COVID-19

Kokios paslaugos verslo klientams teikiamos nuotoliniu būdu?

Daugelis „Citadele” banko paslaugų teikiamos nuotoliniu būdu. Jeigu jūs nerandate jums reikiamos paslaugos interneto banke ar mobiliojoje programėlėje, prašome skambinkite mums tel. (8 5) 221 9091.

Apmokėkite sąskaitas nuotoliniu būdu

Apmokėkite sąskaitas greitai ir patogiai naudojantis mobiliąja programėle ar interneto banku, kur momentinius mokėjimus galima atlikti bet kuriuo paros metu. Tokius mokėjimus galima gauti ir atlikti tarp bankų, kurie yra prisijungę prie momentinių mokėjimų sistemos. Žaibiški pervedimai iki 1000 eurų į daugiau nei 1 900 ES bankų.

Mobilioji programėlė

Bankas tavo kišenėje! Programėlėje galima greitai pasitikrinti sąskaitos likutį, atlikti mokėjimus bei valdyti korteles. Čia galite aktyvuoti ar užblokuoti korteles, pakeisti jų PIN kodus, jeigu pamiršote senuosius.

Susitikite su banko specialistu nuotoliniu būdu

Susitikimo metu galėsite daugiau sužinoti apie mūsų paslaugas ir produktus. Atsakysime į jūsų klausimus bei patarsime, kaip naudotis banko paslaugomis nuotoliniu būdu mobiliojoje programėlėje ar interneto banke. Užsiregistruokite susitikimui nuotoliniu būdu tel. (8 5) 211 9091. Konsultacija vyks su „MS Teams“ programos pagalba

Ar radai atsakymą į klausimą?