Paskolos ir lizingas

Ar pasikeitus bendrovės „Citadele faktoringas ir lizingas” pavadinimui turėsiu VĮ „Regitra“ pasikeisti „Citadele faktoringas ir lizingas” įmonės lizinguojamos transporto priemonės registracijos pažymėjimą?

Jeigu keliaujate tik ES arba EEE teritorijoje, transporto priemonės registracijos pažymėjimo keisti nereikės. Transporto priemonės registracijos pažymėjimą turėsite pakeisti, jeigu jums reikės „Citadele faktoringas ir lizingas” įgaliojimo, kad galėtumėte keliauti į NVS šalis arba už ES teritorijos ribų. Tokiu atveju transporto priemonės registracijos pažymėjimas turi būti parengtas prieš šia transporto priemone išvykstant iš šalies. Atitinkamas išlaidas padengs „Citadele Factoring“. Jeigu norite pakeisti transporto priemonės registracijos pažymėjimą prašome skambinti mums tel. Nr. +370 5 221 9091.

Be to, norėtume atkreipti jūsų dėmesį, kad 2018 m. įsigaliojo Rusijos Federacijos teisės aktų pakeitimai, reglamentuojantys Rusijos sienos kirtimo su užsienio šalies lizingo bendrovei priklausančia transporto priemone tvarką. Kertant sieną reikia sumokėti užstatą, kurio suma priklauso nuo transporto priemonės pagaminimo metų, variklio tūrio ir rinkos vertės. Atsižvelgiant į tai, prieš planuojant keliauti į Rusiją lizingo pagrindu valdoma transporto priemone rekomenduojame iš anksto susisiekti su Rusijos Federacijos muitine ir sužinoti mokesčio sumą bei jo sumokėjimo tvarką.

Kliento prašymu lizingo bendrovės išduotas įgaliojimas vykti į NVS negarantuoja sienos kirtimo.

Ar radai atsakymą į klausimą?