Privatumo politika

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su „Citadele“ banko slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.

Sužinokite daugiau 

American Express® kredito kortelės

Nuo 2018 m. balandžio 1 dienos „American Express“ kredito kortelėmis Lietuvoje nebus galimybės atsiskaityti

Nuo 2016 m. gruodžio 1 d. „Citadele“ bankas nebeišduoda „American Express“ kredito kortelių. Esamiems klientams kortelės keičiamos į naujas bekontaktes „Citadele“ banko VISA X korteles. Su „American Express“ kredito kortelėmis Lietuvoje galima bus atsiskaityti iki 2018 m. kovo 31 d.

Keisk prizus į Membership Rewards prizus

Surašom papildomos info apie taškų keitimą.

„Forum Cinemas“ bilietas

1 000 taškų

 • Kino teatrų „Forum Cinemas“ tinklas - pats plačiausias ir populiariausias Baltijos valstybėse, žinoma - ir Lietuvoje. Čia vyksta pačių naujausių ir populiariausių kino filmų premjeros, kino festivaliai bei „Metropolitan“ operų transliacijos.
 • Užsisakius prizą, SMS žinute ir el.paštu jums bus išsiųstas kino kodas, kurį galėsite išsikeisti į kino bilietą Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ar Šiaulių kino centruose iki kito mėnesio pabaigos.
 • Kortelių turėtojams įteikti kino kodai galioja į reguliarius ir 3D kino seansus (pastaba: kino kodai negalioja į specialius kino seansus ir operos renginius).
 • Kino kodą išsikeisti į 3D kino seanso bilietą galima tik kino centro kasose. Daugiau informacijos: www.forumcinemas.lt.

Išsikeisk taškus į prizą

15 EUR „Akropolis“ dovanų čekis

6 000 taškų

 • Prekybos ir pramogų centrai „Akropolis“ - viena populiariausių laisvalaikio ir apsipirkimo vietų Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Kasmet Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose veikiančius prekybos centrus „Akropolis“ aplanko daugiau nei 40 milijonų žmonių. Tik čia po vienu stogu galima rasti viską: nuo madingo drabužio iki keturračio motociklo ar automobilio, nuo avalynės iki dovanos bet kuria proga.
 • Užsisakius prizą, jis bus pristatytas el. paštu.
 • Dovanų čekis galioja iki čekyje nurodytos datos. Daugiau informacijos:www.akropolis.lt.

Išsikeisk taškus į prizą

„Circle K“ kavos dovanų kuponas

400 taškų

 • Rūpinamės ne tik jūsų automobiliu, bet ir gera jūsų savijauta. Mūsų klientai daug laiko praleidžia kelyje, tad esame tikri, jog sustojus pailsėti, privalu mėgautis tik puikaus skonio kava. Atlikę tūkstančius kavos bandymų šiandien galime jums pasiūlyti aukščiausios kokybės gėrimą.
 • Su šiuo kuponu galite įsigyti standartinio dydžio „Circle K“ kavos puodelį.
 • Užsisakius prizą, jis bus pristatytas sms žinute ir el. paštu.
 • Kavos kodas galioja iki el. laiške nurodytos datos. Daugiau informacijos: www.circlek.lt.

Išsikeisk taškus į prizą

Turi klausimų?

Susisiek su mumis telefonu 19091 arba +370 5 221 9091, skambinant iš užsienio