Mokėjimai užsienio valiuta

Paprasčiausias ir greičiausias būdas sumokėti už prekes ar paslaugas

Tarptautiniai mokėjimai yra patogus būdas pervesti lėšas užsienio valiuta į savo įmonės ar verslo partnerio sąskaitą Lietuvoje ar užsienyje, bei lėšas eurais į sąskaitas, esančias ne EEE šalių bankuose. Susipažinkite su tarptautinių mokėjimo pavedimų ypatumais, pervedant lėšas užsienio valiuta ar eurais ne į EEE šalių bankus bei gaunant lėšas užsienio valiuta arba eurais ne iš EEE šalių bankų į savo sąskaitą „Citadele“ banke.

Tarptautinį mokėjimą galite atlikti naudodamiesi „Citadele“ interneto banku arba atvykę į artimiausią banko padalinį.

Dėmesio: atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.

Tarptautinių mokėjimų priėmimo ir vykdymo terminai

  • Paprastas mokėjimas USD valiuta į kitus Lietuvos bankus išsiunčiamas tą pačią darbo dieną, jei jis pateikiamas iki 14 val. Kita valiuta ir į kitus užsienio bankus mokėjimas iš banko išsiunčiamas po 2 banko darbo dienų.
  • Skubus pavedimas iš banko išsiunčiamas kitą banko darbo dieną. Skubūs pavedimai EUR, USD priimami iki 17.00 val., kitomis valiutomis – iki 10.00 val.
  • Labai skubus pavedimas iš banko išsiunčiamas tą pačią banko darbo dieną. Labai skubūs pavedimai EUR priimami iki 15.00 val., USD – iki 14.00 val., pavedimai kitomis užsienio valiutomis gali būti tik skubūs ir paprasti).

Dokumentai ir kita svarbi informacija