Belaidžio interneto (WiFi) tinklo „Boingo“ naudojimosi atmintinė

Kas yra „Boingo“?

„Boingo Visa Wi-Fi Benefit“ paslauga suteikia „X Platinum“ ir „X Infinite“ kortelių turėtojams galimybę naudotis nemokama prieiga prie daugiau nei 1 milijono aukščiausios kokybės viešų interneto prieigos taškų, kurie yra net 100 skirtingų šalių. Kortelių turėtojai gali naudotis prieiga oro uostuose, viešbučiuose, restoranuose, kavinėse ir kitose vietose. Prieinamus viešus interneto prieigos taškus rasite svetainėje wifi.boingo.com arba „Boingo“ programėlėje „Wi-Finder“ esančiame žemėlapyje.

Kaip „X Infinte“ ir „X Platinum“ kortelių turėtojams gauti prisijungimą prie „Boingo“?

Nuo 2018 m. spalio 11 d. visi „X Infinite“ ir „X Platinum“ kortelių turėtojai paslauga gali pradėti naudotis suvedę savo kortelės numerį https://redeem.boingo.com/visa.  

Anksčiau SMS žinute gauti ir neaktyvuoti prisijungimo kodai galioja iki 2018 m. spalio 31 d. Jei gautas kodas buvo aktyvuotas, esama registracija galioja iki  2018 m. gruodžio 31 d., po šios datos kortelių turėtojai turi iš naujo užsiregistruoti suvedant kortelės numerį https://redeem.boingo.com/visa.
 

Kaip kortelių turėtojai gali užsiregistruoti „Boingo“?

Naudotis paslauga labai paprasta – pakanka atlikti vos kelis veiksmus:

  1. prisijungti https://redeem.boingo.com/visa ir suvesti gautą kodą;
  2. susikurti paskyrą;
  3. atsisiųsti mobiliąją programėlę Boingo Wi-Finder;
  4. prisijungti per mobiliąją programėlę su sukurta paskyra;
  5. pradėti naudotis!

Atkreipkite dėmesį, kad vartotojai, kurių prietaisuose įdiegta „iOS“ operacinė sistema, pirmą kartą prisijungdami prie naujos SSID, turės atitinkamai pakoreguoti savo prietaiso nustatymus.

Iš kur galiu parsisiųsti „Boingo“ mobiliąją programėlę „Wi-Finder“?

„Boingo“ programėlę „Wi-Finder“ rasite svetainėse „Boingo.com“, „iTunes“, „Google Play“ ir „Windows Store“.

Kaip prisijungti prie „Boingo“ tinklo?

Prie tinklo galima prisijungti trimis būdais:

  • per naršyklę - atidaromas prisijungimo langas;
  • naudodami „Boingo“ programėlę „Wi-Finder“ – atidarykite savo prietaiso belaidžio interneto ryšio nustatymų langą ir pasirinkite „Boingo“ tinklą;
  • naudodami „Passpoint“ technologiją – parsisiųskite programą į savo prietaisą ir prie interneto junkitės automatiškai (galimybė naudotis šia technologija suteikiama tik tam tikruose viešos interneto prieigos taškuose).

Koks prisijungimo prie „Boingo“ tinklo būdas yra paprasčiausias?

Lengviausia prisijungti naudojant „Boingo“ mobiliąją programėlę „Wi-Finder“. Mobiliojoje programėlėje naudotojai gali naudotis žemėlapiu, kuriame pažymėti arčiausiai esantys viešos interneto prieigos taškai. Naudodami programėlę vienu mygtuko paspaudimu prisijungsite prie pasirinkto viešos interneto prieigos taško.

„Boingo Passpoint“ – kas tai?

„Boingo Passpoint“ technologija leidžia automatiškai, greitai ir saugiai prisijungti prie interneto įvairiuose oro uostuose ir 150 000 „TWC Passpoint“ prieigos taškų, neįvedant jokių prisijungimo duomenų – visai kaip namuose! Tiesiog parsisiųskite „Boingo Passpoint“ programą į savo prietaisą ir junkitės prie interneto prieigos taškuose, kuriuose palaikoma „Passpoint“ technologija.

Iš kur galiu parsisiųsti „Boingo Passpoint“ programą?

Programą parsisiųsite apsilankę svetainėje https://passpoint.boingo.com ir laikydamiesi pateiktos parsiuntimo instrukcijos. Tai užtruks vos minutę.

Kiek prietaisų vartotojas gali prijungti naudodamas vieną „Boingo“ paskyrą?

Savo paskyra kortelių turėtojai gali naudotis ne daugiau kaip 4-iuose prietaisuose vienu metu, įskaitant mobiliuosius telefonus, planšetinius ir nešiojamuosius kompiuterius.

Kiek laiko galima naudotis „Boingo“ internetu nemokamai?

Nemokamai galima naudotis net 2000 minučių per mėnesį.

Kokio interneto ryšio greičio kortelių turėtojai gali tikėtis?

Belaidžio interneto ryšio naudotojams užtikrinamas 20 Mbps greitis. Tam tikrose vietovėse ryšio greitis gali siekti 50 Mbps, tai yra keturis kartus didesnis greitis nei vidutinis plačiajuosčio ryšio greitis, vertinant pasauliniu mastu, ir daug didesnis greitis nei pirmaujančių srautinio vaizdo siuntimo paslaugų teikėjų, pavyzdžiui, „Netflix“ ir „YouTube“ rekomenduojamas greitis.

Kuo „Boingo“ belaidis interneto ryšys skiriasi nuo įprastinio belaidžio interneto ryšio, siūlomo, pavyzdžiui, kavinėse?

„Boingo“ internetas yra saugesnis ir greitesnis už daugelį viešų interneto prieigų. „Boingo“ tinklą sudaro aukščiausios kokybės viešo interneto prieigos taškai, kurių kokybę ir saugumą tikrina bendrovės „Boingo“ specialistai arba patikimi bendrovės partneriai. Šių viešos interneto prieigos taškų veikimas užtikrinamas remiantis sudarytomis sutartimis ir visi taškai yra prijungti prie „Boingo“ tinklo operacijų centro, kurio darbuotojai prižiūri ryšio kokybę ir saugumą.

 

Ką daryti, jei turiu daugiau klausimų?

Apsilankykite svetainėje http://support.boingo.com/

Turite klausimų?

Skambinkite (8 5) 221 9091 arba rašykite info@citadele.lt