DAR GERESNIS DRAUDIMAS

Norime užtikrinti, kad džiaugtumeis smagiomis ir saugiomis akimirkomis Lietuvoje, todėl tavo kredito kortelei suteikiame papildomą draudimo apsaugą.

Draudimas nuo susirgimo COVID-19

Keliaujant su „X supreme“ kortele , jūs ir jūsų šeima būsite apsaugoti, jei susirgsite COVID-19 užsienyje.

Jei jau įsigijai kelionę, tačiau turi ją atšaukti dėl privalomos izoliacijos ir negali susigrąžinti pinigų ar pakeisti kelionės maršruto, draudimas padengs neįvykusios kelionės išlaidas (neviršijant nustatyto limito)

Jei kelionės metu užsikrėtei „Covid-19“ virusu, ligoninės gydymo išlaidos bus kompensuojamos. Jei hospitalizacija nebus reikalinga, draudimas kompensuos atgalinių skrydžio bilietų ir apgyvendinimo paslaugų pakeitimą (neviršijant nustatyto limito)

Jei įvažiuojant į šalį „Covid-19“ testo atlikti neprivaloma, draudimas taip pat galios be testavimo. Nepamirškite patikrinti kiekvienos šalies testavimo reikalavimų: jei norint įvažiuoti į testas privalomas, jį reikės atlikti. Visos kelionių draudimo sąlygos.

DVIRAČIŲ DRAUDIMAS

Jauskis saugiai kartu su šeima vykdamas į dviračių žygius. Dviratis bus apdraustas nuo apgadinimų ir vagystės rizikos. Draudimas apima ir civilinę atsakomybę, jei dviračio važiavimo metu nuostolius patyrė tretieji asmenys.

PAGALBOS PAKETAS TAVO NAMAMS

Dabar likti namuose – saugu. Tavo turtas bus apsaugotas visose netikėtose situacijose.

Draudimą sudaro šios paslaugos:

 • Konsultacija telefonu visą parą (8 5) 2600 600
 • Stiklo dūžis
 • Spynos remontas
 • Šildymo sistemos remontas
 • Inžinerinių tinklų remontas
 • Elektros vidaus tinklų remontas
 • Apgyvendinimas
 • Gamtinių jėgų padaryti nuostoliai
 • Turto pervežimas
 • Signalizacijos gedimo pašalinimas
 • Valymo paslaugos

KELIONĖS LIETUVOJE

Dabar keliaujant Lietuvoje – dar geresnės draudimo sąlygos. Būsi apdraustas medicininių išlaidų draudimu, draudimu nuo nelaimingų atsitikimų ir nuo grynųjų pinigų vagystės, jei galutinis kelionės tikslas yra ne mažiau kaip 50 km atstumu nuo gyvenamosios vietos ir nakvynei pasilieki rezervuotame ir/arba apmokėtame viešbutyje ne trumpiau nei 1 parą.

Daugiau apie dviračių draudimą
Daugiau apie namų pagalbos paketus

Papildomas dviračių draudimas, pagalbos paketas namams ir trumpų kelionių Lietuvoje draudimas galioja iki 2021 09 30.

Kelionių draudimas

„X supreme“ kortelės turėtojas yra apdraustas nemokamu Kelionių draudimu keliaujant į užsienio šalis ir Lietuvoje (kai galutinis kelionės tikslas yra ne mažiau kaip 95 km atstumu nuo nuolatinės ir/arba kliento deklaruotos gyvenamosios vietos ir klientas pasilieka iš anksto rezervuotame ir/arba apmokėtame viešbutyje ne trumpiau 2 parų).

„X supreme“ kelionių draudimą sudaro:

 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Nelaimingų atsitikimų draudimas;
 • Teisinės pagalbos draudimas.

Pirkinių draudimas

Visi pirkiniai įsigyti atsiskaitant „X supreme“ yra apdrausti Pirkinių draudimu nuo vagysčių, prekės defekto ir gedimų net 120 kalendorinių dienų nuo prekių įsigijimo momento.

Kainos apsauga

Jei per 30 dienų nuo prekės įsigyjimo atsiskaitant „X supreme“ rasite tokią pačią prekę žemesne kaina (kainų skirtumas daugiau nei 20 Eur), kainų skirtumą kompensuos draudimas. Apsauga galioja tik Lietuvoje.

Kur kreiptis žalų ir draudimo klausimais?

Jei patyrėte galimai draudiminį įvykį ar norite pasikonsultuoti dėl draudimo sąlygų, kreipkitės į AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialą Lietuvoje telefonu +370 5 2605 635 arba +370 5 2600 600 (I-V 8:00-20:00 ir VI 8:30-17:00 jus aptarnaus lietuvių kalba, kitu laiku anglų/rusų kalbomis) arba el. paštu travel@bta.lt.

Draudiminį įvykį galite registruoti ir internetu