„Mokėk lengvai“ paslauga – pirkti internete

Kas yra „Mokėk lengvai“ paslauga?

Plečiame Jūsų apsipirkimo internetu galimybes ir siūlome „Mokėk lengvai“ paslaugą, kuri suteikia galimybę atsiskaityti už prekes ar paslaugas interneto parduotuvėse.

Kodėl verta naudotis „Mokėk lengvai“ paslauga?

                                 

  • Atsiskaityti už prekes ar paslaugas interneto parduotuvėse galite bet kuriuo paros metu.
  • Atsiskaitymai interneto parduotuvėje atliekami saugioje elektroninėje banko sistemoje, kuri atitinka visus šiuolaikinius saugumo reikalavimus.
  • Lėšos už prekes ir paslaugas pardavėją pasiekia iš karto po užsakymo patvirtinimo, todėl Jūs savo pirkinius gausite greičiau.

Kaip vyksta atsiskaitymo procesas per „Mokėk lengvai“ paslaugos sistemą?

  1. Pirkėjas, „Citadele“ interneto banko vartotojas, išsirenka prekes interneto parduotuvėje.
  2. Pirkėjas patvirtina savo išsirinktų pirkinių krepšelį ir pasirenka apmokėjimo galimybę per „Mokėk lengvai“ paslaugą.
  3. Interneto parduotuvėje įdiegta „Citadele“ „Mokėk lengvai“ paslaugos sistema nukreipia pirkėją prisijungti prie „Citadele“ interneto banko ir atlikti mokėjimą už pasirinktas prekes ar paslaugas.
  4. Prisijungus prie interneto banko, pateikiamas automatiškai užpildytas mokėjimo pavedimas, kurį pirkėjas patvirtina slaptažodžiu iš turimos saugumo priemonės. Bankas išsiunčia pardavėjui informacinius pranešimus apie atliktą ar neatliktą apmokėjimą.
  5. Esant sėkmingam apmokėjimui, bankas iškart perveda lėšas į pardavėjo sąskaitą ir pardavėjas išsiunčia prekes ar suteikia paslaugas pirkėjui.

Elektroninės parduotuvės

Įkainiai