Mokėjimo kortelės

Kokios interneto banko teisės gali būti suteiktos vaikams, jaunuoliams ir tėvams?

Jaunesniems negu 14 metų asmenims. Interneto banko naudojimo režimą vaikams parenka tėvai. Galima rinktis stebėjimo režimą arba specialųjį režimą, leidžiantį mobiliojoje programėlėje pakeisti PIN kodą, užblokuoti ar atblokuoti kortelę arba ją pakeisti. Pasirinkus stebėjimo režimą, vaikas gali tik stebėti savo kortele atliekamas operacijas bei peržiūrėti likutį.
Vaiko tėvams arba globėjams suteikiamas interneto banko stebėjimo režimas, jie gali tik stebėti vaiko kortele atliekamas operacijas ir peržiūrėti sąskaitos likutį.

Vyresniems negu 14 metų asmenims. Interneto banko naudojimo režimą vaikams parenka tėvai. Galima rinktis stebėjimo režimą arba specialųjį režimą. Pasirinkus stebėjimo režimą, vaikas gali tik stebėti savo kortele atliekamas operacijas bei peržiūrėti likutį. Pasirinkus specialųjį interneto banko režimą, vaikas galės suaktyvinti kortelę, pakeisti PIN kodą, užblokuoti ar atblokuoti kortelę, prisiregistruoti C REWARDS lojalumo programoje. Su tėvų sutikimu nuo 14 metų vaikas taip pat galės taip pat atlikti mokėjimų pavedimus iš kortelės sąskaitos mobiliojoje programėlėje. Vaiko tėvams arba globėjams suteikiamas interneto banko stebėjimo režimas, jie gali tik stebėti vaiko kortele atliekamas operacijas ir peržiūrėti sąskaitos likutį.

Ar radai atsakymą į klausimą?