/ Privatiems klientams / Elektroninė bankininkystė / „Citadele“ interneto bankas

„Citadele“ interneto bankas

„Citadele“ interneto bankas Dažnai užduodami klausimai

Jūsų poreikiams pritaikyta interneto banko programa, kurios pagalba bet kuriuo paros metu saugiai, patikimai ir greitai atliksite kasdienes finansines operacijas nevykstant į banko padalinį.

Kaip tapti „Citadele“ interneto banko vartotoju?

Tapkite interneto banko vartotoju internetu:

Naujiems klientams

Elektroninėje paraiškoje nurodykite reikiamus duomenis, patvirtinkite ją elektroniniu parašu ir Jūsų pasirinktos banko paslaugos Jums bus suteiktos neatvykstant į banko padalinį.

Pateikti e. paraišką mums galite ir nepatvirtindami elektroniniu parašu. Tokiu atveju, gavę užpildytą paraišką, mes susisieksime su Jumis ir aptarsime tolimesnę paslaugos suteikimo eigą.

Tapti „Citadele“ interneto banko vartotoju taip pat galite banko padalinyje.

Kodėl verta naudotis „Citadele“ interneto banku?


Savo sąskaitas galite valdyti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, kur Jūs bebūtumėte – atostogaujate, esate namie, ar darbo vietoje.
Interneto banke atliekamų operacijų įkainiai yra mažesni nei atliekant jas banko padalinyje.
Kelių lygių ir patvirtinimų sistema, SSL protokolu koduotas informacijos perdavimas leis saugiai naudotis „Citadele“ interneto banku.

Konsultacijos „Citadele“ klientų aptarnavimo skyriuose

Naudotis „Citadele“ interneto banku galite ir banko padaliniuose įrengtuose interneto banko terminaluose. Banko darbuotojai mielai parodys bei paaiškins, kaip naudotis interneto banko galimybėmis.