/ Privatiems klientams / Taupymas / Lojalumo programa senjorams

Lojalumo programa senjorams

Tapkite „Senjorų programos“ dalyviu ir naudokitės programos privalumais!

Siūlome Jums 3 praktiškus būdus taupyti.


1 būdas - didesnės palūkanos2 būdas - nemokama mokėjimo kortelė 3 būdas - mažesni įkainiai


 • + 0,10 % didesnės nei standartinės palūkanos už terminuotuosius indėlius ir lėšas „Maxi“ sąskaitoje*.
 • tik Jums mokame iki 0,25 % metines palūkanas už mokėjimo kortelės ir einamosios sąskaitos likutį. Sukauptos palūkanos kas mėnesį pervedamos į Jūsų sąskaitą.

 


*„Senjorų programos“ dalyvių sudarytiems indėliams, kuriems taikomos „Senjorų programos“ indėlių palūkanos, negalioja kitos papildomų palūkanų taikymo sąlygos. Papildomai klientams taikomos indėlių palūkanos nėra sumuojamos.

Maestro kortelė – tai pigus, saugus ir patogus būdas atsiskaityti už prekes ir paslaugas.

 • Pigu naudotis – „Senjorų programos“ dalyviams Maestro kortelė – nemokamai.
 • Saugu naudotis – kortelėje laikomi pinigai yra saugesni nei piniginėje, nes praradus kortelę, ją galima užblokuoti ir neprarasti sąskaitoje turimų pinigų. Atsitikus nelaimei – pametus kortelę ar įvykus vagystei – operatyviai ją galima užblokuoti, paskambinus telefonu 19091.
 • Patogu naudotis – su kortele patogu ir paprasta atsiskaityti parduotuvėse, vaistinėse, kavinėse ir kitose paslaugų teikimo vietose Lietuvoje ir užsienyje. Platus bankomatų tinklas visoje Lietuvoje!

Su Maestro kortele:

 • nemokamas grynųjų pinigų išdavimas iki 1 000 Eur / mėn.*;
 • nemokamas grynųjų pinigų įnešimas UAB „Perlo paslaugos” terminaluose. Įkainis taikomas iki 2017 06 30.

 


*„Citadele“ prekės ženklu pažymėtuose bankomatuose.

Specialūs įkainiai „Senjorų programos“ dalyviams:

 • nemokamas pensijos įskaitymas į sąskaitas ir išgryninimas iki 1 000 Eur / mėn.*;
 • nemokamas banko sąskaitų tvarkymas;
 • nemokamas grynųjų pinigų, pervestų iš terminuotojų indėlių sąskaitų, išmokėjimas, pasibaigus indėlio sutarčiai (jei terminas ≥ 30 d.);
 • mažesni nei standartiniai banko paslagų įkainiai.

 


* Įkainis galioja tik vienai kliento turimai Maestro kortelei, išgryninant lėšas „Citadele“ prekės ženklu pažymėtuose bankomatuose.

Kaip tapti „Senjorų programos“ dalyviu?

Programos dalyviais gali tapti pensininkai ar invalidumo pensijas į „Citadele“ banką gaunantys asmenys bei asmenys, gaunantys pareigūnų, karių, teisėjų valstybinę pensiją.

Pensijos pervedimas į „Citadele“ banką – tai būtina sąlyga pasirinkusiems „Senjorų programą“. Prašymą dėl pensijos pervedimo galite užpildyti bet kuriame „Citadele“ banko padalinyje arba SODROS teritoriniuose skyriuose. Asmenys, gaunantys pareigūnų, karių, teisėjų valstybinę pensiją, prašymą dėl pensijos pervedimo į banko sąskaitą turi užpildyti institucijoje, mokančioje pensiją.

Laukiame Jūsų artimiausiame banko padalinyje, kuriame suteiksime Jums visą informaciją apie banko paslaugas bei atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Banke laikomi indėliai yra apdrausti Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt. Papildoma informacija indėlininkams