Pirkimas internetu

Kas yra „3D Secure“ sistema?

Klientų pinigų saugumas yra vienas iš svarbiausių mūsų prioritetų, todėl nuo 2016 m. vasario 23 d. „Citadele“ bankas prisijungia prie 3D Secure saugumo sistemos pirkiniams internetu. Ši sistema „Citadele“ banko išduotų kortelių turėtojams suteikia nemokamą papildomą apsaugą perkant interneto parduotuvėse: Mastercard kortelėms – Mastercard SecureCode, VISA kortelėms - Verified by Visa.

3D Secure sistema atlieka dvi svarbias funkcijas:

  • apsaugo nuo neteisėtų operacijų kortele perkant internetu, pvz. jei būtų bandoma naudotis kitam žmogui priklausančia kortele - perkantis asmuo turi įvesti papildomus identifikavimo duomenis;
  • parodo ar pardavėjas įregistruotas saugaus pirkimo internetu sistemoje 3D Secure, ir tai didina jo atsakomybę klientui, nes pardavėjas siekia saugesnio pirkimo internetu.

Prie 3D Secure saugumo sistemos jau prisijungė tūkstančiai interneto parduotuvių ir jų skaičius nuolat auga, jas atpažinsite pagal Mastercard SecureCode ir Verified by Visa logotipus pagrindiniame parduotuvės interneto svetainės puslapyje.

„Citadele“ banko mokėjimo kortelių turėtojai pirkdami 3D Secure sistemoje įregistruotose interneto parduotuvėse, mokėjimo momentu pamatys pranešimą, kuriame šalia savo vardo, pavardės bei kortelės numerio, galiojimo laiko ir saugos kodo (CVC2/CVV2/4CSC), turės įrašyti „Citadele“ interneto banko vartotojo vardą ir kodą iš TAN kortelės arba generatoriaus. Toks papildomas identifikavimas leidžia išvengti rizikos dėl sukčiavimo interneto parduotuvėse bei sustiprina naudojimosi mokėjimo kortelėmis saugumą.

„Citadele“ bankas pasirūpino ir papildoma „saugos pagalve“ savo klientams, pvz., mokant internetu klientams nereikia įvesti interneto banko slaptažodžio, ir tai yra papildoma apsauga nuo neteisėtos kitų asmenų prieigos prie jų interneto banko paskyros.

Ar radai atsakymą į klausimą?