Privatumo politika

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su „Citadele“ banko slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.

Sužinokite daugiau 

Mokėjimai užsienio valiuta

Paprasčiausias ir greičiausias būdas sumokėti už prekes ar paslaugas

Tarptautiniai mokėjimai yra patogus būdas pervesti lėšas užsienio valiuta į savo įmonės ar verslo partnerio sąskaitą Lietuvoje ar užsienyje, bei lėšas eurais į sąskaitas, esančias ne EEE šalių bankuose. Susipažinkite su tarptautinių mokėjimo pavedimų ypatumais, pervedant lėšas užsienio valiuta ar eurais ne į EEE šalių bankus bei gaunant lėšas užsienio valiuta arba eurais ne iš EEE šalių bankų į savo sąskaitą „Citadele“ banke.

Tarptautinį mokėjimą galite atlikti naudodamiesi „Citadele“ interneto banku arba atvykę į artimiausią banko padalinį.

Dėmesio: atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.

Tarptautinių mokėjimų priėmimo ir vykdymo terminai

  • Paprastas mokėjimas USD valiuta į kitus Lietuvos bankus išsiunčiamas tą pačią darbo dieną, jei jis pateikiamas iki 14 val. Kita valiuta ir į kitus užsienio bankus mokėjimas iš banko išsiunčiamas po 2 banko darbo dienų.
  • Skubus pavedimas iš banko išsiunčiamas kitą banko darbo dieną. Skubūs pavedimai EUR, USD priimami iki 17.00 val., kitomis valiutomis – iki 10.00 val.
  • Labai skubus pavedimas iš banko išsiunčiamas tą pačią banko darbo dieną. Labai skubūs pavedimai EUR priimami iki 15.00 val., USD – iki 15.30 val., pavedimai kitomis užsienio valiutomis gali būti tik skubūs ir paprasti).

Dokumentai ir kita svarbi informacija