/ Privatiems klientams / Taupymas

Taupymas

Užsisakykite paslaugas internetu:

Naujiems klientams Esamiems klientams

Pasirinkite Jums labiausiai tinkamą būdą taupyti:

  • „Maxi“ sąskaita - tai vienintelė taupymo sąskaita, kurioje galite taupyti, gauti palūkanas ir naudotis lėšomis sąskaitoje 24 val. per parą, 7 d. per savaitę.
  • Terminuotasis indėlis - tai banko produktas, kuris suteikia galimybę saugiai laikyti savo sukauptas lėšas ir gauti už jas iš anksto nustatytas palūkanas. Galite lanksčiai rinktis indėlio valiutą, terminą, palūkanų mokėjimo laiką, automatinio pratęsimo funkciją.
  • Papildomos palūkanos - tai daugiau galimybių ir didesnė nauda „Citadele“ banko indėlių turėtojams. Sužinokite, kaip galite gauti didesnes nei standartinės palūkanas už indėlį.
  • „Senjorų programa“ - tai taupymo programa, skirta pensininkams ir žmonėms su negalia, kurioje rasite net 3 praktiškus būdus taupyti.

Banke laikomi indėliai yra apdrausti Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt. Papildoma informacija indėlininkams