Privatumo politika

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su „Citadele“ banko slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.

Sužinokite daugiau 

Mokėjimai užsienio valiuta

Įkainiai verslo klientams

Dėmesio: atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.

Mokėjimai AB „Citadele“ banko viduje Banko skyriuje Internetu
Tarp savo sąskaitų (įvykdomas tą pačią banko darbo dieną) 2 EUR nemokamai
Į kito asmens sąskaitą (įvykdomas tą pačią banko darbo dieną) 2 EUR 0,35 EUR
Mokėjimai į AS „Citadele banka“ (Latvija, Estija) Banko skyriuje Internetu
Paprastas (jei mokėjimo pavedimas priimtas iki 16.30 val., jis įvykdomas tą pačią banko darbo dieną) 2 EUR 0,35 EUR
Mokėjimai į kitus LT bankus Banko skyriuje Internetu
Paprastas (jei mokėjimas USD pateikiamas iki 14.00 val., jis įvykdomas tą pačią banko operacijų dieną, kitomis valiutomis, pateikti iki 17.00 val., įvykdomi per 2 banko darbo dienas)1 20 EUR (SHA)
30 EUR (OUR)
nemokamai (BEN)
13 EUR (SHA)
24 EUR (OUR)
nemokamai (BEN)
Paprastas SEK ir RON valiutomis 20 EUR 13 EUR
Mokėjimai į kitų šalių bankus Banko skyriuje Internetu
Paprastas (mokėjimas iš banko išsiunčiamas po 2 banko darbo dienų) 20 EUR (SHA)
30 EUR (OUR)
nemokamai (BEN)
13 EUR (SHA)
24 EUR (OUR)
nemokamai (BEN)
Paprastas SEK ir RON valiutomis 20 EUR 13 EUR
Skubus (mokėjimas iš banko išsiunčiamas kitą banko darbo dieną. Skubūs mokėjimai USD priimami iki 17.00 val., kitomis valiutomis - iki 10.00 val.)1 35 EUR (SHA)
50 EUR (OUR)
nemokamai (BEN)
29 EUR (SHA)
41 EUR (OUR)
nemokamai (BEN)
Labai skubus (mokėjimas iš banko išsiunčiamas tą pačią banko darbo dieną. Labai skubūs mokėjimai USD priimami iki 15.30 val., mokėjimai kitomis užsienio valiutomis gali būti tik skubūs ir paprasti)1 80 EUR (SHA)
95 EUR (OUR)
nemokamai (BEN)
73 EUR (SHA)
87 EUR (OUR)
nemokamai (BEN)

Šie įkainiai galioja nuo 2017 m. rugpjūčio 1 d.


SHA - bankų mokesčius moka ir mokėtojas ir gavėjas, t.y. mokėtojas sumoka tik AB „Citadele“ banko nustatytus mokesčius, o papildomus užsienio bankų mokesčius sumokės gavėjas.*
BEN - bankų mokesčius moka gavėjas, t.y. AB „Citadele“ banko ir papildomus užsienio bankų nustatytus mokesčius, kurie yra nurašomi nuo pervedamos sumos, sumokės gavėjas. AB „Citadele“ bankas iš pervedamos sumos išskaičiuos AB „Citadele“ banko nustatytus mokesčius.*
OUR - bankų mokesčius moka mokėtojas, t.y. AB „Citadele“ banko ir papildomus užsienio bankų nustatytus mokesčius sumokės mokėtojas. Šiuo atveju gavėjas gauna visą pervedimo sumą (kai mokėjimo pavedimas atliekamas JAV doleriais, nuo siunčiamos sumos gali būti nurašomi kitų bankų mokesčiai). AB „Citadele“ bankas pasilieka sau teisę nuskaičiuoti papildomus mokesčius už OUR mokėjimo pavedimą.

1 Bankas individualiai vertins kiekvieno mokėjimo USD valiuta įvykdymo galimybes. Jei turite klausimų dėl mokėjimų USD, prašome susisiekti su jus aptarnaujančiu banko vadybininku arba skambinti į telefonu 19091.

* Jei pagal užsienio bankų nustatytą tvarką mokestis už lėšų pervedimo įvykdymą negali būti nurašytas nuo gavėjo sąskaitos, mokestį sumoka mokėtojas. Gavėjui už paprastą tarptautinį mokėjimo nurodymą taikomas 20 EUR mokestis, už skubų tarptautinį mokėjimo nurodymą – 35 EUR, už labai skubų tarptautinį mokėjimo nurodymą – 80 EUR.

Mokėjimo nurodymai į Europos Sąjungos (ES) šalis, Norvegiją, Islandiją ir Lichtenšteiną (EEE) šių šalių nacionalinėmis valiutomis vykdomi, jei banko mokesčius moka ir mokėtojas, ir gavėjas (SHA). Mokėjimo nurodymai į ES ir EEE šalis šių šalių nacionalinėmis valiutomis, kai banko mokesčius moka tik mokėtojas (OUR) arba tik gavėjas (BEN), nevykdomi.
Atliekant pervedimus Rusijos rubliais (RUB) gali būti nurodoma tik OUR komisinių mokesčių sąlyga, t.y. bankų mokesčius moka mokėtojas.