Nuotolinės „Citadele“ banko paslaugos karantino metu

LR Vyriausybei paskelbus karantiną Lietuvoje mūsų banko skyriai:

  • Vilniuje klientus aptarnaus: pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 9.00 iki 18.00 val., penktadieniais nuo 9.00 iki 17.00 val.
  • Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje klientus aptarnaus: pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val., penktadieniais nuo 8.00 iki 16.00 val.

PC „Akropolio“ skyrius Šiauliuose dirba kasdien nuo 10.00 iki 21.00 val.

Kviečiame saugoti savo ir artimųjų sveikatą ir primename, kad kaip ir iki šiol pagrindinius finansinius klausimus padėsime jums išspręsti nuotoliniu būdu mūsų svetainėje, interneto banke, mobiliojoje programėlėje ar susisiekus tel. (8 5) 221 9091.

Dažniausiai užduodami klausimai

 

Nuotolinis sąskaitų apmokėjimas

Sąskaitas gali greitai ir patogiai apmokėti naudojantis interneto banku ar mobiliąja programėle, kur momentinius mokėjimus galima atlinkti bet kuriuo paros metu. Tokius mokėjimus galima gauti ir atlikti tarp bankų, kurie yra prisijungę prie momentinių mokėjimų sistemos.

Atsakymai į jums rūpimus klausimus

Užduoti klausimus galite tel. (8 5) 221 9091. Skambučių laukiame darbo dienomis 8.00–19.00 val.

Taip pat mums užduoti klausimus galite interneto banke, el. paštu info@citadele.lt ar mūsų socialinių tinklų paskyrose. Atsakymą pateiksime artimiausiu metu.

Rašykite arba skambinkite ir mes padėsime sutvarkyti visus rūpimus klausimus nuotoliniu būdu.

Atsiprašome, jeigu šiuo metu reikės paskambinus truputį ilgiau palaukti nei įprastai.

Mobilioji programėlė

Tai bankas tavo kišenėje. Programėlėje galima greitai pasitikrinti sąskaitos likutį, atlikti mokėjimus, keisti kortelės nustatymus. Čia gali aktyvuoti ar užblokuoti kortelę, pakeisti jos PIN kodą, jeigu pamiršai senąjį.

Bekontakčiai mokėjimai

Karantino metu rekomenduojame pirkti prekes internetu. Jeigu jau taip nutiko, kad tenka apsipirkti fizinėje parduotuvėje, atsiskaitykite bekontakte mokėjimo priemone – taip sumažinsime viruso plitimo galimybes.

„Citadele“ banko klientai gali atsiskaityti bekontaktėmis kortelėmis (be PIN kodo galima atlikti mokėjimus iki 50 EUR), telefonu su „Android“ operacine sistema ar „Apple Pay“. 

Daugiau informacijos, kaip aktyvuoti bekontakčius mokėjimus

Daugiau informacijos, kaip aktyvuoti „Apple Pay“

Interneto bankas

Interneto banke gali užsisakyti naują kortelę ar blokuoti turimą, taip pat keisti jos nustatymus, atsidaryti terminuotojo indėlio sąskaitą.

Tapk klientu nuotoliniu būdu

„Citadele“ bankas Lietuvoje pristato galimybę tapti banko klientu ir gauti „X smart“ mokėjimo kortelę net neužsukus į banko skyrių. Prašymą galima pateikti išmaniuoju telefonu, kuriame įdiegta „Citadele“ mobilioji programėlė – tereikia bankui nusiųsti svao asmenukę ir paso arba asmens tapatybės kortelės nuotrauką.

Prašymus atidaryti banko sąskaitą ir išduoti mokėjimo kortelę Lietuvos gyventojai mobiliojoje programėlėje gali pateikti bet kuriuo metu, iš bet kurios vietos, kur veikia patikimas mobilusis ir interneto ryšys. Norint pateikti prašymą tereikia atsisiųsti „Citadele“ mobiliąją programėlę, pasidaryti asmenukę, nufotografuoti pasą ar asmens tapatybės kortelę, suvesti kitą asmeninę informaciją. Visas prašymo pateikimo procesas užtrunka 5–7 minutes. Vėliau vykti į banko skyrių klientui taip pat nereikės, nes mokėjimo kortelę klientas gaus paštu ir ją galės aktyvuoti mobiliojoje programėlėje.

„Citadele“ banko mobiliąją programėlę galima atsisiųsti iš „App Store“ ir „GooglePlay“.

Vaizdo konsultacija

Mūsų klientus ir tuos, kurie norėtų daugiau sužinoti apie „Citadele“ banko produktus prieš tampant banko klientais, kviečiame susitikti nuotoliniu būdu. Susitikimo metu sužinosite, kaip atidaryti sąskaitą, savo skolinimosi galimybes, atsakysime į klausimus bei patarsime, kaip naudotis banko paslaugomis mobiliojoje programėlėje ar interneto banke. Ateik į banką likdamas namie!

Užsiregistruoti į susitikimą nuotoliniu būdu galite paskambinę telefonu (8 5) 221 9091 pirmadieniais – penktadieniais 8.00 – 19.00 val. Vaizdo konsultacija vyks „MS Teams“ platformoje.

Sužinoti daugiau apie susitikimus nuotoliniu būdu