Asmeninio kredito reitingo skaičiuoklė

Kokio dydžio kreditą galėtum gauti?

Pildyk vartojimo kredito paraišką

  • Pasitikrink savo kredito reitingą be jokių įsipareigojimų
  • Sužinok, kokio dydžio vartojimo kreditą gali gauti
  • Lengvai užpildyk vartojimo kredito paraišką internetu

Asmeninio kredito reitingo skaičiuoklė

This calculator requires javascript

EUR
EUR
m.
mėn.
EUR

250 EUR

15 000 EUR

mėn.

Tobulintinas Vidutinis Geras Labai geras

Pagal pateiktus duomenis negalime pateikti pasiūlymo
Prašome sumažinti kredito sumą arba pailginti terminą

Pildyk vartojimo kredito paraišką

Asmeninė kredito reitingo skaičiuoklė – tai „Citadele“ banko sukurtas algoritmas, kuris atsižvelgia į asmens turimus įsipareigojimus, ir pagal atsakingo skolinimosi nuostatas apskaičiuoja asmens kreditingumo lygį. Skaičiuoklė yra tik informacinio pobūdžio, tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą. Vartojimo kredito palūkanos ir asmens vertinimas yra individualūs ir priklauso nuo finansinių galimybių, gaunamų pajamų, kredito sumos. *Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma.

Kredito reitingo skalė

Sužinok, ką reiškia kiekviena skaičiuoklės skalės dalis ir kaip turėtum vertinti savo finansus

  • Labai geras kredito reitingas rodo didelę tikimybę gauti kredito pasiūlymą geriausiomis sąlygomis. Atlik individualų vertinimą, kad sužinotum savo asmenines galimybes.
  • Geras kredito reitingas rodo tikimybę gauti geresnes kredito pasiūlymo sąlygas. Atlik individualų vertinimą, kad sužinotum savo asmenines galimybes.
  • Vidutinis kredito reitingas reiškia, kad galėjai turėti sunkumų savo kredito istorijoje. Galbūt turi kelis įsipareigojimus, todėl kredito suteikimo sąlygos bus vidutinės, gali būti pasiūlyta didesnė palūkanų norma arba mažesnė kredito suma. Atlik individualų vertinimą, kad sužinotum savo asmenines galimybes.
  • Tobulintinas kredito reitingas parodo, kad galėjai turėti sunkumų vykdant įsipareigojimus arba jie yra per dideli. Jei nori tobulinti savo kredito istoriją, pasirūpink visais turimais įsipareigojimais ar vėlavimais. Daugiau sužinoti apie atsakingą skolinimąsi gali Lietuvos banko puslapyje.

Pildyk vartojimo kredito paraišką

Standartinis pavyzdys

Jei imi 3000 EUR paskolą 60 mėn. laikotarpiui su taikoma fiksuota 7,9 % metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis 50 EUR, tokiu atveju bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma būtų 9,3 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 3691,14 EUR, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 60,69 EUR.

Turi klausimų?

Susisiek su mumis telefonu 19091 arba +370 5 221 9091, skambinant iš užsienio.