Mokėjimai užsienio valiuta

Paprasčiausias ir greičiausias būdas sumokėti už prekes ar paslaugas

Tarptautiniai mokėjimai yra patogus būdas pervesti lėšas užsienio valiuta į savo įmonės ar verslo partnerio sąskaitą Lietuvoje ar užsienyje, bei lėšas eurais į sąskaitas, esančias ne EEE šalių bankuose. Susipažinkite su tarptautinių mokėjimo pavedimų ypatumais, pervedant lėšas užsienio valiuta ar eurais ne į EEE šalių bankus bei gaunant lėšas užsienio valiuta arba eurais ne iš EEE šalių bankų į savo sąskaitą „Citadele“ banke.

Tarptautinį mokėjimą galite atlikti naudodamiesi „Citadele“ interneto banku arba atvykę į artimiausią banko skyrių.

Svarbi informacija apie mokėjimus į Jungtinius Arabų Emyratus. Atliekant mokėjimus į Jungtinius Arabų Emyratus prašome nurodyti mokėjimo kodą prie „Mokėjimo paskirties“. Nenurodžius šios informacijos negalėsime įvykdyti mokėjimo.

 

Svarbi informacija apie mokėjimus į Ukrainą. Atliekant mokėjimus į Ukrainą gavėjo sąskaitos numeris turi būti nurodytas IBAN formatu, kurį sudaro 29 simboliai prasidedantys UA (pvz. UA90 3052 9929 9000 4149 1234 5678 9), taip pat mokėjimo pavedime turi būti nurodytas tikslus gavėjo pavadinimas.

 

Dėmesio: atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.

Dokumentai ir kita svarbi informacija