba „Touch ID“ funkcijos?

Kaip atrodo aktyvintos „Face ID“ arba „Touch ID“ funkcijos?

Jeigu „Citadele“ mobiliojoje programėlėje („Daugiau“ > „Nustatymai“) nematote „Face ID“ arba „Touch ID“ funkcijų, gali būti kelios priežastys:

  • Prisijungėte kaip verslo klientas

„Citadele“ mobiliojoje programėlėje funkcijos „Face ID“ arba „Touch ID“ verslo klientams šiuo metu kol kas nesiūlomos.

  • Funkcijos „Face ID“ arba „Touch ID“ užblokuotos

Tai galite lengvai patikrinti užrakindami ir vėl atrakindami telefoną – „iPhone“ paprašys „Face ID“ arba „Touch ID“ atblokavimo kodo. Įvedę šį kodą, o vėliau užrakinę ir vėl atrakinę telefoną, turėtumėte galėti naudotis „Face ID“ arba „Touch ID“.
 

  • Funkcijos „Face ID“ arba „Touch ID“ nebuvo aktyvintos jūsų mobiliajame įrenginyje

Norėdami suaktyvinti „Face ID“ arba „Touch ID“ savo mobilaus telefono nuostatose, eikite į „Nustatymai > „Face ID“ ir slaptažodis“. Čia galėsite nustatyti arba pakeisti savo įrenginio slaptažodį, taip pat nustatyti ir užblokuoti „Face ID“ arba „Touch ID“ funkcijas.

  • Jūsų įrenginio gamintojo nuostatos buvo pakeistos

Deja, tačiau saugumo sumetimais tokiame įrenginyje negalima naudoti įvairių „Citadele“ mobiliosios programėlės funkcijų, tame tarpe ir „Face ID“ arba „Touch ID“.

Ar jūs radote atsakymą?