https://www.citadele.lt/lt/business/customer/choose/rc

Pranešimas apie naudojamus slapukus

Mūsų interneto svetainėse naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami užtikrinti patogesnį naudojimąsi interneto svetaine ir interneto paslaugomis bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas, atsižvelgę į jūsų naudojimosi interneto svetaine įpročius. Sutikti su slapukų naudojimu galite paspaudę mygtuką „Sutikti“. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti arba pakoreguoti naudodamiesi šia nuoroda: Slapukų nuostatos. Daugiau informacijos: Slapukų naudojimo sąlygos.

Paraiška kaupiamajai sąskaitai atidaryti

Įsitikinkite, kad jūsų įmonė* atitinka visus kriterijus, kad sėkmingai užbaigtumėte paraiškų teikimo procesą ir taptumėte mūsų klientu nuotoliniu būdu:

  • Užpildykite paraišką kaupiamosios sąskaitos atidarymui**.
  • Kai kaupiamoji sąskaita bus atidaryta, iš banko gausite elektroniniu parašu pasirašytą laišką, kuriame rasite kaupiamosios sąskaitos numerį.
  • Apmokėkite įstatinį kapitalą.
  • Įkūrę savo verslą, perkelkite kaupiamąją sąskaitą į įmonės atsiskaitomąją banko sąskaitą nuotoliniu būdu.
Atidaryti kaupiamąją sąskaitą

* Tik naujai įkurti verslai, turintys vieną įkūrėją (naudos gavėją), gali nuotoliniu būdu atsidaryti kaupiamąją sąskaitą.
** Prieš steigdami verslą, patikrinkite, ar galėsite registruoti bendrovę su jūsų pasirinktu pavadinimu: https://www.registrucentras.lt/jar/p/pav.php.