Naujam klientui

Pasiūlymo sąlygų pokyčiai nuo rugpjūčio 3 d.

Jeigu savo kodą gavau iki 2020 m. rugpjūčio 3 d., ar bus taikomos naujos pasiūlymo „Atvesk savus“ sąlygos?
Naujos pasiūlymo sąlygos įsigalioja nuo 2020 m. rugpjūčio 3 d. Jeigu kodą gavai nuo 2020 m. birželio 1 d. iki rugpjūčio 3 d. ir dar nepasikvietei draugo, gali tai padaryti iki rugpjūčio 31 d. Tokiu atveju gausi 12 mėnesių nuolaidą už pirmąjį rekomenduotą draugą. Nuo rugsėjo 1 d. už kiekvieną rekomenduotą draugą gausi 6 mėnesių „X smart“ kortelės mėnesinio mokesčio nuolaidą.

Jeigu gavai kodą iki 2020 m. gegužės 31 d, galioja naujos pasiūlymo sąlygos, taikomos nuo 2020 m. rugpjūčio 3 d.

Prieš pasikeičiant pasiūlymo sąlygoms rekomendavau bent vieną draugą, ar galiu rekomenduoti naujus draugus ir gauti mėnesinio kortelės mokesčio nuolaidą?
Taip, savo unikalų akcijos kodą gali naudoti neribotam draugų skaičiui. Už kitus 4 draugus, kurie pateiks prašymus išduoti „X smart“ kortelę ir taps „Citadele“ banko klientais, tau bus suteikiama galimybė nemokamai naudotis savo „X smart“ kortele dar 24 mėnesius be esamos 12 mėnesių nuolaidos, kurią gavai už pirmąjį draugą.

Jeigu prieš pasikeičiant sąlygoms (t. y. iki 2020 m. rugpjūčio 3 d.) pasiūliau bent 2 draugams tapti „Citadele“ banko klientais, ar galiu už juos taip pat gauti mėnesinio kortelės mokesčio nuolaidą?
Ne, už anksčiau rekomenduotus draugus nuolaida nebus taikoma, nes jiems netaikomos nuo 2020 m. rugpjūčio 3 d. įsigaliojančios pasiūlymo sąlygos.

Ar radai atsakymą į klausimą?